Temu prowadzącemu od ZP chyba żona nie daje, bo mimo, że to był niski poziom gali ogólnie, to on za takie coś powinien wylecieć z roboty i ta piłkarka powinna go pozwać. Jak takie coś można powiedzieć?
Denis i (kontuzjowany) Rafinha nie są brani pod uwagę. Rafinha pewnie wypełni kontrakt i odejdzie za darmo, a Denis zmieni klub. Rabiot jest niepotrzebny, a De Jong to następca Busiego i by się przydał.
Abidal grał często jako 3 ŚO obok Pique i Puyola lub ewentualnie Mascherano. Częściej zostawał z tyłu i nie można jego udział w ofensywie do udziału Alby, bo nie ma sensu.
Vidal może grać na każdej pozycji w pomocy. W tym sezonie będzie jednym z najważniejszych zawodników, a szczególnie jak wygramy LM i Mistrza. Natomiast nie mogę się doczekać powrotu Arthura.W każdym jego kontakcie z piłką jest pierwiastek Xaviego, to również będzie ważny gracz.
Przestałem czytać jak porównałeś Rakitica do Xaviego i Iniesty. Oni byli najlepszymi pomocnikami na świecie i Ivan nigdy nie będzie miał do nich startu. Grali praktycznie cały czas, bo nikt nie był wstanie nawet próbować wygrać z nimi walki o skład. Rakitic gra cały czas, bo tego chce Valverde i bardzo mu się dziwię. Pierwszy sezon miał genialny i był tryplet. Nawet był najlepszym według wielu graczem tamtego Finału LM, ale od 2 lat nie widzę go jako zawodnika pierwszego składu i tyle.
Oceniajmy lepiej całe spotkania, bo nawet grający u nas Gomes mógł być przez 20 minut najlepszym zawodnikiem na boisku. Jeśli taki zawodnik zaraz po Messim jest nietykalnym zawodnikiem, to źle świadczy o Valverde, a tym bardziej, że na jego pozycji może grać Vidal.
To jeszcze małolata. Za 3-4 lata będzie tego żałowała, że to robiła. Oczywiście jeszcze jakby ktoś z jej znajomych to odkrył. Kolega też wstawiał idiotyczne filmiki i przez ponad rok mieli z tego bekę.
Poprzednicy woleli wynalazki typu Boenish, Obraniak czy Perqis. A byli już wtedy Glik, Jędrzejczyk czy Grosicki. Koniec jego przygody w kadrze nie może przekreślać jego sukcesów. Wyciągnął Reprezntacje z dna i to jest mało?
3. Napisał niegorszych pomocników, a to jest różnica. 4. To czy będzie grał zależy od Valverde. Mi się wydaję, że nie będzie grał tyle ile zasługuje. 5 5. Pique nie ma zmiennika. Czy będzie grał źle czy dobrze, to i tak będzie grał. Mamy utalentowaną młodzież i co z tego skoro Valverde się boi na nich stawiać.
Wchodzi gość, który nie powinien zagrać z ligowym przeciętniakiem, a gra z Atletico i to w Madrycie. Kozaki takie jak Dembele i Malcom siedzą na ławie, to kpina.
2
Temu prowadzącemu od ZP chyba żona nie daje, bo mimo, że to był niski poziom gali ogólnie, to on za takie coś powinien wylecieć z roboty i ta piłkarka powinna go pozwać. Jak takie coś można powiedzieć?
0
Denis i (kontuzjowany) Rafinha nie są brani pod uwagę. Rafinha pewnie wypełni kontrakt i odejdzie za darmo, a Denis zmieni klub. Rabiot jest niepotrzebny, a De Jong to następca Busiego i by się przydał.
19
Abidal grał często jako 3 ŚO obok Pique i Puyola lub ewentualnie Mascherano. Częściej zostawał z tyłu i nie można jego udział w ofensywie do udziału Alby, bo nie ma sensu.
0
Vidal może grać na każdej pozycji w pomocy. W tym sezonie będzie jednym z najważniejszych zawodników, a szczególnie jak wygramy LM i Mistrza. Natomiast nie mogę się doczekać powrotu Arthura.W każdym jego kontakcie z piłką jest pierwiastek Xaviego, to również będzie ważny gracz.
