10

Jaja będą jak Valverde będzie chciał LO i sprowadzą jakiegoś byle grajka, co będzie grał po 15 meczy w sezonie i taki Miranda podzieli los innych zmarnowanych talentów lub odejdzie i odkupimy go za 3-4 lata za grube miliony. Co do Puiga, to niestety mamy za duży przesyt w pomocy, a jeszcze musimu sprzedać Gomesa, Denisa i Rafinhe.

1

Tam nie miał wyboru.

0

Dobrze że jutro wolne.

0

Marketingowo i praktycznie z wszystkim. Żadna gra piłkarska nie ma podjazdu do Fify.

0

Tu nie chodzi o pomoc, a o zaangażowanie, bo taki Real wygrał LM 3 razy z rzędu mając za Napastnika słabego Benzeme i Ronaldo, który już nie był w takiej formie jak kiedyś. Jak zagramy podobnie jak z Romą, to z LM będziemy odpadać, co roku w 1/4.

0

Po transferze Arthura nie można było marzyć o Pogbie lub Thiago, a teraz po transferze Vidala, to już kompletnie. Teraz trzeba poszukać chętnych na Gomesa, Denisa lub Rafinhe.

0

A wiesz, że chciałby być gdzieś w TOP 3 pod względem płac.

0

120 mln Euro, to minimum, a oni chcą nam podobno dać Ramseya + kasę.

1

No, właśnie. Ja to bym się bardziej nóg czepiał, bo są jak wykałaczki, ale Sergio zawsze był postury anorektyka, a i tak był jednym z najlepszych na swojej pozycji i warunki mu nie przeszkadzały.

2

Kovacic to nawet nie zbliżył się do poziomu Modricia i myślę, że Real byłby głupi, jakby sprzedali Mózg drużyny, który się przyczynił do 4 LM w 5 lat.

0

Bardzo dobra wiadomość dla Mirandy, to odejście Dignea. Francuz przez te 2 sezony gry u nas był solidnym rezerwowym, wiadomo przecież, że nie wygryzłby Alby, ale i tak mu dziękuje za te 2 sezony.

1

Na Twoim miejscu bym przeprosił i cieszył się, że bana nie było.

0

U mnie w rodzinie przeważnie w wieku 19-22 lat, ale ja na pewno się tak szybko nie ożenię.

1

U Kloppa chłopak będzie jeszcze lepszy.

0

MARCA niech się lepiej zajmie transferami swojego klubu.

0

Jest stawiany wyżej od Semedo, bo jest wychowankiem i gra w tym klubie sporo dłużej niż Portugalczyk i tylko dlatego.

0

Abidal wcześniej miał być dyrektorem sportowym i to jeszcze jak Laporta startował 3 lata temu, więc na biznesie i transferach się musi znać.

0

Jakby Segura załatwiał transfery, to byśmy mieli samych Wilianów i innych dziadków. On się kompletnie nie zna na transferach i go zawodnicy nie lubią.

0

Ale bramkę Realowi strzelił i to się liczy.

2

Wydaję mi się, że Coutinho będzie grał w pomocy.

6

Gomes w Valencii też był dobry, a Barcelona go przerosła.

1

Takie dobre Reprezentacje mają, a z grupy nie potrafili wyjść.

0

Teraz by było na 10 miejscu w własnej lidze i by się nie liczyło, ale szejkowie władowali w nich miliony.

0

Wiadomo że PSG, to sztuczny klub ładowany przez bogatych szejków.

56

Tak jak ty z Żiru.

1

Może jak zagra 100 spotkań w lidze, to mu się uda strzelić te 25 goli.

0

Ciebie chyba powaliło, że się chciało Tobie tyle pisać.

0

Zgadza się, to są poważne oskarżenia i taki klub jak Barca nie powinna puścić tego płazem.

1

Dobrze się spisywał. Nawet bym powiedział, że bardzo dobrze jak na ten czas gry, ale nie jest chyba Valverde potrzebny, bo nawet jest problem żeby zagrał z takim Getafe.

0

Nie dziękuj Lidio. Jakbyś chciała żebym ci coś jeszcze wyjaśnił, to zawsze się postaram pomóc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?