Puig pewnie nie zagrałby gorzej od Rafinhy, a Brazylijczyk, to klasa wyżej niż Gomes. Valverde po tym co Rafinha odwalał da mu pograć za kilka miesięcy i to w początkowych rundach PK. Eksperci Tej strony się jarali Alcantarą, bo dobrze zagrał 2-3 mecze w presezonie.
Też miałbym życzenie, żeby Miranda zagrał z Leganes, bo jak nie z Leganes, to z kim? Wątpliwe, że chłopak zagra z Bilbao na Camp Nou. Niestety nie jest, to koncert życzeń i dopiero Mirande zobaczymy w 1/16 PK, a szkoda, bo chciałem go zobaczyć przeciwko drużynie z 1 ligi.
CR zawsze srał wyżej niż dupę miał. Jego dawni koledzy powinni byli wiedzieć, że jak odejdzie, to będą kwasy. Jeszcze powiedział Perezowi żeby mówili, że jest najlepszy. Taki Morata jak odchodził z Realu, to potwierdził, że tak było. Teraz piłkarze Realu złapali oddech po tych 9 latach i mogą mówić prawdę. To jest wybitny piłkarz, ale mentalnie, to dalej gówniarz mimo, że dawno jest po trzydziestce.
W tym sezonie może Messi dychnie, ale Suarez będzie grał cały czas, bo Munir mu do pięt nie dorasta, a lepszy zmiennik jak Paco w tamtym sezonie grał tylko ogony. Valverde jest broniony przez tych samych użytkowników, a później będzie krytykowany, bo rotacji nie będzie.
4-1 było, a nie 4-0, ale masz całkowitą rację. Nie potrzebni są Malcom, Vidal i Arthur skoro Valverde wystawia najmocniejszy skład z takà Huescą. Gra 13 zawodnikami przez sezon łącznie z Cillessenem w PK, to tak wygląda.
Akurat co do Messiego, to nie ma żadnych wątpliwości, że jest naj. Śmieszy mnie tylko kibicowanie Argentynie tylko z powodu Messiego, ale to moja opinia. Co do narzucania zdania, to zawsze tak było, jest i będzie.
Weź się lepiej za pisanie tych swoich przeżyć z szatni, a siatkówkę zostaw tym co się bardziej znają. Polska ma dalej duże szansę i myślę, że będzie poprawa.
1
Puig pewnie nie zagrałby gorzej od Rafinhy, a Brazylijczyk, to klasa wyżej niż Gomes. Valverde po tym co Rafinha odwalał da mu pograć za kilka miesięcy i to w początkowych rundach PK. Eksperci Tej strony się jarali Alcantarą, bo dobrze zagrał 2-3 mecze w presezonie.
1
Jakby mi wymył okna, to bym mu nawet dychę dał. Nie ma nic za darmo.
1
Też miałbym życzenie, żeby Miranda zagrał z Leganes, bo jak nie z Leganes, to z kim? Wątpliwe, że chłopak zagra z Bilbao na Camp Nou. Niestety nie jest, to koncert życzeń i dopiero Mirande zobaczymy w 1/16 PK, a szkoda, bo chciałem go zobaczyć przeciwko drużynie z 1 ligi.
3
CR zawsze srał wyżej niż dupę miał. Jego dawni koledzy powinni byli wiedzieć, że jak odejdzie, to będą kwasy. Jeszcze powiedział Perezowi żeby mówili, że jest najlepszy. Taki Morata jak odchodził z Realu, to potwierdził, że tak było. Teraz piłkarze Realu złapali oddech po tych 9 latach i mogą mówić prawdę. To jest wybitny piłkarz, ale mentalnie, to dalej gówniarz mimo, że dawno jest po trzydziestce.
0
W tym sezonie może Messi dychnie, ale Suarez będzie grał cały czas, bo Munir mu do pięt nie dorasta, a lepszy zmiennik jak Paco w tamtym sezonie grał tylko ogony. Valverde jest broniony przez tych samych użytkowników, a później będzie krytykowany, bo rotacji nie będzie.
2
4-1 było, a nie 4-0, ale masz całkowitą rację. Nie potrzebni są Malcom, Vidal i Arthur skoro Valverde wystawia najmocniejszy skład z takà Huescą. Gra 13 zawodnikami przez sezon łącznie z Cillessenem w PK, to tak wygląda.
0
Umtiti raczej zagra na 100%, bo ostatnio siedział na ławce z Gironą. Myślę, że Pique odpocznie.
0
Alves dostał za to, że 3 lata temu był dobrym PO.
0
Nie grał w Finale LM z decyzji Rijkarda, ale dostał medal za LM. Więc ma LM tyle samo co Chorwat.
0
"ale taki sam wkład w to vicemistrzostwo miał choćby Ivan." To nieźle xd
0
Na 99 % kara nie zostanie anulowana.
2
Messi zachował się jak cham. W tej sytuacji nie da się go bronić.
1
Takie zachowanie Ramosa czy kogoś innego byłoby krytykowane. Dla Messiego nie ma żadnego wyjątku. Zachował się źle i tyle.
0
Ogólnie fajnie rozgrywał i lepiej się rozumie z Messim, a to już dużo. Do tego dobra gra w obronie.
0
Nie wiem. Może po prostu chcieli?
17
Zachował się jak burak. Kultura powinna zostać, a tym bardziej, bo jest kapitanem.
1
Vidal się rozumie dużo lepiej z Messim niż Arthur i Rakitic. Dla mnie to powinien być podstawowy pomocnik.
0
Pewnie nie grają na 100%, ale my też gramy lepiej niż ostatnio.
3
Tak. Jak my wygrywamy, to się podkładają, a jak przeciwnik wygrywa z nami, to jest wielki, a my słabi...
1
Nie pamiętam kiedy ostatnio Kurek tak dobrze grał.
3
Skład byłby elegancki z Cou i bez Suareza, ale tak też może być.
0
Nie stawiałbym na równi Sarriego z Pepem, ale dobrą robotę robił w Napoli i w Chelsea też tak będzie.
0
Rakitic ma statystyki w odbiorach/przechwytach podobne do Xaviego, a jest tutaj uważany za Boga defensywy.
1
Akurat co do Messiego, to nie ma żadnych wątpliwości, że jest naj. Śmieszy mnie tylko kibicowanie Argentynie tylko z powodu Messiego, ale to moja opinia. Co do narzucania zdania, to zawsze tak było, jest i będzie.
0
Oceń go po wszystkich meczach w fazie grupowej lub najlepiej pod koniec sezonu. Bo w ocenianiu po 1 meczu, to i Suarez jest słaby.
1
W siatkówce się wszystko szybciej zmienia niż w nożnej. Ja tam niczego nie skreślam.
7
Źle trafiłeś. Ja kibicowałem Polsce. Możesz sobie nawet zobaczyć moje komentarze, że nie miałem praktycznie żadnej sympati do Argentyny.
9
Chyba twojemu sercu. Dla mnie to buraki, a ich trener takimi gestami to potwierdził.
1
Weź się lepiej za pisanie tych swoich przeżyć z szatni, a siatkówkę zostaw tym co się bardziej znają. Polska ma dalej duże szansę i myślę, że będzie poprawa.
4
Messi zgolił brodę i już kilka lat młodziej wygląda.