0

Jeszcze brakuje żeby ten Giroud ośmieszył obronę Argentyny.

0

4-2 i pozamiatał!!

0

Mbappe brawo! Brawo młody!

0

Brawo Pavar 2-2!!

1

Di Maria najgorszy i strzela gola Mistrzostw.

0

Messi sobie dzisiaj przy Kante nie pogra.

0

Meza to jeszcze gorsza opcja.

0

Przy ciele.

0

Dobrze, że ty nie jesteś Dyrektorem Sportowym.

0

Mówilem że nie powinno być Argentyny w 1/8.

0

Francja sobie chyba dzisiaj postrzela.

0

Dlaczego to nie weszło?

0

Mnie już te żarty z Giroud nie bawią. Francja nie ma klasycznej 9 i tyle.

0

Znowu ten Giroud i nie ma Dembele...

0

Batshaui czy jak się to pisze, to człowiek kabaret.

2

Ja będę Nawałkę bronił aż po grób. Biorąc pod uwagę jacy trenerscy "geniusze" prowadzili nas wcześniej.

0

Jakby to powiedział mój dziadek "Ważne że Niemce nie wyszły, a reszta jest nieważna."

0

W fazie grupowej na EURO też dupy nie urywali, a później do Finału szli jak burza.

4

To jest oczywiste, ale Chorwatka jest urocza.

0

Moim zdaniem byłby pewniejszym punktem na tych MŚ niż Soares, który był co chwilę objeżdżany przez przeciwników.

13

Jakby Messi dostawał takie piły od naszej pomocy jak wczoraj od Banegi, to by się nie musiał tyle do pomocy cofać.

0

A moim zdaniem Messi i tak sie nie nadaje na Kapitana drużyny.

0

Mascherano powinien sam powiedzieć żeby go Łysy nie wystawiał. Di Maria również.

4

Argentyna uciekła z pod topora i trafiła pod Francuzką gilotynę.

0

No, niestety, bo Polska gra 1 mecz i do domu.

0

Argentyna to Portugalia 2 z ME.

0

We Włoszech bramka ma 7 metrów wysokości?

1

Ten VAR nic nie daje, skoro sędziują idioci.

1

Jak Mezo i Pavon mają za kilka lat decydować o sile Argentyny, to Argentyny nie będzie na MŚ.

0

Masche 2 lata temu obniżył loty i jest słaby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?