Wątpliwe, że Valverde dałby szansę młodziutkiemu 17 letniemu Messiemu, skoro nie stawia na starszych utalentowanych zawodników Barcy B jak Miranda czy Puig
Jak ma funkcjonować nasza pomoc jak gramy 4 pomocników i tylko Zieliński coś potrafi zdziałać? Góralski i Szymański pewnego poziomu już nie przeskoczą i potrafią podawać tylko w bok lub do tyłu, a Linentty uważany za zawodnika z talentem gra od 3 lat, to samo. Zero progresu i regresu.
Grał mało w klubie, to nie został powołany. Nawet jakby nie powołał Dembele, to bym to zrozumiał. Mila przykładowo też grał dużo w El do ME i nie został powołany. Takim pisaniem o tym, że nie umiem czytać mnie nie zdenerwujesz. Musisz się bardziej postarać.
A Ty dalej się o wszystko czepiasz. Lucas grał bardzo dobrze na Mundialu, a Digne może i dobrze grał w Reprezentacji, ale jego niepowołanie na Mundial da się wytłumaczyć.
Mnie jego szydera nie rusza, ale bawi mnie jedynie jak bardzo uparł się na te swoje śmieszne argumenty "Nie masz badań zawodników, to się nie wypowiadaj."
Ja broniłem akurat Valverde, ale to do czasu, bo po tym, co wyprawia z Vidalem, Malcomem i z ze zmianami w 80+ minucie, to są jaja. Tamten sezon był bardzo udany, ale Roma pozostawiła spory niesmak
Płytki komentarz, to pieprzenie o tym, że nie mam wyników badań wydolnościowych, to jest po prostu brak argumentów na dyskusje. Jak masz pisać takie bzdury, to sobie daruj. Akurat na boisku świetnie wszystko widać jak gra Urugwajczyk i Chorwat.
7
Jakbyś prowadził ten klub, to byśmy dawno byli 2 Milanem.
0
Wątpliwe, że Valverde dałby szansę młodziutkiemu 17 letniemu Messiemu, skoro nie stawia na starszych utalentowanych zawodników Barcy B jak Miranda czy Puig
0
Ojciec mojego kolegi sobie robił, ale on ma 50 lat, a ty raczej jesteś młodszy.
0
Jak ma funkcjonować nasza pomoc jak gramy 4 pomocników i tylko Zieliński coś potrafi zdziałać? Góralski i Szymański pewnego poziomu już nie przeskoczą i potrafią podawać tylko w bok lub do tyłu, a Linentty uważany za zawodnika z talentem gra od 3 lat, to samo. Zero progresu i regresu.
0
Przecież Ty zawsze bronisz tego co jest. Trochę zawiało od Ciebie hipokryzją.
3
Ten rezerwowy Wilków, to nasz najlepszy skrzydłowy, ale trudno to zrozumieć.
1
Nie bardziej niż Jędrzejczykiem z Portugalią. Akurat Reca zagrał dobrze 1 mecz z Włochami.
0
Jak ktoś nie zobaczy jakiegoś filmu całego, to nie ma prawa go oceniać, a co dopiero zwiastun.
59
Tym sposobem zabrał nam Mistrzostwo. Żadne przeprosiny nic nie zmienią, a tym bardziej od Lahoza.
0
Kononowicz niech się lepiej wódką zajmie.
0
Jak w Polskich mediach uważali, że Lewy powinien mieć Złotego Balona, to i Bednarka będą stawiać wysoko na swojej pozycji.
0
O ile Mata, Fabregas i Di Maria, to był poziom na Barcę, to teraz są raczej na jakiś przęcietny lub może troszkę lepszy klub.
0
Nie każdy ŚO, to Varane, który w wieku 19 lat strzela gola Barcelonie i gasi Messiego.
8
I połowa z nich nadaje się na Celtę Vigo.
0
Zawodnik się musi zgodzić, to jest porozumienie obu stronne.
30
Ciężko patrzeć, że nasz najlepszy skrzydłowy w kadrze ma 33 lata i nie gra w ogóle w klubie.
0
Matusiak wydaję mi się miał większy potencjał niż Garguła lub Golański.
1
Grał mało w klubie, to nie został powołany. Nawet jakby nie powołał Dembele, to bym to zrozumiał. Mila przykładowo też grał dużo w El do ME i nie został powołany. Takim pisaniem o tym, że nie umiem czytać mnie nie zdenerwujesz. Musisz się bardziej postarać.
6
A Ty dalej się o wszystko czepiasz. Lucas grał bardzo dobrze na Mundialu, a Digne może i dobrze grał w Reprezentacji, ale jego niepowołanie na Mundial da się wytłumaczyć.
1
Dużej by to różnicy nie zrobiło, bo by właśnie wspomnieni przez Ciebie zawodnicy zajeli by miejsca Rafinhy/Denisa i też by nie grali.
0
Wreszcie ktoś posadzi Pique na ławie.
2
Zależy o co chodzi.
1
Xavi zaczął grać w wieku 28 lat na najwyższym poziomie.
0
Z tym Benzemą to pojechał i to grubo.
0
Z Totkami w LM też tak zrobił .
1
Gorzej będzie jak nic nie wygramy i zaliczymy kolejną kompromitacje w LM.
0
Mnie jego szydera nie rusza, ale bawi mnie jedynie jak bardzo uparł się na te swoje śmieszne argumenty "Nie masz badań zawodników, to się nie wypowiadaj."
15
Ja broniłem akurat Valverde, ale to do czasu, bo po tym, co wyprawia z Vidalem, Malcomem i z ze zmianami w 80+ minucie, to są jaja. Tamten sezon był bardzo udany, ale Roma pozostawiła spory niesmak
2
Płytki komentarz, to pieprzenie o tym, że nie mam wyników badań wydolnościowych, to jest po prostu brak argumentów na dyskusje. Jak masz pisać takie bzdury, to sobie daruj. Akurat na boisku świetnie wszystko widać jak gra Urugwajczyk i Chorwat.
2
Komentarz usunięty