0
Przestałem czytać jak porównałeś Rakitica do Xaviego i Iniesty. Oni byli najlepszymi pomocnikami na świecie i Ivan nigdy nie będzie miał do nich startu. Grali praktycznie cały czas, bo nikt nie był wstanie nawet próbować wygrać z nimi walki o skład. Rakitic gra cały czas, bo tego chce Valverde i bardzo mu się dziwię. Pierwszy sezon miał genialny i był tryplet. Nawet był najlepszym według wielu graczem tamtego Finału LM, ale od 2 lat nie widzę go jako zawodnika pierwszego składu i tyle.
0
Oceniajmy lepiej całe spotkania, bo nawet grający u nas Gomes mógł być przez 20 minut najlepszym zawodnikiem na boisku. Jeśli taki zawodnik zaraz po Messim jest nietykalnym zawodnikiem, to źle świadczy o Valverde, a tym bardziej, że na jego pozycji może grać Vidal.
1
No, właśnie. Modric nawet w najlepszych latach nie był brany pod uwagę do trójki ZP, a teraz miałby wygrać?
1
Ciekawe gdzie jest ten hejter Dembele? 10 dryblingów i 8 udanych. Tak potrafi tylko Neymar lub Messi.
0
Nie jest frajerem, ale zachowują się tak jakby był wieku Domena, a jest blisko 30.
4
To chyba niezbyt inteligentnę lub te, które nie widział zbyt wielu filmów w życiu. Już wole te romantyczne komedie z Karolakiem niż to coś.
3
Nie rozumiem fascynacji tymi 50 twarzami Greya. Bogaty, erotoman zalicza kobiety. Chyba nie widziałem głupszego filmu
0
Vazquez ma 27 lat i twarz 17 latka. Ciekawe jak on to robi?
2
Ci z Eleven sobie chyba jaja robią z tą dużą reklamą zakładów bukmacherskich.
5
Lub użytkownik, który wygrał ZP nie może zostać zbanowany :d
2
To coś marnie. Myślałem, że jakiś wyjazd do Barcelony czy coś.
0
A tak ogólnie, to jaka jest nagroda za zdobycie tej ZP na tej stronie?
0
Jakie są według najlepsze rockowe/metalowe zespoły w historii? Według mnie Queen, Metalica i AC DC.
0
Kto jest waszym zdaniem najpotężniejszą postacią całego Marvela?
0
To jeszcze małolata. Za 3-4 lata będzie tego żałowała, że to robiła. Oczywiście jeszcze jakby ktoś z jej znajomych to odkrył. Kolega też wstawiał idiotyczne filmiki i przez ponad rok mieli z tego bekę.
0
A ile twoja siostra ma lat? Bo siostra kolegi ma 13-14 i też się wygłupia z takimi pierdołami, a później będzie płacz.
0
Przecież te trupy nie żyją, więc jak mają wiecznie nie żyć?
0
Lepiej zostać z Węgrami niż ginąć za Żydo-Ukraińców. Skoro USA jest takie potężne niech wyśle swoich tam.
0
I myślisz, że jakby USA kazało nam ginąć za Ukraińców, to by Rząd na to pozwolił? Powodzenia w życiu z takim myśleniem.
7
Poprzednicy woleli wynalazki typu Boenish, Obraniak czy Perqis. A byli już wtedy Glik, Jędrzejczyk czy Grosicki. Koniec jego przygody w kadrze nie może przekreślać jego sukcesów. Wyciągnął Reprezntacje z dna i to jest mało?
0
TVP Sport jest wiarygodne jak Interia.
1
"Oczka ma takie słodkie." Jakby powiedziała moja była. :D
3
A ty masz DNA kibica Barcelony? Rozumiem krytykę na Valverde, ale bez przesady.
0
3. Napisał niegorszych pomocników, a to jest różnica. 4. To czy będzie grał zależy od Valverde. Mi się wydaję, że nie będzie grał tyle ile zasługuje. 5
5. Pique nie ma zmiennika. Czy będzie grał źle czy dobrze, to i tak będzie grał. Mamy utalentowaną młodzież i co z tego skoro Valverde się boi na nich stawiać.
9
Wchodzi gość, który nie powinien zagrać z ligowym przeciętniakiem, a gra z Atletico i to w Madrycie. Kozaki takie jak Dembele i Malcom siedzą na ławie, to kpina.
0
Vidal vs Atletico. No, będzie piłkarska wojna.