Jaja będą jak Valverde będzie chciał LO i sprowadzą jakiegoś byle grajka, co będzie grał po 15 meczy w sezonie i taki Miranda podzieli los innych zmarnowanych talentów lub odejdzie i odkupimy go za 3-4 lata za grube miliony. Co do Puiga, to niestety mamy za duży przesyt w pomocy, a jeszcze musimu sprzedać Gomesa, Denisa i Rafinhe.
Tu nie chodzi o pomoc, a o zaangażowanie, bo taki Real wygrał LM 3 razy z rzędu mając za Napastnika słabego Benzeme i Ronaldo, który już nie był w takiej formie jak kiedyś. Jak zagramy podobnie jak z Romą, to z LM będziemy odpadać, co roku w 1/4.
Po transferze Arthura nie można było marzyć o Pogbie lub Thiago, a teraz po transferze Vidala, to już kompletnie. Teraz trzeba poszukać chętnych na Gomesa, Denisa lub Rafinhe.
No, właśnie. Ja to bym się bardziej nóg czepiał, bo są jak wykałaczki, ale Sergio zawsze był postury anorektyka, a i tak był jednym z najlepszych na swojej pozycji i warunki mu nie przeszkadzały.
Bardzo dobra wiadomość dla Mirandy, to odejście Dignea. Francuz przez te 2 sezony gry u nas był solidnym rezerwowym, wiadomo przecież, że nie wygryzłby Alby, ale i tak mu dziękuje za te 2 sezony.
Dobrze się spisywał. Nawet bym powiedział, że bardzo dobrze jak na ten czas gry, ale nie jest chyba Valverde potrzebny, bo nawet jest problem żeby zagrał z takim Getafe.
10
Jaja będą jak Valverde będzie chciał LO i sprowadzą jakiegoś byle grajka, co będzie grał po 15 meczy w sezonie i taki Miranda podzieli los innych zmarnowanych talentów lub odejdzie i odkupimy go za 3-4 lata za grube miliony. Co do Puiga, to niestety mamy za duży przesyt w pomocy, a jeszcze musimu sprzedać Gomesa, Denisa i Rafinhe.
1
Tam nie miał wyboru.
0
Dobrze że jutro wolne.
0
Marketingowo i praktycznie z wszystkim. Żadna gra piłkarska nie ma podjazdu do Fify.
0
Tu nie chodzi o pomoc, a o zaangażowanie, bo taki Real wygrał LM 3 razy z rzędu mając za Napastnika słabego Benzeme i Ronaldo, który już nie był w takiej formie jak kiedyś. Jak zagramy podobnie jak z Romą, to z LM będziemy odpadać, co roku w 1/4.
0
Po transferze Arthura nie można było marzyć o Pogbie lub Thiago, a teraz po transferze Vidala, to już kompletnie. Teraz trzeba poszukać chętnych na Gomesa, Denisa lub Rafinhe.
0
A wiesz, że chciałby być gdzieś w TOP 3 pod względem płac.
0
120 mln Euro, to minimum, a oni chcą nam podobno dać Ramseya + kasę.
1
No, właśnie. Ja to bym się bardziej nóg czepiał, bo są jak wykałaczki, ale Sergio zawsze był postury anorektyka, a i tak był jednym z najlepszych na swojej pozycji i warunki mu nie przeszkadzały.
2
Kovacic to nawet nie zbliżył się do poziomu Modricia i myślę, że Real byłby głupi, jakby sprzedali Mózg drużyny, który się przyczynił do 4 LM w 5 lat.
0
Bardzo dobra wiadomość dla Mirandy, to odejście Dignea. Francuz przez te 2 sezony gry u nas był solidnym rezerwowym, wiadomo przecież, że nie wygryzłby Alby, ale i tak mu dziękuje za te 2 sezony.
1
Na Twoim miejscu bym przeprosił i cieszył się, że bana nie było.
0
U mnie w rodzinie przeważnie w wieku 19-22 lat, ale ja na pewno się tak szybko nie ożenię.
1
U Kloppa chłopak będzie jeszcze lepszy.
0
MARCA niech się lepiej zajmie transferami swojego klubu.
0
Jest stawiany wyżej od Semedo, bo jest wychowankiem i gra w tym klubie sporo dłużej niż Portugalczyk i tylko dlatego.
0
Abidal wcześniej miał być dyrektorem sportowym i to jeszcze jak Laporta startował 3 lata temu, więc na biznesie i transferach się musi znać.
0
Jakby Segura załatwiał transfery, to byśmy mieli samych Wilianów i innych dziadków. On się kompletnie nie zna na transferach i go zawodnicy nie lubią.
0
Ale bramkę Realowi strzelił i to się liczy.
2
Wydaję mi się, że Coutinho będzie grał w pomocy.
6
Gomes w Valencii też był dobry, a Barcelona go przerosła.
1
Takie dobre Reprezentacje mają, a z grupy nie potrafili wyjść.
0
Teraz by było na 10 miejscu w własnej lidze i by się nie liczyło, ale szejkowie władowali w nich miliony.
0
Wiadomo że PSG, to sztuczny klub ładowany przez bogatych szejków.
56
Tak jak ty z Żiru.
1
Może jak zagra 100 spotkań w lidze, to mu się uda strzelić te 25 goli.
0
Ciebie chyba powaliło, że się chciało Tobie tyle pisać.
0
Zgadza się, to są poważne oskarżenia i taki klub jak Barca nie powinna puścić tego płazem.
1
Dobrze się spisywał. Nawet bym powiedział, że bardzo dobrze jak na ten czas gry, ale nie jest chyba Valverde potrzebny, bo nawet jest problem żeby zagrał z takim Getafe.
0
Nie dziękuj Lidio. Jakbyś chciała żebym ci coś jeszcze wyjaśnił, to zawsze się postaram pomóc.