1

Dał koszulkę do jakiegoś sklepu i kazał usunąć "Figo" i dać napis "Blaugrana". Szkoda było kasę w błoto wyrzucać, a wystarczało trochę pomyśleć.

27

Mój starszy brat wrócił z koszulką Figo, a ten za kilka dni przeszedł do Realu, to było jednak dużo gorsze.

0

Ramos ma głos jak ten gruby raper, co śpiewał piosenkę do Mundialu z tą dupeczką i Willem Smithem. Chociaż też uważam podobnie jak kolega z góry, że za bardzo jęczy.

1

Możesz go zapytać na priv.

2

Fabregas też całował herb Barcelony, Arsenalu i Chelsea.

0

Atletico nie daruje Belgowi i tyle w temacie.

1

Ciekawe kiedy po komunizmie była normalna demokracja? Jakie lata pan Mann ma na myśli.

0

Mój ojciec smaruje tym twarz po goleniu. Nie wiem czy tak powinien robić.

0

Przywykniesz do tego.

0

I tak mu daleko do Messiego.

0

Prędzej Suareza z Dembele, bo z Messim każdy piłkarz się potrafi dogadać.

4

Skoro podał Ronaldinho, to jeszcze bardziej nadciągnął. Wielu stawia Zidane w samym TOP w historii futbolu i nic tego nie zmieni.

1

Nie, bo zachowują się tak jakby, to był powód do dumy "Jestem ateistą, jestem fajny".

0

Nie wiem i też chciałbym wiedzieć. Dużo osób się tak zachowuję i szpanuje tym, że są ateistami.

0

To co Hiszpania zdobyła z Fabsem na 9 mnie mało interesuje. My za to graliśmy z nim na 9 słabo.

2

Mnie też to denerwowało. Przecież wiadomo, że Alba nie mógł uczestniczyć w każdej akcji ofensywnej i przez, to Lewa strona działala na jakieś 30%.

1

Bycie ateistą jest modne.

3

Oby jednak Coutinho grał w pomocy, bo wystawianie go na skrzydle przypomina mi wystawianie Fabsa na 9.

0

Niektórzy nie znają w ogóle pozycji Coutinho na boisku.

0

A ja bym chętnie zobaczył Munira w jakimś poważniejszym meczu, a wcale nie musi zagrać gorzej od Suareza.

0

Bardziej wkurzające jest jak ktoś Cię przedrybluje i właśnie zrobi siatkę. Podanie między nogami nie jest takie wkurzające, bo się nie da cały czas trzymać blisko siebie.

1

Z Barcelony się robi drugie Galactico. Mam nadzieję, że to Barcelonie da więcej LM niż Realowi, który z takimi gwiazdami wygrał tylko raz, a później lata posuchy.

0

Kiedy będzie premiera demo Fify 19?

0

Akurat bredzisz, bo Gomes dostał dużo wsparcia z trybun.

0

Messi chyba nie zapomniał jak grać na PS, a tak ogólnie to zawsze na boisku robił co chciał i nie było problemów z dziurami na prawej stronie.

1

Bzdury. Graliśmy z Suarezem i Messim 4 3 3 jak jeszcze był Neymar. Teraz z Malcoma lub Dembele trzeba zrobić tego 3 napadziora.

1

Oby jednak Valverde się obudził, wiedział lepiej i postawił na Arthura.

3

Ja bym liczył na Arthura i powrót do 4 3 3.

4

W formacji 4 4 2, która jest specjalnie pod niego, to tak, ale jakbyśmy wrócili do starej dobrej 4 3 3, to znowu grałby piach.

0

Pewnie wychwalają grę Rakitica, bo są za młodzi by pamiętać jak pomoc wyglądała przed nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?