1

Neymar i strata...

1

Iwańskiego powinni wywalić z TVP. On musi w ciągu 15 minut raz wspomnieć o Ronaldo.

0

Polska nie uchodzi za faworyta, a co najwyżej za czarnego konia. Więc nawet jeśli nie zagrają ładnie, to najważniejsze żeby wygrali.

1

Piona, chociaż Hiszpania zasługiwała na więcej, bo grała najlepiej z faworytów, ale i tak szału nie było. Bukmacherzy mogą nienawdzić te Repki :d

1

Francja wygrała, ale rozczarowała. Hiszpania również powinna zagrać lepiej. Niemcy słabiutko. Najlepsza drużyna Ameryki Południowej aktualnie remisuje z Szwajcarami i ich gra również mnie nie porywa. Polsko musisz.

0

Nie wydaję mi się, że teraz by dał radę taką bramkę z przewrotki strzelić jak w 1/8.

3

Wygląda jak pajac i tyle.

1

Kibicuję im żeby rozegrali dobry mecz. Reszta mnie nie obchodzi.

7

Trzeba kibicować Coutinho i Paulinho.

1

Messi chyba dałby radę, ale Ronaldo wątpie.

7

Quaresma.

0

Loew popełnia te same błędy co Del Bosque. Tamten zamiast już wtedy postawić na De Gee, woli słabego Casillasa i nie powołał Isco. Loew woli Neuera, ktòry nie grał prawie cały sezon i nie powołuje Sane. I tak samo miał swoich pupili

6

Jest kurła somsiedzi dostali oklep!

5

Muller od 2 lat kopie sie po czole. On nigdy nie miał wybitnej techniki czy nawet szybkości, a jak jest bez formy, to bardziej to u niego widać. Ale niech go Loew trzyma jak najdłużej.

1

Tylko mam nadzieję, że Meksyk wytrzyma ten mecz fizycznie.

1

Argentyna faworytem?

1

Tutaj akurat Kimmch został ograny jak młokos i to nie poraz pierwszy w tym meczu.

2

To Boateng faulował.

5

Layun to niech lepiej już nie strzela. Raz za lekko, a raz za mocno.

0

Dlatego to jest najmniej lubiana Reprezentacja.

1

Loew to się uczy na błędach. W szatni się nadrapał i teraz tylko wącha. Nie może pozwolić żeby była wpadka jak na EURO.

0

Boateng ratuje Neuera.

1

Argentyna miała szansę 4 lata temu . Teraz czas na Orły Nawałki.

0

Tak to powinno wyglądać z tym Varem. Tylko jeszcze jakby zawsze właściwe decyzje podejmowali.

1

Matic to taka sporo gorsza wersja Rakitica. Nie da się na jego gry momentami oglądać.

0

Podoba mi się gra Tadicia i Ivanovicia. Ten drugi mimo 34 lat dalej potrafi.

3

Bayern popełnia taki błąd jak z Kroosem.

8

Polska już grała? Bo taki tutaj płacz jest jakby już dostali baty od Senegalu.

1

Messi to największe Bogosławieństwo Argentyny jak i przekleństwo. Sami nic nie potrafią wykombinować, tylko czekanie "co Messi wymyśli."

0

Marciniak to dzban. Polska nie ma lepszych arbitrów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?