A wy nie potraficie rządzić nawet w Madrycie. W Europejskich pucharach praktycznie cały czas lania od Realu. Patrzcie na siebie. Kibicowaliśmy wam w 2 finałach LM i dwumeczach z 2015 i 2017 roku, a wy nas rozczarowaliście.
Nie ważne czy Real był słaby czy nie. Dostali lanie i tyle. My też mogliśmy strzelić jeszcze z 3 bramki. Sam Suarez mógł ich mieć 5. Równie dobrze można powiedzieć, że w SPH z 2017 też byliśmy słabi, a za 20 lat nikogo to nie będzie interesować. Przez sam styl tytułów nie przybędzie.
Jak Real odpadał seryjnie z LM w 1/8. To było gadanie że "1/8 aż po grób." Teraz w naszym przypadku może być podobnie, ale w 1/4. Tym bardziej, że ostatni raz odpadliśmy w bardzo frajerski sposób.
Żadnej Ligi nie trzeba odpuszczać, ale po prostu lepiej wygrać Ligę 2-3 pkt różnicy i powalczyć na poważnie o LM. Niż wygrać Ligę 13-14 pkt przewagi i z LM odpaść tradycyjnie w 1/4 z powodu braków sił.
Za Valverde grają święte krowy. Enrique na treningach wziął takiego Pique w obroty i 2-3 mecze posiedział na ławie. Valdek tylko zrobi jakieś Gargamelskie miny i myśli, że będzie lepiej. Rakitic u Enrique tak dużo grał, bo nie było nikogo lepszego i tyle, a teraz jest lepszy Vidal, ale lepiej żeby grzał ławę, bo Chorwacki Murawski się obrazi.
Zagraliśmy dużo więcej razy padake w tym sezonie, to oznacza, że nie zasługujemy na tytuł? Na tytuł zasługuje drużyna, która będzie miała najwięcej punktów na koniec sezonu w ligowych rozgrywkach.
Borussia wypłaca na 99% klauzule i Barca nie ma nic do gadania. Jest jeszcze decyzja Paco, ale on pewnie odejdzie, bo w Barcelonie nie ma szans na reguralne granie. Suarez czy jest bez formy czy w formie i tak gra. Więc Paco nie ma szans.
To akurat jest jeden przykład, ale były też inne. Śmieją się z Szpakowskiego, że mówił na Messiego Maradona, a wczoraj również Iwanow pomylił Suareza z Figo.
Wkurzał mnie wczoraj Iwanow z tym Kołtińo niesamowicie. Wszyscy mówią Kutinio, ale on musi wiedzieć swoje. Nie dziwię się, że Dziekanowski kiedyś nie wytrzymał i się z nim starł. Strasznie źle się go słucha mimo, że ma głos taki jaki komentator powinien mieć. Nawet facet, który ma prawie 80 lat nie bredzi tak jak on. Tutaj chodzi o pana Strejlała, którego się fajnie słucha, ale czasami za bardzo słodzi.
2
To nie jest standard, a debilizm. Początek Grudnia bym zrozumiał, ale takie reklamy już widziałem na początku Listopada, a to przesada.
0
A wy nie potraficie rządzić nawet w Madrycie. W Europejskich pucharach praktycznie cały czas lania od Realu. Patrzcie na siebie. Kibicowaliśmy wam w 2 finałach LM i dwumeczach z 2015 i 2017 roku, a wy nas rozczarowaliście.
0
A to jakieś pieniądze do wygrania czy co? Bo jak tak, to wchodzę w to.
0
Dobrze, że nie zostałem nominowany do tego rapu, bo kompletnie tego nie czuje.
1
1.Lewandowski 2.Deyna 3.Błaszczykowski.
2
Nie ważne czy Real był słaby czy nie. Dostali lanie i tyle. My też mogliśmy strzelić jeszcze z 3 bramki. Sam Suarez mógł ich mieć 5. Równie dobrze można powiedzieć, że w SPH z 2017 też byliśmy słabi, a za 20 lat nikogo to nie będzie interesować. Przez sam styl tytułów nie przybędzie.
