0

Robben oczywiście poza fryzem nic się nie zmienił.

0

Najlepsze dni tygodnia.

0

No chyba nie...

0

Patrząc na Historię, to niech jakiś klub Włoski osiągnie 7 Pucharów Europy. Najbliżej ma Juventus, bo ma 2, a to i tak daleko. Trzeba patrzeć gdzie są teraz takie kluby jak United i Milan, a nie gdzie były.

10

Ja jestem zawiedziony użytkownikami, którzy go tak bronią i nie przedstawiają sensownych argumentów. Grał/gra w pierwszym składzie, bo ciężko żeby grał np Gomes. Jakbyśmy mieli Verrattiego lub Thiago, to oni by grali. Trzeba liczyć, że Arthur wypali. Nie róbmy z Rakitica fenomena, bo są na rynku piłkarze lepsi niż on, ale ciężko ich pozyskać lub, to jest praktycznie niemożliwe.

0

Drużyna nic nie gra w LM, a jeden zawodnik nie jest wstanie niczego zrobić.

0

Wiedzmin 3 wyszedł 4 lata po Wiedzminie 2. Może aż tak nie będziemy musieli długo czekać na 4. O 4 już powinni myśleć po premierze 3. Skoro i tak oficjalnie powstanie Wiedzmin 4, to dłużej jak 3 lata nie powinniśmy czekać.

1

Nowy Wiedzmin pewnie wyjdzie za 3-4 lata. Ogólnie też mnię, to drażni, ale trzeba czekać. Teraz gram w te gry co już kiedyś grałem Gothic 3, Wiedzmin 2.

1

Denerwuję mnie robienie z Rakitica Bohatera, bo kilka razy udało mu się podać do przodu i powalczyć w obronie.

0

Skup się na kopiowaniu twitera, bo to ci idzie najlepiej, a pisanie kto jak zagrał zostaw innym, bo piszesz bzdury. Rakitic i Busquets nie powinni razem być na boisku i taka jest prawda. Nasza pomoc jest najsłabszą formacją odkąd Ivan u nas gra. Najlepsze mecze u nas grał na ŚPD, a to pozycja Busquetsa.

1

Sędziowie powinni chronić wszystkich.

3

To mało trochę o tym wiesz. Na badaniach każdy narkotyk wyjdzie.

0

Yennefer według mnie miała podobny charakter do Filippy po prostu nie potrafiłem jej lubić. Może miała coś w sobie, co książkowego Geralta przekonało, ale w grze poza orientacją seksualną nie różniła się wiele od Filippy.

1

W czym niby jest lepsza od Triss?

0

Mnie nie obchodzi za czym ona jest. Śmieszy mnie tylko wypominanie obecnemu rządowi, a nie pamiętanie, że za poprzedniego było dużo gorzej.

0

Chciałbym przeczytać twoje komentarze np jakby, to Platforma dalej rządziła. Pewnie avatar z logiem PO i komentarze "Niech żyje obecny rząd." Ale z tym chyba trochę przesadziłem. Pewnie by nie było skarg na PO, ale bronienie i atakowanie opozycji :D

4

Obrażając mnie, tylko przynajesz mi rację. Po twoich komentarzach można wnioskować, że jesteś za PO.

4

Przecież ty jesteś zagorzałym zwolennikiem PO, więc to jest tak, jakbyś mówiła o swoim ograniczonym światopoglądzie.

1

To około 3/4 ludzi mieszkających w Polsce powinna się udać na takie leczenie. W Polsce tylko te dwie partie są brane pod uwagę.

1

Tak, a co robi opozycja? Potrafii tylko wywieszać głupie plakaty z Kaczyńskim lub pieprzyć coś o łamaniu konstytucji.

0

Nic mordercy nie daje prawa odbierać drugiemu człowiekowi życia. Więc powinni również, to życie stracić. Szybko i bezboleśnie. O torturach nie ma mowy, bo to jest upodabnianie się z mordercami.

0

A taka tu była rozpacz jakby już nigdy miało nie być strony.

0

Nie było mnie przez kilka godzin. Co tu się działo?

0

Miska koło łóżka i jakoś to będzie.

5

Fakty są takie, że Tebasa trzeba odwołać ze stanowiska Prezesa La Liga, bo to będzie katastrofa. Latać setki kilometrów do USA żeby rozegrać tam mecze, które powinny być rozgrywane w Hiszpani.

2

Trochę cię poniosło. Dembele na tym samym etapie co Vinicius był 3 lata temu, a nawet może trochę dalej. Gość nawet spotkania nie zagrał na poziomie Europejskim, a ty go porównujesz do Francuza.

0

Pisanie ironicznie wymaga błędów ortograficznych?

0

Naucz się ortografi i dopiero później weź się za pisanie w internecie.

0

Jak nie spróbujesz nigdy się nie dowiesz. Możesz skończyć połamany w szpitalu lub postawią ci flachę.

0

Te trolle są z roku na rok coraz słabsi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?