0

Jakby nie oni, to Szwajcarów nie byłoby na turnieju.

1

Portugalia już awansowała?

1

Który nie zagra pewnie nawet minuty. No chyba, że mają już w "czterech literach" mecz z Japonią.

29

Gość który powinien być na tym Mundialu podstawowym zawodnikiem naszej Reprezentacji lub przynajmniej ważnym rezerwowym, siedział w studiu TVP z emerytowanymi zawodnikami jak Rasiak, Żurawski, Frankowski, Lubański lub Tomaszewski. O to można mieć pretensje do Nawałki, bo stwierdził że Liga Australijska jest za słaba.

0

To wszystko przez dziennikarzy i taka jest prawda. Jakby nie pisali komentarzy typu Argentyna Messiego lub Lewy i jego Reprezentacja, to by nie było takiej krytyki na nich. Później po nieudanych meczach oni obrywają, bo nie wygrali sami spotkania.

2

Hiszpania sobie pewnie poradzi z Maroko, a Portugalia się będzie biła z Iranem o 2 miejsce, więc Portugalia-Iran.

0

Może oglądasz dłużej mecze, ale to się nie przekłada na twoje komentarze i to jest argument z d*py, bo piszesz bzdury. Sorry, ale taka jest prawda. Wystarczy zobaczyć jak się poruszali po boisku. To nie jest normalne żeby nie potrafili raz porządnie założyć pressingu. Kolumbijczycy nas zniszczyli fizycznie i taka jest prawda. Jak zespól pada po 15 minutach, to się nie da nic osiągnąć.

5

Gorsi od Januszy i tych innych niedzielnych kibicòw są dziennikarze, to oni pompują baloniki, a pòźniej przelewają swoją frustracje jak nie pòjdzie i robią ferment.

0

Radzę ci żebyś zaczął oglądać mecze, a nie pisać bzdury. Wystarczy zobaczyć jak się poruszali i tyle.

6

Kiedyś było gadanie, że Reprezentacja Nawałki gra wytrzymuje 70 minut, a teraz wytrzymała 15. Ludzie odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne powinni zostać wywaleni na zbity pysk.

0

A wyjdz z stąd...

0

Nawet jak któraś drużyna wygra, a my przegramy, to i tak jedziemy do domu.

16

Teraz nikt nie gada, że Kane nabija słabiaków. Ronaldo jakby strzelił Panamie, to już by było gadanie :D

5

Według mnie jeśli chcemy wygrać, to w składzie nie może być Milik, Cionek i Błaszczykowski.

0

Akurat rocznik 95 to nie dziecko.

14

To jest najsłabszy Polski duet komentatorów na tym Mundialu.

1

Trzeciak nie wie, że nazwiska się odmienia.

0

Łączyć przyjemności z obowiązkami? Czemu nie.

1

Nie wiedziałem, że komentatorzy mogą być w pracy na**bani.

0

To już było wcześniej.

13

Jak nie rozumiem artykułu, to czytam go jeszcze raz. Tobie radzę to samo.

1

Chorwacja ich wczoraj wyjaśniła. Wątpię że awansują.

0

Argentyna z taką grą niech nie liczy nawet na remis z Nigerią, ale to jest sport nieprzewidywalny i mogą wygrać.

0

Chyba nie oglądasz Mistrzostw.

1

Pamiętam jak Neymar ryczał na Igrzyskach Olimpijskich, taki sam cyrk. Ale tam przynajmniej coś wygrał, a tutaj się skompromitował.

0

Rakitic bramkę strzelił, to jest w sumie dobra noc dla kibica Barcy, a szkoda mi tylko Messiego.

0

To byłby remis pewnie.

2

W 2014 roku mieli Di Marie, Lavezziego w formie i bardzo dobrą obronę.

2

Fekir to by była dobra opcja jakbyśmy nie mieli Cou.

1

Wchodzi nasz młody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?