4

Wnioski są proste. Rakitic i Busquets nie mogą razem grać, bo sobie przeszkadzają. Nie może być dwóch zawodników o tak podobnym profilu. Trafiło akurat, że Busquets gra dzisiaj jak amator. Coutinho lub Suarez do zmiany, a pewnie tradycyjnie zejdzie ten najlepszy czyli Malcom, który robi z obroną Realu co chce.

1

Na drugie tyle przygotuj się. Wszystkiego najlepszego.

0

Przecież tutaj się pisze, że Roberto jest uniwersalny, może zagrać na każdej pozycji.

0

Jak nigdy nie grał? Skoro gra na tej pozycj 3 sezon i jeszcze przez kawałek sezonu 2015 2016.

0

Tylko wkurzają mnie te reklamy, co się pokazują w czasie meczu. Są trochę za duże.

0

Verma zagrał dość słabo z Valencią ja bym postawił na pewniejszego Murillo, który jak grał to nie zawodził.

1

Nie każdy jest jak ty :)

0

Roma wywalająca nas z LM w tamtym sezonie również jest słaba...

0

Nie chodzi już o granie od początku, ale nawet o wchodzenie z ławki, a nawet na 15 minut nie wchodzi, bo Urugwajczyk gra po 90 minut.

0

Widziałem wiele spotkań Milanu przed transferem Piątka. Suso grał lepiej niż teraz, ale i tak nie zachwycał. To jest na grę w LM za mało. Hiszpan pewnego poziomu nie przeskoczy. W przeciętnym Milanie może grać, ale jeśli klub z Mediolanu liczy na coś więcej muszą sprowadzić lepszych zawodników niż Suso.

0

W 1/8 LM w tym sezonie nie ma słabych zespołów.

3

Sam Piątek Milanu do LM nie zaprowadzi. Tam poza Paquetą nie mają kreatywnego pomocnika. Suso by sobie w Levante nie poradził, a Milanie gra...

1

Maxi Gomez wcale nie jest lepszy od Piątka, a to że Krzysiek ma mało asyst i kluczowych podań, to inna sprawa. On jest od strzelania bramek, a nie od kreowania.

0

Możesz gadać co chcesz, ale i tak uważam, że przejdziemy Real w tym pucharze.

0

Jest różnica, bo wtedy grał bardzo dobrze przed Klasykiem, a teraz gra fatalnie.

0

Już raz bez Messiego poradziliśmy sobie w El Clasico.

1

Może trochę śmiesznie, to zabrzmi, ale strach pomyśleć co będzie robił Vinicius z Roberto w środę. Na 99% Hiszpan zagra z Realem na PO.

9

Z Mallenco dzisiaj były jaja? Zobaczycie co Lahoz będzie wyprawiał za kilka dni w El Clasico.

1

Martwi mnie sytuacja Boatenga. Od debiutu nie zagrał już w żadnym meczu. Ja nie wiem po co on do nas przyszedł. Suarez gra piach, a cały czas gra.

0

Malcom dostanie ochłapy, gówno zagra i znowu La Rambla będzie go sprzedawać.

0

No i na ch*j krakasz? Nie kracz nie kracz, bo wykraczesz.

1

Bramka Messiego śliczna, ale powinni zobaczyć po meczu czy Suarez nie jest pod wpływem alko, bo porusza się po boisku jak mój wujek, który chciał pokazać po pijaku jak się w piłkę gra.

0

Chyba Ciebie żebyś nie zmienił klubu.

0

Włącz mecz i zobacz jak go Rodrigo rozdziewiczył.

0

To go chyba widziałeś tylko u Enrique, bo wcześniej grał świetnie.

0

Teraz wolę bardziej Ivana niż Busquetsa.

1

Roberto poza strzałem nic nie gra.

0

1.Messi 2.Neymar 3.Hazard 4.Dembele. TOP 4 zawodników pod względem dryblingu.

4

Ja kocham to pompowanie balonika, a jeszcze bardziej kocham jak pęka.

0

Cudowna? Pewnie bez operacji i tak się nie obejdzie. Zagra kilka spotkań, kontuzja się odnowi i sezon z głowy. Jakby był operowany na początku sezonu to by problemu nie było, bo na nowy rok już mógłby grać. Teraz nie wiadomo jak będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?