4

Na tej stronie nie ma ważnych i mniej ważnych użytkowników.

3

Jar Jar Binks.

0

To jak wytłumaczyć sytuacje Malcoma?

1

Jeśli Barcelona wymieni Malcoma na Williana i dopłaci Chelsea 30-35 mln Euro, tylko dlatego, bo Valdek tak chciał, to będą jaja. Valverde jeszcze sezon będzie i odejdzie, a już wtedy 32 letni Willian będzie się u nas kisił, a Malcom będzie w Chelsea najlepszym skrzydłowym

0

Ten Adriano na ŚO wtedy + Ronaldo robił z Pique co chciał. To była tragiczna obrona w tamtym czasie.

0

Jeden z najlepszych wokalistów w historii. On grał też w Busterze, a ja uwielbiałe ten film.

0

To całe szczęście, bo Lucas Perez mnie nigdy nie przekonywał. Dobrze grał w Deportivo, transfer do Arsenalu i przepadł jak kamień w wodę.

6

Morata to nie jest zła opcja jak twierdzi 3/4 La Rambli. Świetnie gra głową, szybki jak na swój wzrost i ma ciąg na bramkę. Jak trafimy na Real w LM i Morata znowu swoimi bramkami wywali ich z LM, to będziecie go na rękach nosić i prosić żeby został. Nawet te osoby co na niego gwizdały i wyzywały ostatnio na Camp Nou. Enrique też był zawodnikiem Realu i jakoś nikt na to nie patrzy.

1

Morata umiejętności ma na tego rezerwowego, ale go tu nikt nie chce, bo to ExMadrista. Jak wrócił z Juve do Realu, to bramki strzelał jak na zawołanie, a był tylko zmiennikiem Benzemy.

3

Napewno nie jest naturalny. Bo nawet grube osoby nie mają takich wielkich tyłków, a ona nie jest wogóle gruba. Musiała coś wstrzykiwać w pupsko.

0

Tylko, że my nie chodzimy do tej samej szkoły co jego dziewczyna. Więc pytanie bezsensowne.

0

Jeśli jesteście z Gdańska, to pewnie odwołają.

0

Ciekawe czy tyłek też z plastiku? Sądząc po twarzy, to pewnie też.

0

Piątek to dużo lepsza opcja niż jakiś Morata.

0

Jeśli Suarez dostanie poważnej kontuzji, to jesteśmy w niezłej dupie. Musimy sprowadzić tego Maxi Lopeza/Piątka, a nawet tą najgorszą opcje Moratę. On i tak będzie lepszy jak zawodnicy Barcy B.

0

Walker nie potrafił dośrodkowywać? Przecież on już Totkach był uważany za jednego z najlepszych PO.

17

To wstyd dla organizatorów tej imprezy, że scena nie była lepiej chroniona. To nie był Sołtys/Wójt jakiegoś zadupia, a Prezydent jednego z największych miast w Polsce. Gościu by sobie mógł spokojnie zaatakować jeszcze kilka osób na scenie zanim zdążyliby cokolwiek zrobić.

3

Z Chelsea w pierwszym meczu mogliśmy spokojnie wygrać 1-4. W rewanżu już by był spokojny mecz i Finał z Bayernem i całkiem możliwa obrona LM. Barca niby już wypalona, niby Guardiola nie miał pomysłu już na zespół, a jednak sukces mogliśmy odnieść historyczny. Ja nie wiem jakim cudem Chelsea wtedy przeszła Napoli, a co dopiero nas. To był najsłabszy zdobywca LM obok Interu Mou, a i wtedy też z Interem były ogromne szanse, a może nawet większe niż w 2012 roku.

0

Jakby przyszedł w 2013 roku, to miałby problem z Iniestą. Xavi już był podstarzały, ale Isco to absolutny profil Iniesty, ale trochę bardziej bramkostrzelny. Pewnie jakby grał u nas, to Cou rok temu by do nas nie przyszedł. Isco choćby zaliczał po 3 asysty w meczu, to Iniesty by nie wygryzł, bo w klubie panuje głupia gra za zasługi. Busquets się kopie po czole, a i tak gra. Suareza i Pique bym zrozumiał, bo nie mieli zmienników (kogoś takiego jak Munir nie można nazwać zmiennikiem). Nawet Rakitic zyskał tytuł nietykalnego, a dla mnie to absurd.

0

Podaj wzór w którym obliczyłeś, że Roberto jest 10 razy lepszy niż Semedo. Takie komentarze są z d**y i tyle.

13

To by wygrał LM raz, a u nich aż 4. Więc nie wiem czy tak źle wybrał.

0

Tak i właśnie go pamiętam jako jednego z najgorszych zawodników tego dwumeczu. Wyrobił się, ale i tak mam wątpliwości czy uratuje pomoc Paryża.

1

Vinicius? On jest piłkarskim szczylem przy Mbappe, a o Messim nie ma co nawet wspominać. Już był taki jeden co się nazywał Robinho i też przepadł. Z Viniciusem może być podobnie. Wiadomo, że nie musi, ale może.

0

Blancos się martwią o remis.

0

Ja tam się wolę wstrzymać z takimi opiniami do końca sezonu, bo to jest jego pierwszy pełny sezon u nas. Tamte pół sezonu miał kapitalne. Tylko śmieszy mnie, że takie komentarze mają po 60+ poleceń, bo to wygląda jakby tutaj było dużo 12 latków lub osób, które mają małe pojęcie o piłce.

0

Podobno odrzucił opcje przyjścia do Paryża, ale nie wiem ile w tym prawdy.

0

A dlaczego miałby nie przyjść? Tak grającego Busquetsa by szybko wygryzł.

0

No, to było z Sociedad, ale i tak Marca zapisała gola Ronaldo, a to Pepe całkowicie zmienił tor lotu piłki, bo prawdopodobnie by ta piłka nie leciała w światło bramki.

5

Śmiesznie teraz wygląda ten komentarz o Coutinho w którym napisane jest, że wygląda na wypalonego, a jeszcze śmieszniejsze, że ten komentarz zebrał duże poparcie. No, ale Coutinho przez 2 miesiące grał jak grał i może ten komentarz nie był aż tak przesadzony.

1

Żeby chociaż tylko drugi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?