0

Życie to nie Fifa, ale i tak widać, że Ivan potrzebuje 2-3 meczów odpoczynku. Wszyscy zawodnicy podstawowego składu dostawali odpoczynek czy to w ostatniej kolejce LM lub 1/16 PK, a Rakitic nie. Nie trzeba być nawet w sztabie medycznym, żeby widzieć jak się wczoraj poruszał po boisku Chorwat. Nawet komentatorzy to widzieli.

3

A przez ostatnie 25 minut ledwo się poruszał po boisku.

1

11 bramek w 17 meczach w pierwszym sezonie w nowej lidze, to bardzo dobry wynik, ale patrząc na to ile strzałów oddaje na spotkanie, to już tak rewelacyjnie nie wygląda.

75

Dzięki Messiemu Alves stał się najlepszym PO na świecie i to samo jest z Albą jeśli chodzi o LO.

0

Oczy bolą, ale jakoś będzie trzeba poczekać na letnie okienko.

0

To nie jest żaden argument, bo graliśmy mocno rezerwowym składem.

0

Nie, Rakitic może słabo grać i tak go Valverde na ławie nie posadzi.

1

Przecież według wielu Piątek tylko strzela gole z 5 metrów na pustaka i jest gorszy od Milika.

1

Jest jeszcze te "genialne" stwierdzenie, że Mbappe gra jak Deulofeu w formie. Tacy ludzie nie powinni w ogóle komentować i oglądać piłki nożnej, bo po prostu się nie znają.

0

Musiałem zrobić zbliżenie, bo chyba zaczynam ślepnąć. Początkowo myślałem, że trollujesz, bo wyglądały z daleka na takie same, ale jak zobaczyłem, to mi się podoba środkowa, bo ta po lewej wygląda jak podróba.

1

Trzeba przyznać, że matka Rabiota ma łeb na karku. Rabiot nie chce przedłużać kontraktu z PSG, to matka załatwi mu transfer do Barcelony. W tych informacjach jest więcej niż ziarno prawdy, bo już prawie wszyscy o tym mówią. Natomiast Rabiot sprawia wrażenie i chyba jest rozpieszczony, to się musi zmienić jeśli chce u nas coś osiągnąć. Jak na te warunki fizyczne, to ma bajeczną technikę i porównania, że to jest młodsza wersja Rakitica są bezsensu.

0

Znowu lekceważenie Realu? Pewnie znowu zajdą daleko lub co gorsze znowu wygrają.

2

Ładniejszy? Znam wiele kobiet, którym CR się kompletnie nie podoba z wyglądu. Mówią, że jest mało męski i troche gejowaty.

0

Może Liga Angielska.

0

W zimowe okienko nie, ale w letnie już może tak być. Nie odejdzie, bo ty tak mówisz? Wszystko się może wydarzyć. Neymar też miał nie odchodzic. Jeśli PSG rzuci 90-100 mln Euro, to Barcelona jeszcze sama Ivana przywiezie do Paryża. Taka kwota za 31 letniego zawodnika, to jak marzenie.

1

Dużo się zmienił z duetu psycholi Ramos-Pepe, to tylko Ramos dalej jest psycholem.

0

Przyjście Rabiota oznacza odejście Rakitica, bo nawet jak odejdą Denis i Rafinha, to i tak za bardzo nic nie da. Rabiot będzie grał dużo więcej niż tamta dwójka razem wzięta. Trzeba będzie przytulić te 100 mln Euro za Rakitica od PSG.

0

Nie spinaj się. Ja się tylko pytam, bo jestem ciekawy opini kibiców naszej strony.

3

Co byście powiedzieli na wymianę na lini Barca-PSG? Dać im 100 mln Euro i Dembele za Neymara. Ja bym nigdy na takie coś się nie zgodził.

5

Valverde chyba myśli, że stracimy 4 lub 5 bramek jak wprowadzi Mirande lub Alene.

0

To może głosowanie uczniów by coś zmieniło. Kto jest za wigilią klasową ten na karteczce pisze "Tak", a kto nie jest pisze "Nie" i sprawa rozwiązana.

3

Pan Janusz Tracz.

1

Xaviego zastąpiliśmy Arthurem, to i Rakitica tym bardziej damy radę zastąpić. Brazylijczykowi sporo jeszcze brakuje do Generała, ale w przyszłości może wejść na jego poziom. Gorzej będzie z zastąpieniem Suareza, bo poza Icardim, to za bardzo niema ciekawych opcji, bo Mbappe czy Jesus to nie są realne opcje.

1

I przez to, że jednak nie grali w najlepszych klubach świata jest od nich lepszy.

7

W Fifę grasz?

46

Ah te stulejarze...

1

Czyli jednak jest, tak jak pisałem. Kompleks Ronaldo

1

Muller popisał się debilizmem jak Ibra kiedyś.

1

Ja akurat nie mam kompleksu Ronaldo.

1

Szkoda Juve, bo tam gra Szczęsny i puszcza te bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?