1

Tanio skóry nie sprzedamy. Będzie na boisku wojna.

2

Do Lewego nie mogę mieć pretensji, bo i tak się starał i walczył. Bardziej do Milika, który od 2 lat w kadrze gra totalny piach. Miał 2 poważne kontuzje, ale już przed tym nie dało się na niego patrzeć. Niby był namaszczany przyszłym liderem kadry, a teraz pewnie lepiej od niego by wyglądał Teodorczyk.

0

Uwierz mi że oglądałem mecz z 10 osobami i 8 z nich krytykowała Lewego, a taka jest prawda, że jeden zawodnik sam nic nie zrobi.

0

Należy też dodać 2 prezenty z naszej strony, które się zamieniły na 2 stracone bramki. Wynik remisowy był bardziej uczciwy.

0

Chyba dla Polski.

2

Nawałka swoją sympatię do poszczególnych zawodników jak np Milik powinien schować do kieszeni i postawić na Kownackiego lub kogoś w formie.

61

Mam gdzieś te komentarze płaczków na tej stronie, że niby to jest dla nas koniec MŚ. Skoro tak uważacie, to odpuście sobie mecze z Kolumbią i Japonią.

0

Najlepszy zawodnik Polski.

1

Janusze i Grażynki zrobią dzisiaj taki doping jakiego nie było.

0

Wolałbym Bednarka od Cionka. Nie mam zaufania do zawodnika, który jakby był lepszy, to by nawet nie pomyślał o grze w naszej Reprezentacji i grałby w Brazylii.

1

Ja mówię o Kolumbijczykach.

0

Skoro Japończycy strzelają gole Kolumbii po rożnych, to tym bardziej my powinniśmy. Glik, Krycha, Piszczek, Lewy powinni dawać radę przy rożnych.

0

Teorytycznie chłopiec do bicia wygrywa z zespołem, który miał z nami walczyć o wyjście z grupy.

0

Fakt mój błąd. Zarząd mamy jaki mamy, ale nie ma o co się ich czepiać o sprawę z Antosiem.

0

Masz dowody na to praniem forsy?

0

Nie lubię Mestre, ale tutaj się z nim zgadzam. Pique nie chciał źle, ale zrobił z Antosiem z tego cyrk i jeszcze te komentarze Umtitiego...

0

Nie od dziś wiadomo, że tvn24 to stan umysłu i to jest przykład. Do odpowiedzialności powinni doprowadzić nie tylko tą kobietę, bo ona mogła się nie znać na piłce.

9

Janas już ćwiarteczkę obalił.

0

Na wszystko trzeba spoglądać chłodno i nie można pompować balonika. Tak jak niektórzy przy stadionie typowali 3-0 dla Polski.

0

Nie mówię że wyszliśmy, ale to są nasi potencjali rywale.

0

Anglia i Belgia spokojnie do ogrania. Szczególnie Angole, którzy się niemiłosiernie męczyli z Tunezyjczykami.

0

Ja tam lubię Strejlała posłuchać. Słabo trenował Polaków, ale dużo większą ma wiedzę od Hajty.

0

Biglia to nawet w najlepszym momencie kariery nie był w TOP 15 pomocników. Nie wiem dlaczego grał za Sabelli, Martino, Bauzy czy teraz za Jorge. Jeśli tego nie poukładają, to nawet 1/8 nie będzie.

0

Ze składu Brazylii też dużo graczy nie zrobiło kariery.

7

To jest droższa i wcale nie lepsza wersja Rakitica. Nie potrzebny nam jest kolejny młot.

0

Sommer jak ty mnie zaimponowaleś w tym momencie.

0

Kurła!! Co z ciebie za Polak, że nie wierzysz w swoją drużynę. Normalnie jak mój somsiad złodziej.

1

Teraz Shaqiri chciał jak Ronaldinho.

2

To każdy Brazylijczyk ma.

1

Neymar powinien cześciej podawać do Coutinho, a on jedyne co robi, to chcę przedryblować wszystkich i strzelić gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?