Do Lewego nie mogę mieć pretensji, bo i tak się starał i walczył. Bardziej do Milika, który od 2 lat w kadrze gra totalny piach. Miał 2 poważne kontuzje, ale już przed tym nie dało się na niego patrzeć. Niby był namaszczany przyszłym liderem kadry, a teraz pewnie lepiej od niego by wyglądał Teodorczyk.
Wolałbym Bednarka od Cionka. Nie mam zaufania do zawodnika, który jakby był lepszy, to by nawet nie pomyślał o grze w naszej Reprezentacji i grałby w Brazylii.
Nie od dziś wiadomo, że tvn24 to stan umysłu i to jest przykład. Do odpowiedzialności powinni doprowadzić nie tylko tą kobietę, bo ona mogła się nie znać na piłce.
Biglia to nawet w najlepszym momencie kariery nie był w TOP 15 pomocników. Nie wiem dlaczego grał za Sabelli, Martino, Bauzy czy teraz za Jorge. Jeśli tego nie poukładają, to nawet 1/8 nie będzie.
1
Tanio skóry nie sprzedamy. Będzie na boisku wojna.
2
Do Lewego nie mogę mieć pretensji, bo i tak się starał i walczył. Bardziej do Milika, który od 2 lat w kadrze gra totalny piach. Miał 2 poważne kontuzje, ale już przed tym nie dało się na niego patrzeć. Niby był namaszczany przyszłym liderem kadry, a teraz pewnie lepiej od niego by wyglądał Teodorczyk.
0
Uwierz mi że oglądałem mecz z 10 osobami i 8 z nich krytykowała Lewego, a taka jest prawda, że jeden zawodnik sam nic nie zrobi.
0
Należy też dodać 2 prezenty z naszej strony, które się zamieniły na 2 stracone bramki. Wynik remisowy był bardziej uczciwy.
0
Chyba dla Polski.
2
Nawałka swoją sympatię do poszczególnych zawodników jak np Milik powinien schować do kieszeni i postawić na Kownackiego lub kogoś w formie.
61
Mam gdzieś te komentarze płaczków na tej stronie, że niby to jest dla nas koniec MŚ. Skoro tak uważacie, to odpuście sobie mecze z Kolumbią i Japonią.
0
Najlepszy zawodnik Polski.
1
Janusze i Grażynki zrobią dzisiaj taki doping jakiego nie było.
0
Wolałbym Bednarka od Cionka. Nie mam zaufania do zawodnika, który jakby był lepszy, to by nawet nie pomyślał o grze w naszej Reprezentacji i grałby w Brazylii.
1
Ja mówię o Kolumbijczykach.
0
Skoro Japończycy strzelają gole Kolumbii po rożnych, to tym bardziej my powinniśmy. Glik, Krycha, Piszczek, Lewy powinni dawać radę przy rożnych.
0
Teorytycznie chłopiec do bicia wygrywa z zespołem, który miał z nami walczyć o wyjście z grupy.
0
Fakt mój błąd. Zarząd mamy jaki mamy, ale nie ma o co się ich czepiać o sprawę z Antosiem.
0
Masz dowody na to praniem forsy?
0
Nie lubię Mestre, ale tutaj się z nim zgadzam. Pique nie chciał źle, ale zrobił z Antosiem z tego cyrk i jeszcze te komentarze Umtitiego...
0
Nie od dziś wiadomo, że tvn24 to stan umysłu i to jest przykład. Do odpowiedzialności powinni doprowadzić nie tylko tą kobietę, bo ona mogła się nie znać na piłce.
9
Janas już ćwiarteczkę obalił.
0
Na wszystko trzeba spoglądać chłodno i nie można pompować balonika. Tak jak niektórzy przy stadionie typowali 3-0 dla Polski.
0
Nie mówię że wyszliśmy, ale to są nasi potencjali rywale.
0
Anglia i Belgia spokojnie do ogrania. Szczególnie Angole, którzy się niemiłosiernie męczyli z Tunezyjczykami.
0
Ja tam lubię Strejlała posłuchać. Słabo trenował Polaków, ale dużo większą ma wiedzę od Hajty.
0
Biglia to nawet w najlepszym momencie kariery nie był w TOP 15 pomocników. Nie wiem dlaczego grał za Sabelli, Martino, Bauzy czy teraz za Jorge. Jeśli tego nie poukładają, to nawet 1/8 nie będzie.
0
Ze składu Brazylii też dużo graczy nie zrobiło kariery.
7
To jest droższa i wcale nie lepsza wersja Rakitica. Nie potrzebny nam jest kolejny młot.
0
Sommer jak ty mnie zaimponowaleś w tym momencie.
0
Kurła!! Co z ciebie za Polak, że nie wierzysz w swoją drużynę. Normalnie jak mój somsiad złodziej.
1
Teraz Shaqiri chciał jak Ronaldinho.
2
To każdy Brazylijczyk ma.
1
Neymar powinien cześciej podawać do Coutinho, a on jedyne co robi, to chcę przedryblować wszystkich i strzelić gola.