2

To nie jest standard, a debilizm. Początek Grudnia bym zrozumiał, ale takie reklamy już widziałem na początku Listopada, a to przesada.

0

A wy nie potraficie rządzić nawet w Madrycie. W Europejskich pucharach praktycznie cały czas lania od Realu. Patrzcie na siebie. Kibicowaliśmy wam w 2 finałach LM i dwumeczach z 2015 i 2017 roku, a wy nas rozczarowaliście.

0

A to jakieś pieniądze do wygrania czy co? Bo jak tak, to wchodzę w to.

0

Dobrze, że nie zostałem nominowany do tego rapu, bo kompletnie tego nie czuje.

1

1.Lewandowski 2.Deyna 3.Błaszczykowski.

2

Nie ważne czy Real był słaby czy nie. Dostali lanie i tyle. My też mogliśmy strzelić jeszcze z 3 bramki. Sam Suarez mógł ich mieć 5. Równie dobrze można powiedzieć, że w SPH z 2017 też byliśmy słabi, a za 20 lat nikogo to nie będzie interesować. Przez sam styl tytułów nie przybędzie.

0

Jak Real odpadał seryjnie z LM w 1/8. To było gadanie że "1/8 aż po grób." Teraz w naszym przypadku może być podobnie, ale w 1/4. Tym bardziej, że ostatni raz odpadliśmy w bardzo frajerski sposób.

1

Żadnej Ligi nie trzeba odpuszczać, ale po prostu lepiej wygrać Ligę 2-3 pkt różnicy i powalczyć na poważnie o LM. Niż wygrać Ligę 13-14 pkt przewagi i z LM odpaść tradycyjnie w 1/4 z powodu braków sił.

1

Przyjeła się 11 Listopada. Więc dzisiaj świętujemy.

0

Mou to stoi w miejscu od czasów kiedy z Chelsea wygrał Mistrza. Owszem wygrał tam jakieś pucharki z United, ale to jest praktycznie nic.

0

Nie żeby coś, ale 1-4-4-3, to 12 zawodników na boisku.

0

Guardiola już dawno temu przewyższył Mou.

1

City i tak piłkarsko było sporo gorsze od Liverpoolu i nie zasługiwało na awans.

2

Za Valverde grają święte krowy. Enrique na treningach wziął takiego Pique w obroty i 2-3 mecze posiedział na ławie. Valdek tylko zrobi jakieś Gargamelskie miny i myśli, że będzie lepiej. Rakitic u Enrique tak dużo grał, bo nie było nikogo lepszego i tyle, a teraz jest lepszy Vidal, ale lepiej żeby grzał ławę, bo Chorwacki Murawski się obrazi.

0

Co do Rakitica... Od początku sezonu mam o nim takie zdanie jakie mam i go nie zmienię. Chyba, że zagra więcej jak 2 dobre mecze.

0

Nic się nie zmieniło, bo od początku gramy w 10.

0

Taki błędy popełniał ostatnio w sezonie 2016 2017.

0

Nie trafi.

10

Teraz mógł do Munira podać, który był na dużo lepszej pozycji, to podał do Suareza.

3

Wkurza mnie Messi. Mógł wystawić Malcomowi sam na sam, to wolał wykonać ten idiotyczny obrót.

0

Zagraliśmy dużo więcej razy padake w tym sezonie, to oznacza, że nie zasługujemy na tytuł? Na tytuł zasługuje drużyna, która będzie miała najwięcej punktów na koniec sezonu w ligowych rozgrywkach.

5

Bez przesady. Chyba, że do składu się onanizujesz, ale każdy ma jakiś fetysz.

0

Moja dopiero 80, a druga jakby żyła miała by 88.

0

Betisu nie ma co się obawiać w ataku. 1 nasz zawodnik ma więcej bramek niż ich najlepsi strzelcy razem, ale i tak nie można lekceważyć przeciwnika.

3

Borussia wypłaca na 99% klauzule i Barca nie ma nic do gadania. Jest jeszcze decyzja Paco, ale on pewnie odejdzie, bo w Barcelonie nie ma szans na reguralne granie. Suarez czy jest bez formy czy w formie i tak gra. Więc Paco nie ma szans.

1

Leon zawodowiec.

1

Tylko, że Kutinio jest również poprawnie i lepiej brzmi.

3

To akurat jest jeden przykład, ale były też inne. Śmieją się z Szpakowskiego, że mówił na Messiego Maradona, a wczoraj również Iwanow pomylił Suareza z Figo.

3

Wkurzał mnie wczoraj Iwanow z tym Kołtińo niesamowicie. Wszyscy mówią Kutinio, ale on musi wiedzieć swoje. Nie dziwię się, że Dziekanowski kiedyś nie wytrzymał i się z nim starł. Strasznie źle się go słucha mimo, że ma głos taki jaki komentator powinien mieć. Nawet facet, który ma prawie 80 lat nie bredzi tak jak on. Tutaj chodzi o pana Strejlała, którego się fajnie słucha, ale czasami za bardzo słodzi.

2

Mój ma 12 lat. Nie wiem ile będzie żył. Oby jak najdłużej, ale nie wiem czy bym potrafił go zastąpić nowym psem. Prędzej bym kota kupił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?