W Realu coś się wypaliło. Nawet Klopp czy Guardiola by nic tam nie zdziałali. Zidane z nich wycisnął więcej niż mógł i oczywiście były też czynniki (szczęście i sędziowie), które się do tego przyczyniły. Zizou po prostu wiedział kiedy odejść. Narzekali na Lopetegiego i teraz narzekają na Solariego, ale to że tacy zawodnicy jak Benzema, Modric czy Ramos są wypaleni, to się nic nie mówi. Modric lepiej grał w poprzednich latach i nie był brany pod uwagę nawet do 3 ZP np 2016 czy 2017, ale musieli go wypromować, bo odszedł Ronaldo.
City nie zasługiwało na Półfinał w tym meczu. Zostali zaorani w pierwszym meczu. W drugim zostali skrzywdzeni i gdyby nie błędy sędziego, to by wygrali, ale i tak by im to nie dało awansu.
Polowanie na tego wampira wyższego co zranił Priscille, to był dobry i ciekawy quest. Początkowo myślałem, że to ten psychol duchowny, co przypalał tą prostytutkę.
Tak. Żyj dalej tym co było 3 lata temu. Milik nawet przed poważnymi kontuzjami grał słabo np EURO 2016. Nie pamiętam kiedy zagrał dobry mecz dla naszej Reprezentacji.
Lewandowskiego ciężko porównywać do takich zawodników jak Deyna, Lubański czy Boniek, co grali 35-40 lat temu, ale to jest najlepszy piłkarz Polski i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Byli tacy zawodnicy jak Kowalczyk, później Ebi Smolarek czy inni, ale żaden nie wszedł na poziom Lewego
Oby Ernest otworzył wreszcie oczy po meczu Vidala z Atletico. Przecież ten zawodnik wszędzie gdzie grał, to trenerzy nie widzieli wyjściowego składu bez niego. A Bayern czy Juve, to nie są byle jakie drużyny. Myślę, że jak wygramy z Atleti, to Vidal się znacznie do tego przyczyni.
2
W Realu coś się wypaliło. Nawet Klopp czy Guardiola by nic tam nie zdziałali. Zidane z nich wycisnął więcej niż mógł i oczywiście były też czynniki (szczęście i sędziowie), które się do tego przyczyniły. Zizou po prostu wiedział kiedy odejść. Narzekali na Lopetegiego i teraz narzekają na Solariego, ale to że tacy zawodnicy jak Benzema, Modric czy Ramos są wypaleni, to się nic nie mówi. Modric lepiej grał w poprzednich latach i nie był brany pod uwagę nawet do 3 ZP np 2016 czy 2017, ale musieli go wypromować, bo odszedł Ronaldo.
1
Ramos może i jest bardzo dobrym piłkarzem, ale to najgorsze ścierwo piłkarskie jeśli chodzi o charakter.
2
A wiesz, że ona jest od niego starsza?
0
Tylko, że to nie jest Fifa gdzie można kogoś sprzedać i po sezonie lub dwóch odkupić.
6
Zawodnik nie szanujący klub i kibiców nie ma prawa tu grać.
0
Zaprzeczasz sam sobie.
0
Skąd wziąłeś te 66 goli z wolnego? Bo na podwórku się nie liczą.
1
Carvajal, Semedo, Roberto, Walker, De Sciglo, Piszczek, Pavard, Alves, Kimmich. Ktoś by się jeszcze znalazł.
0
A ma 2 razy więcej bramek w tym aspekcie niż Ronaldinho. Ronnie był w tym dobry, ale do najlepszych mu brakuje.
0
To chyba nie oglądasz piłki. Bo Messi czy nawet CR są lepsi w tym aspekcie od Ronaldinho. Beckham czy Pirlo również.
0
Żałosny, bo praktycznie całe El do MŚ grał dobrze, a są komentarze jakby nie zagrał żadnego spotkania w kadrze dobrze.
0
Żałosny komentarz...
0
City nie zasługiwało na Półfinał w tym meczu. Zostali zaorani w pierwszym meczu. W drugim zostali skrzywdzeni i gdyby nie błędy sędziego, to by wygrali, ale i tak by im to nie dało awansu.
1
Oby jednak został. Mógl się zastanowić przed odejściem, że do nas już powrotu niema.
2
To nie ma żadnych wątpliwości. Był taki czas, że Messi strzelał przez 3-4 kolejki z rzędu bramkę z wolnego. Jest lepszy w tym od Ronniego i tyle.
2
To był chyba najlepszy quest. Ja oczywiście zawsze wybierałem żeby Baron i jego żona przeżyli.
5
Podobnym błędem byłoby nie kupienie De Ligta.
3
Polowanie na tego wampira wyższego co zranił Priscille, to był dobry i ciekawy quest. Początkowo myślałem, że to ten psychol duchowny, co przypalał tą prostytutkę.
0
Patrząc na to co od 2 lat odwalają Pique i Busquets, to transfery De Ligta i De Jonga są konieczne.
0
Ciekawe czy dziennikarze tego czegoś wogóle zarabiają pisząc takie bzdury.
5
Nie ma potrzeby spamić. Tym bardziej, że wczoraj jeszcze, to wstawiał jakiś użytkownik.
0
I taki idiotyczny komentarz masq ma tyle poleceń...
0
Jest sporo lepszym zawodnikiem od Denisa. Denis nie ma nic poza kontrolą piłki. Zieliński ma strzał i podanie na dużo wyższym poziomie.
1
Tak. Żyj dalej tym co było 3 lata temu. Milik nawet przed poważnymi kontuzjami grał słabo np EURO 2016. Nie pamiętam kiedy zagrał dobry mecz dla naszej Reprezentacji.
0
To się na piłce nie znasz.
0
Najlepszy przynajmniej od czasów Bońka.
0
Nie ma co się śmiać z Bednarka. Patrząc na to co wyprawiał w tym sezonie Pique lub Ramos, a to są niby Topowi ŚO.
0
Lewandowskiego ciężko porównywać do takich zawodników jak Deyna, Lubański czy Boniek, co grali 35-40 lat temu, ale to jest najlepszy piłkarz Polski i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Byli tacy zawodnicy jak Kowalczyk, później Ebi Smolarek czy inni, ale żaden nie wszedł na poziom Lewego
0
W TOP 3 na pewno jest, a dla mnie to mocny kandydat na TOP 1. Strzela ogórką, a Lubański tego nie robił?
8
Oby Ernest otworzył wreszcie oczy po meczu Vidala z Atletico. Przecież ten zawodnik wszędzie gdzie grał, to trenerzy nie widzieli wyjściowego składu bez niego. A Bayern czy Juve, to nie są byle jakie drużyny. Myślę, że jak wygramy z Atleti, to Vidal się znacznie do tego przyczyni.