Francja wygrała, ale rozczarowała. Hiszpania również powinna zagrać lepiej. Niemcy słabiutko. Najlepsza drużyna Ameryki Południowej aktualnie remisuje z Szwajcarami i ich gra również mnie nie porywa. Polsko musisz.
Loew popełnia te same błędy co Del Bosque. Tamten zamiast już wtedy postawić na De Gee, woli słabego Casillasa i nie powołał Isco. Loew woli Neuera, ktòry nie grał prawie cały sezon i nie powołuje Sane. I tak samo miał swoich pupili
Muller od 2 lat kopie sie po czole. On nigdy nie miał wybitnej techniki czy nawet szybkości, a jak jest bez formy, to bardziej to u niego widać. Ale niech go Loew trzyma jak najdłużej.
1
Neymar i strata...
1
Iwańskiego powinni wywalić z TVP. On musi w ciągu 15 minut raz wspomnieć o Ronaldo.
0
Polska nie uchodzi za faworyta, a co najwyżej za czarnego konia. Więc nawet jeśli nie zagrają ładnie, to najważniejsze żeby wygrali.
1
Piona, chociaż Hiszpania zasługiwała na więcej, bo grała najlepiej z faworytów, ale i tak szału nie było. Bukmacherzy mogą nienawdzić te Repki :d
1
Francja wygrała, ale rozczarowała. Hiszpania również powinna zagrać lepiej. Niemcy słabiutko. Najlepsza drużyna Ameryki Południowej aktualnie remisuje z Szwajcarami i ich gra również mnie nie porywa. Polsko musisz.
0
Nie wydaję mi się, że teraz by dał radę taką bramkę z przewrotki strzelić jak w 1/8.
3
Wygląda jak pajac i tyle.
1
Kibicuję im żeby rozegrali dobry mecz. Reszta mnie nie obchodzi.
7
Trzeba kibicować Coutinho i Paulinho.
1
Messi chyba dałby radę, ale Ronaldo wątpie.
7
Quaresma.
0
Loew popełnia te same błędy co Del Bosque. Tamten zamiast już wtedy postawić na De Gee, woli słabego Casillasa i nie powołał Isco. Loew woli Neuera, ktòry nie grał prawie cały sezon i nie powołuje Sane. I tak samo miał swoich pupili
6
Jest kurła somsiedzi dostali oklep!
5
Muller od 2 lat kopie sie po czole. On nigdy nie miał wybitnej techniki czy nawet szybkości, a jak jest bez formy, to bardziej to u niego widać. Ale niech go Loew trzyma jak najdłużej.
1
Tylko mam nadzieję, że Meksyk wytrzyma ten mecz fizycznie.
1
Argentyna faworytem?
1
Tutaj akurat Kimmch został ograny jak młokos i to nie poraz pierwszy w tym meczu.
2
To Boateng faulował.
5
Layun to niech lepiej już nie strzela. Raz za lekko, a raz za mocno.
0
Dlatego to jest najmniej lubiana Reprezentacja.
1
Loew to się uczy na błędach. W szatni się nadrapał i teraz tylko wącha. Nie może pozwolić żeby była wpadka jak na EURO.
0
Boateng ratuje Neuera.
1
Argentyna miała szansę 4 lata temu . Teraz czas na Orły Nawałki.
0
Tak to powinno wyglądać z tym Varem. Tylko jeszcze jakby zawsze właściwe decyzje podejmowali.
1
Matic to taka sporo gorsza wersja Rakitica. Nie da się na jego gry momentami oglądać.
0
Podoba mi się gra Tadicia i Ivanovicia. Ten drugi mimo 34 lat dalej potrafi.
3
Bayern popełnia taki błąd jak z Kroosem.
8
Polska już grała? Bo taki tutaj płacz jest jakby już dostali baty od Senegalu.
1
Messi to największe Bogosławieństwo Argentyny jak i przekleństwo. Sami nic nie potrafią wykombinować, tylko czekanie "co Messi wymyśli."
0
Marciniak to dzban. Polska nie ma lepszych arbitrów?