0

18 letniego chłopaka sprowadzić do pierwszej 11 i nie byłby gorszy niż Pique.

0

Ale tylko w Lidze.

2

Pique dalej w formie. Poprzedni sezon słaby, ale teraz gra na poziomie Ligi Polskiej.

0

Dlaczego mnie obrażasz? Wyrażam swoją opinie, że wiele takich osób chce wyciągnąć kasę oskarżając bogatych ludzi o gwałt i mam nadzieje, że dostaniesz bana za te wyzwiska.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

A jakim prawem ty obrażasz innych i oceniasz? Po 9 latach sobie przypomniała, że została zgwałcona? Przestań się kompromitować.

0

To powinna mu teraz zwrócić tą kasę i tyle.

2

Przynajmniej poziom na La Rambli jest większy.

3

Messi w bardzo słabej formie jest troszkę gorszy od Hazarda w życiowej, ale tylko troszkę.

0

Coś o swoich jazdach samochodem, a przecież wiadomo co spowodował.

13

To nie jest absurd, bo w latach 2017, 2016, 2015 i 2014 zespoły, które grały piach wygrywały później LM. My raz i Real 3 razy.

1

Pique i Busquets jakby nie mieli mocnych nazwisk, to by aktualnie siedzieli na ławie i takie są fakty.

3

Hajto niech lepiej o swoich wyczynach jako kierowca nie opowiada...

1

W sensie mają szansę, bo jeszcze nie ma co zapeszać.

0

A była gadka, że Shulz, Szalpuk, Kochanowski, Łomacz to nie poziom Winiarskiego, Zagumnego, Kłosa lub Miki, a powtórzą, to co oni 4 lata temu.

0

Już graliśmy z najtrudniejszą drużyną MŚ. Z Brazylią powinno być trochę łatwiej.

3

Oby była jutro powtórka z 2014, a nie z 2006.

1

Zmień to, bo wygląda jakby Pique, to mówił, a nie Valverde.

0

Ciekawe co Napoli zrobi bez Zielińskiego, bo raczej nic.

1

Niby tam troszkę posmakowałeś futbolu, ale gadasz od rzeczy. Pique to nie jest napastnik, ale obrońca. Mógłby w tym meczu i poprzednim strzelić gola, a i tak bym pamiętał jego błędy w obronie. Obrońca jest rozliczany z gry w obronie, a szczególnie środkowy, a to jest teraz parodia obrońcy.

6

Wolałbym grać w 10 z Vidalem w składzie niż w 11 z Busquetsem z Rakiticem. Vidal ich aktualnie wciąga.

0

Kontuzje miał i nie mógł przez to pojechać na MŚ.

0

Tej jakości i tak nie ma za wiele w pomocy, bo tylko Coutinho coś daje z przodu z pomocników i trochę Vidal.

0

Tylko, że około 70% użytkowników urodziła się po ostatniej zmianie herbu lub nie pamięta poprzedniego herbu. Ja np nie pamiętam, bo byłem za młody. Ale zmiana herbu i tak nie wydaję mi się problemem, bo są inne problemy.

0

Przecież zarząd nie może nic zmienić bez zgody socio. Więc jak zmienią herb, to będziecie mogli mieć pretensje do socio.

1

Co do herbu, to mogą go zmienić, ale wolałbym żeby literki w herbie zostały na miejscu i tak nic nie przebije tego syfu co zrobiły władze Juventusu ze swoim herbem.

4

Dziecko, a szczególnie 5 letnie ma prawo do płakania, a szczególnie jak sobie coś zrobi. Oczywiście wymuszanie czegoś płaczem np słodyczy czy zabawki, to akurat jest inny temat, ale dziecko i tak musi wyrażać emocje i nie można mu odbierać dzieciństwa.

3

Widziałem to już kilka razy i dalej uważam, że to są głupie metody wychowawcze.

0

Gotowy to nie jest Cucurella, to było po nim widać, a Miranda miał bardzo dobry presezon.

2

Jakby było, tak jak mówisz, to Messi i Busquets nigdy nie mogli by dostać szansy w pierwszej drużynie lub żaden inny młodzik, a też byli kiedyś młodzikami. Miranda może być za kilka lat najlepszy na swojej pozycji i trzeba dać mu szansę, żeby nie sprowadzać za kilka lat następcy Alby za grube miliony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?