Bardziej wierzyłem w transfer Ronaldo do PSG lub powrót do United. Juventus robi bardzo dziwny ruch transferowy. Nie mówię, że to jest zły ruch, ale również nie mówię, że jest dobry. Juventus się go zdecydował kupić ze względu na to, że dzięki niemu będą mogli wygrać LM lub dla marketingu? Może dla tego i tego.
MSN, bo tamtego tria nie pamiętam. MSN wygrało mnóstwo trofeum i strzeliło rekerdowe ilości goli. A w tamtym trio, to Messi dopiero wchodził, Ronaldinho powoli schodził i tylko Eto był zawodnikiem na miarę MSN.
Mam wątpliwości, że Ronaldo będzie grał do czterdziestki, a szczególnie w europejskim klubie. Buffon gra na pozycji, która mu to umożliwia, a Ronaldo kondycyjnie będzie wyglądał coraz gorzej.
0
Stary Alves dałby dużo więcej na prawej stronie niż Fagner.
0
Jesus nie dorasta do pięt Mbappe.
2
Mówią cały czas o symulkach Neymara, a nie widzą co wyprawia Ronaldo czy Suarez.
5
Taka jest chyba poprawna wymowa. Ja i tak mówię Kutinio.
1
Ale z tymi ZP dla Giroud i że to TOP Napastników na świecie, to trolling.
0
Tomaszewski jak zwykle przesadza. Belgia jakby była taka dobra, to by dochodziła do Półfinału, a oni tylko 1/4, a taki potencjał.
5
Przestań już pajacować z tym Żiru. Przeciętny Napastnik i tyle.
14
Martwi mnie jedynie forma Umtitiego, bo zawsze był pewnym punktem obrony Barcelony i Reprezentacji, a gdzieś od 3 miesięcy gra średnio i tyle.
0
Ten piłkarz gra na najważniejszej imprezie piłkarskiej, a nie w 3 Lidze Polskiej.
5
Mówimy na Suareza gruby, a ten Rodriguez ma 2 razy większy bęben niż nasz Pistolet.
2
Jesteś dobrym trollem.
0
Tylko pytanie czy Ronaldo chce odejść z Realu, bo go Perez olał lub szuka nowych wyzwań, bo mi się wydaję, że to pierwsze.
0
Akurat z Ramosa się można pośmiać. Szkoda tylko naszych zawodników, bo z nim odpadli.
0
Bardziej wierzyłem w transfer Ronaldo do PSG lub powrót do United. Juventus robi bardzo dziwny ruch transferowy. Nie mówię, że to jest zły ruch, ale również nie mówię, że jest dobry. Juventus się go zdecydował kupić ze względu na to, że dzięki niemu będą mogli wygrać LM lub dla marketingu? Może dla tego i tego.
0
MSN, bo tamtego tria nie pamiętam. MSN wygrało mnóstwo trofeum i strzeliło rekerdowe ilości goli. A w tamtym trio, to Messi dopiero wchodził, Ronaldinho powoli schodził i tylko Eto był zawodnikiem na miarę MSN.
0
Znając twoją politykę transferową, to sprowadzisz jakąś gwiazdę za grube miliony. Tylko ciekawe kogo.
2
Dla Miny jest to kolejny dzień w biurze.
1
Zawiódł mnie Ali. Po Sterlingu i Lingardzie się niczego dobrego nie spodziewałem, ale po Alim już tak. Trzeba czekać na Rashforda.
1
Mina zachował się jak pajac. Praktycznie każdego zawodnika Anglii ma na strzała, a dostał lekko od małego Sterlinga i leży.
2
Wyczuwam karne. Trochę może za wcześnie żeby mówić o karnych, ale obie drużyny nic nie pokazują.
2
Komentarz usunięty
0
Ten Gintero, to nie jest poziom Jamesa.
0
Mam wątpliwości, że Ronaldo będzie grał do czterdziestki, a szczególnie w europejskim klubie. Buffon gra na pozycji, która mu to umożliwia, a Ronaldo kondycyjnie będzie wyglądał coraz gorzej.
0
Musiałby grać w Juve do czterdziestki, a pewnie pogra 3-4.sezony i zakończy karierę.
0
Szwecja bez Ibry jest mocniejsza niż z nim.
4
Nawet Giroud przy tym Bergu, to jest wirtuoz.
0
Barca już 5 lat temu miała się zamieniać w Milan2 i jakoś jeszcze im do tego daleko.
1
Arthur to akurat bardzo fajna opcja. Kto śledził jego poczynania na boisku ten wie. W dodatku się otarł o powołanie na MŚ.
7
Ty się zastanowiłeś nad tym, co napisałeś?
3
To chyba oglądamy inny mecz...