0
Jak Real odpadał seryjnie z LM w 1/8. To było gadanie że "1/8 aż po grób." Teraz w naszym przypadku może być podobnie, ale w 1/4. Tym bardziej, że ostatni raz odpadliśmy w bardzo frajerski sposób.
1
Żadnej Ligi nie trzeba odpuszczać, ale po prostu lepiej wygrać Ligę 2-3 pkt różnicy i powalczyć na poważnie o LM. Niż wygrać Ligę 13-14 pkt przewagi i z LM odpaść tradycyjnie w 1/4 z powodu braków sił.
1
Przyjeła się 11 Listopada. Więc dzisiaj świętujemy.
0
Mou to stoi w miejscu od czasów kiedy z Chelsea wygrał Mistrza. Owszem wygrał tam jakieś pucharki z United, ale to jest praktycznie nic.
0
Nie żeby coś, ale 1-4-4-3, to 12 zawodników na boisku.
0
Guardiola już dawno temu przewyższył Mou.
1
City i tak piłkarsko było sporo gorsze od Liverpoolu i nie zasługiwało na awans.
2
Za Valverde grają święte krowy. Enrique na treningach wziął takiego Pique w obroty i 2-3 mecze posiedział na ławie. Valdek tylko zrobi jakieś Gargamelskie miny i myśli, że będzie lepiej. Rakitic u Enrique tak dużo grał, bo nie było nikogo lepszego i tyle, a teraz jest lepszy Vidal, ale lepiej żeby grzał ławę, bo Chorwacki Murawski się obrazi.
0
Co do Rakitica... Od początku sezonu mam o nim takie zdanie jakie mam i go nie zmienię. Chyba, że zagra więcej jak 2 dobre mecze.
0
Nic się nie zmieniło, bo od początku gramy w 10.
0
Taki błędy popełniał ostatnio w sezonie 2016 2017.
0
Nie trafi.
10
Teraz mógł do Munira podać, który był na dużo lepszej pozycji, to podał do Suareza.
3
Wkurza mnie Messi. Mógł wystawić Malcomowi sam na sam, to wolał wykonać ten idiotyczny obrót.
0
Zagraliśmy dużo więcej razy padake w tym sezonie, to oznacza, że nie zasługujemy na tytuł? Na tytuł zasługuje drużyna, która będzie miała najwięcej punktów na koniec sezonu w ligowych rozgrywkach.
5
Bez przesady. Chyba, że do składu się onanizujesz, ale każdy ma jakiś fetysz.
0
Moja dopiero 80, a druga jakby żyła miała by 88.
0
Betisu nie ma co się obawiać w ataku. 1 nasz zawodnik ma więcej bramek niż ich najlepsi strzelcy razem, ale i tak nie można lekceważyć przeciwnika.
3
Borussia wypłaca na 99% klauzule i Barca nie ma nic do gadania. Jest jeszcze decyzja Paco, ale on pewnie odejdzie, bo w Barcelonie nie ma szans na reguralne granie. Suarez czy jest bez formy czy w formie i tak gra. Więc Paco nie ma szans.
1
Leon zawodowiec.
1
Tylko, że Kutinio jest również poprawnie i lepiej brzmi.
3
To akurat jest jeden przykład, ale były też inne. Śmieją się z Szpakowskiego, że mówił na Messiego Maradona, a wczoraj również Iwanow pomylił Suareza z Figo.
3
Wkurzał mnie wczoraj Iwanow z tym Kołtińo niesamowicie. Wszyscy mówią Kutinio, ale on musi wiedzieć swoje. Nie dziwię się, że Dziekanowski kiedyś nie wytrzymał i się z nim starł. Strasznie źle się go słucha mimo, że ma głos taki jaki komentator powinien mieć. Nawet facet, który ma prawie 80 lat nie bredzi tak jak on. Tutaj chodzi o pana Strejlała, którego się fajnie słucha, ale czasami za bardzo słodzi.
2
Mój ma 12 lat. Nie wiem ile będzie żył. Oby jak najdłużej, ale nie wiem czy bym potrafił go zastąpić nowym psem. Prędzej bym kota kupił.