Gość który powinien być na tym Mundialu podstawowym zawodnikiem naszej Reprezentacji lub przynajmniej ważnym rezerwowym, siedział w studiu TVP z emerytowanymi zawodnikami jak Rasiak, Żurawski, Frankowski, Lubański lub Tomaszewski. O to można mieć pretensje do Nawałki, bo stwierdził że Liga Australijska jest za słaba.
To wszystko przez dziennikarzy i taka jest prawda. Jakby nie pisali komentarzy typu Argentyna Messiego lub Lewy i jego Reprezentacja, to by nie było takiej krytyki na nich. Później po nieudanych meczach oni obrywają, bo nie wygrali sami spotkania.
Może oglądasz dłużej mecze, ale to się nie przekłada na twoje komentarze i to jest argument z d*py, bo piszesz bzdury. Sorry, ale taka jest prawda. Wystarczy zobaczyć jak się poruszali po boisku. To nie jest normalne żeby nie potrafili raz porządnie założyć pressingu. Kolumbijczycy nas zniszczyli fizycznie i taka jest prawda. Jak zespól pada po 15 minutach, to się nie da nic osiągnąć.
Gorsi od Januszy i tych innych niedzielnych kibicòw są dziennikarze, to oni pompują baloniki, a pòźniej przelewają swoją frustracje jak nie pòjdzie i robią ferment.
Kiedyś było gadanie, że Reprezentacja Nawałki gra wytrzymuje 70 minut, a teraz wytrzymała 15. Ludzie odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne powinni zostać wywaleni na zbity pysk.
0
Jakby nie oni, to Szwajcarów nie byłoby na turnieju.
1
Portugalia już awansowała?
1
Który nie zagra pewnie nawet minuty. No chyba, że mają już w "czterech literach" mecz z Japonią.
29
Gość który powinien być na tym Mundialu podstawowym zawodnikiem naszej Reprezentacji lub przynajmniej ważnym rezerwowym, siedział w studiu TVP z emerytowanymi zawodnikami jak Rasiak, Żurawski, Frankowski, Lubański lub Tomaszewski. O to można mieć pretensje do Nawałki, bo stwierdził że Liga Australijska jest za słaba.
0
To wszystko przez dziennikarzy i taka jest prawda. Jakby nie pisali komentarzy typu Argentyna Messiego lub Lewy i jego Reprezentacja, to by nie było takiej krytyki na nich. Później po nieudanych meczach oni obrywają, bo nie wygrali sami spotkania.
2
Hiszpania sobie pewnie poradzi z Maroko, a Portugalia się będzie biła z Iranem o 2 miejsce, więc Portugalia-Iran.
0
Może oglądasz dłużej mecze, ale to się nie przekłada na twoje komentarze i to jest argument z d*py, bo piszesz bzdury. Sorry, ale taka jest prawda. Wystarczy zobaczyć jak się poruszali po boisku. To nie jest normalne żeby nie potrafili raz porządnie założyć pressingu. Kolumbijczycy nas zniszczyli fizycznie i taka jest prawda. Jak zespól pada po 15 minutach, to się nie da nic osiągnąć.
5
Gorsi od Januszy i tych innych niedzielnych kibicòw są dziennikarze, to oni pompują baloniki, a pòźniej przelewają swoją frustracje jak nie pòjdzie i robią ferment.
0
Radzę ci żebyś zaczął oglądać mecze, a nie pisać bzdury. Wystarczy zobaczyć jak się poruszali i tyle.
6
Kiedyś było gadanie, że Reprezentacja Nawałki gra wytrzymuje 70 minut, a teraz wytrzymała 15. Ludzie odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne powinni zostać wywaleni na zbity pysk.
0
A wyjdz z stąd...
0
Nawet jak któraś drużyna wygra, a my przegramy, to i tak jedziemy do domu.
16
Teraz nikt nie gada, że Kane nabija słabiaków. Ronaldo jakby strzelił Panamie, to już by było gadanie :D
5
Według mnie jeśli chcemy wygrać, to w składzie nie może być Milik, Cionek i Błaszczykowski.
0
Akurat rocznik 95 to nie dziecko.
14
To jest najsłabszy Polski duet komentatorów na tym Mundialu.
1
Trzeciak nie wie, że nazwiska się odmienia.
0
Łączyć przyjemności z obowiązkami? Czemu nie.
1
Nie wiedziałem, że komentatorzy mogą być w pracy na**bani.
0
To już było wcześniej.
13
Jak nie rozumiem artykułu, to czytam go jeszcze raz. Tobie radzę to samo.
1
Chorwacja ich wczoraj wyjaśniła. Wątpię że awansują.
0
Argentyna z taką grą niech nie liczy nawet na remis z Nigerią, ale to jest sport nieprzewidywalny i mogą wygrać.
0
Chyba nie oglądasz Mistrzostw.
1
Pamiętam jak Neymar ryczał na Igrzyskach Olimpijskich, taki sam cyrk. Ale tam przynajmniej coś wygrał, a tutaj się skompromitował.
0
Rakitic bramkę strzelił, to jest w sumie dobra noc dla kibica Barcy, a szkoda mi tylko Messiego.
0
To byłby remis pewnie.
2
W 2014 roku mieli Di Marie, Lavezziego w formie i bardzo dobrą obronę.
2
Fekir to by była dobra opcja jakbyśmy nie mieli Cou.
1
Wchodzi nasz młody.