30 czerwca 2018, 17:29
0
Jeszcze brakuje żeby ten Giroud ośmieszył obronę Argentyny.
30 czerwca 2018, 17:27
4-2 i pozamiatał!!
30 czerwca 2018, 17:22
Mbappe brawo! Brawo młody!
30 czerwca 2018, 17:17
Brawo Pavar 2-2!!
30 czerwca 2018, 16:42
1
Di Maria najgorszy i strzela gola Mistrzostw.
30 czerwca 2018, 16:41
Messi sobie dzisiaj przy Kante nie pogra.
30 czerwca 2018, 16:38
Meza to jeszcze gorsza opcja.
30 czerwca 2018, 16:28
Przy ciele.
30 czerwca 2018, 16:21
Dobrze, że ty nie jesteś Dyrektorem Sportowym.
30 czerwca 2018, 16:20
Mówilem że nie powinno być Argentyny w 1/8.
30 czerwca 2018, 16:16
Francja sobie chyba dzisiaj postrzela.
30 czerwca 2018, 16:10
Dlaczego to nie weszło?
30 czerwca 2018, 16:03
Mnie już te żarty z Giroud nie bawią. Francja nie ma klasycznej 9 i tyle.
30 czerwca 2018, 15:59
Znowu ten Giroud i nie ma Dembele...
28 czerwca 2018, 21:19
Batshaui czy jak się to pisze, to człowiek kabaret.
28 czerwca 2018, 18:57
2
Ja będę Nawałkę bronił aż po grób. Biorąc pod uwagę jacy trenerscy "geniusze" prowadzili nas wcześniej.
28 czerwca 2018, 18:31
Jakby to powiedział mój dziadek "Ważne że Niemce nie wyszły, a reszta jest nieważna."
27 czerwca 2018, 16:10
W fazie grupowej na EURO też dupy nie urywali, a później do Finału szli jak burza.
27 czerwca 2018, 14:16
4
To jest oczywiste, ale Chorwatka jest urocza.
27 czerwca 2018, 12:06
Moim zdaniem byłby pewniejszym punktem na tych MŚ niż Soares, który był co chwilę objeżdżany przez przeciwników.
27 czerwca 2018, 11:48
13
Jakby Messi dostawał takie piły od naszej pomocy jak wczoraj od Banegi, to by się nie musiał tyle do pomocy cofać.
27 czerwca 2018, 11:45
A moim zdaniem Messi i tak sie nie nadaje na Kapitana drużyny.
26 czerwca 2018, 22:10
Mascherano powinien sam powiedzieć żeby go Łysy nie wystawiał. Di Maria również.
26 czerwca 2018, 22:04
Argentyna uciekła z pod topora i trafiła pod Francuzką gilotynę.
26 czerwca 2018, 21:56
No, niestety, bo Polska gra 1 mecz i do domu.
26 czerwca 2018, 21:46
Argentyna to Portugalia 2 z ME.
26 czerwca 2018, 21:42
We Włoszech bramka ma 7 metrów wysokości?
26 czerwca 2018, 21:38
Ten VAR nic nie daje, skoro sędziują idioci.
26 czerwca 2018, 21:33
Jak Mezo i Pavon mają za kilka lat decydować o sile Argentyny, to Argentyny nie będzie na MŚ.
26 czerwca 2018, 21:31
Masche 2 lata temu obniżył loty i jest słaby.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jeszcze brakuje żeby ten Giroud ośmieszył obronę Argentyny.
0
4-2 i pozamiatał!!
0
Mbappe brawo! Brawo młody!
0
Brawo Pavar 2-2!!
1
Di Maria najgorszy i strzela gola Mistrzostw.
0
Messi sobie dzisiaj przy Kante nie pogra.
0
Meza to jeszcze gorsza opcja.
0
Przy ciele.
0
Dobrze, że ty nie jesteś Dyrektorem Sportowym.
0
Mówilem że nie powinno być Argentyny w 1/8.
0
Francja sobie chyba dzisiaj postrzela.
0
Dlaczego to nie weszło?
0
Mnie już te żarty z Giroud nie bawią. Francja nie ma klasycznej 9 i tyle.
0
Znowu ten Giroud i nie ma Dembele...
0
Batshaui czy jak się to pisze, to człowiek kabaret.
2
Ja będę Nawałkę bronił aż po grób. Biorąc pod uwagę jacy trenerscy "geniusze" prowadzili nas wcześniej.
0
Jakby to powiedział mój dziadek "Ważne że Niemce nie wyszły, a reszta jest nieważna."
0
W fazie grupowej na EURO też dupy nie urywali, a później do Finału szli jak burza.
4
To jest oczywiste, ale Chorwatka jest urocza.
0
Moim zdaniem byłby pewniejszym punktem na tych MŚ niż Soares, który był co chwilę objeżdżany przez przeciwników.
13
Jakby Messi dostawał takie piły od naszej pomocy jak wczoraj od Banegi, to by się nie musiał tyle do pomocy cofać.
0
A moim zdaniem Messi i tak sie nie nadaje na Kapitana drużyny.
0
Mascherano powinien sam powiedzieć żeby go Łysy nie wystawiał. Di Maria również.
4
Argentyna uciekła z pod topora i trafiła pod Francuzką gilotynę.
0
No, niestety, bo Polska gra 1 mecz i do domu.
0
Argentyna to Portugalia 2 z ME.
0
We Włoszech bramka ma 7 metrów wysokości?
1
Ten VAR nic nie daje, skoro sędziują idioci.
1
Jak Mezo i Pavon mają za kilka lat decydować o sile Argentyny, to Argentyny nie będzie na MŚ.
0
Masche 2 lata temu obniżył loty i jest słaby.