2

W Realu coś się wypaliło. Nawet Klopp czy Guardiola by nic tam nie zdziałali. Zidane z nich wycisnął więcej niż mógł i oczywiście były też czynniki (szczęście i sędziowie), które się do tego przyczyniły. Zizou po prostu wiedział kiedy odejść. Narzekali na Lopetegiego i teraz narzekają na Solariego, ale to że tacy zawodnicy jak Benzema, Modric czy Ramos są wypaleni, to się nic nie mówi. Modric lepiej grał w poprzednich latach i nie był brany pod uwagę nawet do 3 ZP np 2016 czy 2017, ale musieli go wypromować, bo odszedł Ronaldo.

1

Ramos może i jest bardzo dobrym piłkarzem, ale to najgorsze ścierwo piłkarskie jeśli chodzi o charakter.

2

A wiesz, że ona jest od niego starsza?

0

Tylko, że to nie jest Fifa gdzie można kogoś sprzedać i po sezonie lub dwóch odkupić.

6

Zawodnik nie szanujący klub i kibiców nie ma prawa tu grać.

0

Zaprzeczasz sam sobie.

0

Skąd wziąłeś te 66 goli z wolnego? Bo na podwórku się nie liczą.

1

Carvajal, Semedo, Roberto, Walker, De Sciglo, Piszczek, Pavard, Alves, Kimmich. Ktoś by się jeszcze znalazł.

0

A ma 2 razy więcej bramek w tym aspekcie niż Ronaldinho. Ronnie był w tym dobry, ale do najlepszych mu brakuje.

0

To chyba nie oglądasz piłki. Bo Messi czy nawet CR są lepsi w tym aspekcie od Ronaldinho. Beckham czy Pirlo również.

0

Żałosny, bo praktycznie całe El do MŚ grał dobrze, a są komentarze jakby nie zagrał żadnego spotkania w kadrze dobrze.

0

Żałosny komentarz...

0

City nie zasługiwało na Półfinał w tym meczu. Zostali zaorani w pierwszym meczu. W drugim zostali skrzywdzeni i gdyby nie błędy sędziego, to by wygrali, ale i tak by im to nie dało awansu.

1

Oby jednak został. Mógl się zastanowić przed odejściem, że do nas już powrotu niema.

2

To nie ma żadnych wątpliwości. Był taki czas, że Messi strzelał przez 3-4 kolejki z rzędu bramkę z wolnego. Jest lepszy w tym od Ronniego i tyle.

2

To był chyba najlepszy quest. Ja oczywiście zawsze wybierałem żeby Baron i jego żona przeżyli.

5

Podobnym błędem byłoby nie kupienie De Ligta.

3

Polowanie na tego wampira wyższego co zranił Priscille, to był dobry i ciekawy quest. Początkowo myślałem, że to ten psychol duchowny, co przypalał tą prostytutkę.

0

Patrząc na to co od 2 lat odwalają Pique i Busquets, to transfery De Ligta i De Jonga są konieczne.

0

Ciekawe czy dziennikarze tego czegoś wogóle zarabiają pisząc takie bzdury.

5

Nie ma potrzeby spamić. Tym bardziej, że wczoraj jeszcze, to wstawiał jakiś użytkownik.

0

I taki idiotyczny komentarz masq ma tyle poleceń...

0

Jest sporo lepszym zawodnikiem od Denisa. Denis nie ma nic poza kontrolą piłki. Zieliński ma strzał i podanie na dużo wyższym poziomie.

1

Tak. Żyj dalej tym co było 3 lata temu. Milik nawet przed poważnymi kontuzjami grał słabo np EURO 2016. Nie pamiętam kiedy zagrał dobry mecz dla naszej Reprezentacji.

0

To się na piłce nie znasz.

0

Najlepszy przynajmniej od czasów Bońka.

0

Nie ma co się śmiać z Bednarka. Patrząc na to co wyprawiał w tym sezonie Pique lub Ramos, a to są niby Topowi ŚO.

0

Lewandowskiego ciężko porównywać do takich zawodników jak Deyna, Lubański czy Boniek, co grali 35-40 lat temu, ale to jest najlepszy piłkarz Polski i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Byli tacy zawodnicy jak Kowalczyk, później Ebi Smolarek czy inni, ale żaden nie wszedł na poziom Lewego

0

W TOP 3 na pewno jest, a dla mnie to mocny kandydat na TOP 1. Strzela ogórką, a Lubański tego nie robił?

8

Oby Ernest otworzył wreszcie oczy po meczu Vidala z Atletico. Przecież ten zawodnik wszędzie gdzie grał, to trenerzy nie widzieli wyjściowego składu bez niego. A Bayern czy Juve, to nie są byle jakie drużyny. Myślę, że jak wygramy z Atleti, to Vidal się znacznie do tego przyczyni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?