5

Cytując Ciebie "Dobrze, że to trener wybiera, a nie ty. "

2

Chłopie trollujesz gdzieś od kilku miesięcy, to chociaż trolluj tak żeby śmiesznie było.

1

Tak sobie to tłumacz.

2

Tylko, że Mbappe już pokazał coś na MŚ i zaliczył kolejny świetny sezon, a tamci nawet na MŚ nie grali. A Mbappe grał, wygrał i był jednym z najlepszych zawodników.

1

Tego Bojana już bym przetrawił, bo brylował w wieku 17 lat, ale Deulofeu? Hahahaha.

0

Wymień chociaż 3.

0

Mbappe jest już MŚ, a Ney miał szansę już w RPA grać na Mundialu, a go Dunga nie zabrał.

0

Nie można tego porównywać.

0

Ktoś kiedyś mówił tutaj, że Mbappe, to taki Deulofeu w formię, to chyba się nawdychał gazu z zapalniczki. Mbappe to jest najlepszy 19 latek do czasów Messiego.

2

Bardziej niż Giroud.

0

Nie było lepszej gry w 2015 roku. No, chyba nie powiesz, że Call of Duty czy jakiś Assasin Cred było lepsze od Wiedzmina. Ja mówię, że to jest najlepsza gra 2015 roku, bo tak wybierali gracze i ja również tak uważam.

1

Ten tytuł już przypadł naszemu Turbogrosikowi.

1

Do ZP się nie liczy sezon, ale rok. Najlepszy okres w karierze przypadł w 2016 roku. Tylko, że w tym roku wygrał MŚ i SPE i to wszystko zamazuje.

52

Akurat dużo bardziej zasłużył w 2016 jak nie wygrał nic i przegrał 2 wielkie finały, ale tam ciągnął drużynę i to było widać, a teraz w Reprze lepszy od niego był Mbappe, a w Atletico Costa. Wygrał niby dużo w tym roku, ale nie był liderem.

1

Pamiętam jak jacyś leszcze wyciągali na siłe wady w ostatnim Wiedzminie, a ta gra jest najlepszą grą 2015 roku i jedną z najlepszych ostatnich 15 lat.

2

Już go mieli zmiażdżyć w La Lidze i Ligue, a robił tam z obroną co chciał.

0

Bez przesady na Mundialu były dużo ładniejsze bramki niż gol Messiego. Podanie Banegi było kluczowe.

0

Gimby nie znajo.

2

Mnie nie wyróżniłeś... Przecież wiadomo że, jak nie dostanę tej nagrody w tym roku, to będzie skandal. Należy mi się jak Ronaldo.

0

Kontuzję mu tą możliwość przystopowały, ale nigdy nie byłem zwolennikiem Milika. Nawet przed kontuzjami.

0

Piątek musi być przed Milikiem i w Reprezentacji. U Nawałki by, to nie było takie pewne. 1 z najlepszych selekcjonerów w historii naszej Reprezentacji, ale miał swoich pupili i jednym z nich był Milik.

12

Ronaldo zacznie strzelać. Może nie tak jak w Realu, ale zacznie. Oby tylko w LM nie zmiażdzył znowu konkurencji.

0

To było pewne, że będzie przywoływany sezon 2016 2017 i wymyślony konflikt na linii Enrique-Alba. Akurat nie dziwię się, że Jordi często w tamtym sezonie przebywał na ławce, bo grał słabo.

1

Aktualnie nie jest w ogóle wdrażany. Jakby powoli wchodził do składu, to by już te 100-120 minut miał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Coutinho zaraz po Messim dysponuje najlepszym podaniem w drużynie.

0

Rakitic jak za starych dobrych czasów z sezonu 2014 2015.

0

Zawsze u ŚO, który popełnia mało błędów, nawet 1 błąd jest zauważalny. A u Pique tego nikt nie zauważa, bo się przyzwyczaił.

0

Pique = parodia obrońcy. To Lenglet powinien być rywalem w walce o skład dla Gerarda, a Umtiti powinien być nietykalny, a to Hiszpan ma pewniejsze miejsce od BigSama.

4

Nie pamiętasz czasów Pepa, bo jeszcze chyba nie kibicowałeś Barcelonię, ale on lubiał stawiać na młodych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?