1

Puig pewnie nie zagrałby gorzej od Rafinhy, a Brazylijczyk, to klasa wyżej niż Gomes. Valverde po tym co Rafinha odwalał da mu pograć za kilka miesięcy i to w początkowych rundach PK. Eksperci Tej strony się jarali Alcantarą, bo dobrze zagrał 2-3 mecze w presezonie.

1

Jakby mi wymył okna, to bym mu nawet dychę dał. Nie ma nic za darmo.

1

Też miałbym życzenie, żeby Miranda zagrał z Leganes, bo jak nie z Leganes, to z kim? Wątpliwe, że chłopak zagra z Bilbao na Camp Nou. Niestety nie jest, to koncert życzeń i dopiero Mirande zobaczymy w 1/16 PK, a szkoda, bo chciałem go zobaczyć przeciwko drużynie z 1 ligi.

3

CR zawsze srał wyżej niż dupę miał. Jego dawni koledzy powinni byli wiedzieć, że jak odejdzie, to będą kwasy. Jeszcze powiedział Perezowi żeby mówili, że jest najlepszy. Taki Morata jak odchodził z Realu, to potwierdził, że tak było. Teraz piłkarze Realu złapali oddech po tych 9 latach i mogą mówić prawdę. To jest wybitny piłkarz, ale mentalnie, to dalej gówniarz mimo, że dawno jest po trzydziestce.

0

W tym sezonie może Messi dychnie, ale Suarez będzie grał cały czas, bo Munir mu do pięt nie dorasta, a lepszy zmiennik jak Paco w tamtym sezonie grał tylko ogony. Valverde jest broniony przez tych samych użytkowników, a później będzie krytykowany, bo rotacji nie będzie.

2

4-1 było, a nie 4-0, ale masz całkowitą rację. Nie potrzebni są Malcom, Vidal i Arthur skoro Valverde wystawia najmocniejszy skład z takà Huescą. Gra 13 zawodnikami przez sezon łącznie z Cillessenem w PK, to tak wygląda.

0

Umtiti raczej zagra na 100%, bo ostatnio siedział na ławce z Gironą. Myślę, że Pique odpocznie.

0

Alves dostał za to, że 3 lata temu był dobrym PO.

0

Nie grał w Finale LM z decyzji Rijkarda, ale dostał medal za LM. Więc ma LM tyle samo co Chorwat.

0

"ale taki sam wkład w to vicemistrzostwo miał choćby Ivan." To nieźle xd

0

Na 99 % kara nie zostanie anulowana.

2

Messi zachował się jak cham. W tej sytuacji nie da się go bronić.

1

Takie zachowanie Ramosa czy kogoś innego byłoby krytykowane. Dla Messiego nie ma żadnego wyjątku. Zachował się źle i tyle.

0

Ogólnie fajnie rozgrywał i lepiej się rozumie z Messim, a to już dużo. Do tego dobra gra w obronie.

0

Nie wiem. Może po prostu chcieli?

17

Zachował się jak burak. Kultura powinna zostać, a tym bardziej, bo jest kapitanem.

1

Vidal się rozumie dużo lepiej z Messim niż Arthur i Rakitic. Dla mnie to powinien być podstawowy pomocnik.

0

Pewnie nie grają na 100%, ale my też gramy lepiej niż ostatnio.

3

Tak. Jak my wygrywamy, to się podkładają, a jak przeciwnik wygrywa z nami, to jest wielki, a my słabi...

1

Nie pamiętam kiedy ostatnio Kurek tak dobrze grał.

3

Skład byłby elegancki z Cou i bez Suareza, ale tak też może być.

0

Nie stawiałbym na równi Sarriego z Pepem, ale dobrą robotę robił w Napoli i w Chelsea też tak będzie.

0

Rakitic ma statystyki w odbiorach/przechwytach podobne do Xaviego, a jest tutaj uważany za Boga defensywy.

1

Akurat co do Messiego, to nie ma żadnych wątpliwości, że jest naj. Śmieszy mnie tylko kibicowanie Argentynie tylko z powodu Messiego, ale to moja opinia. Co do narzucania zdania, to zawsze tak było, jest i będzie.

0

Oceń go po wszystkich meczach w fazie grupowej lub najlepiej pod koniec sezonu. Bo w ocenianiu po 1 meczu, to i Suarez jest słaby.

1

W siatkówce się wszystko szybciej zmienia niż w nożnej. Ja tam niczego nie skreślam.

7

Źle trafiłeś. Ja kibicowałem Polsce. Możesz sobie nawet zobaczyć moje komentarze, że nie miałem praktycznie żadnej sympati do Argentyny.

9

Chyba twojemu sercu. Dla mnie to buraki, a ich trener takimi gestami to potwierdził.

1

Weź się lepiej za pisanie tych swoich przeżyć z szatni, a siatkówkę zostaw tym co się bardziej znają. Polska ma dalej duże szansę i myślę, że będzie poprawa.

4

Messi zgolił brodę i już kilka lat młodziej wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?