Argentyna 2018, to Portugalia 2016 i pewnie z grupy wyjdzie. W piłce nożnej nie ma sprawiedliwości. Wydaję mi się że Argentyna jakoš na fuksie wciśnie.
Nie obchodzi mnie Argentyna z powodu 1.zawodnika. Będe kibicował Chorwacji. Wiadomo że Messi jest najlepszy, ale Argentyna nie zasłużyła na wyjście z grupy.
1
Argentyna 2018, to Portugalia 2016 i pewnie z grupy wyjdzie. W piłce nożnej nie ma sprawiedliwości. Wydaję mi się że Argentyna jakoš na fuksie wciśnie.
0
Enzo Perez schodz, który jako tako grał, a Masche dalej gra.
0
Mascherano robiony jak dziecko.
0
Z tym karnym to przesadzili, bo w sumie nic nie było, ale pytanie jest czy Argentyna coś wogóle gra?
0
Po 7 chyba, ale nie jestem pewien.
0
MŚ to co innego. Brazylia w 2014 się ślizgała jak Portugalia na EURO i trafiła na drużynę w Półfinale, która z nich zrobiła miazgę.
0
Pożartować można, ale trzeba zachować umiar.
1
Za co? Za prawdę? Grali jakimiś przeciętniakami pokroju Giroud lub Gignaca i nie wygrali ME. Już nawet Benzema jest od nich lepszy.
2
Niech sobie czyta co chce. Jakby mieli Napastnika klasy światowej, to może by mieli już na koncie ME.
0
Reprezentacji Francji brakuje 9 z prawdziwego zdarzenia.
0
Pavon już pokazał z Chorwacją.
16
Akurat w Argentynie jest syf.
5
Piłka jest od wielu lat przesiąknięta hajsem. Wtedy też była.
0
O jaki tweet chodzi w stronę Zimocha? Możesz mi przesłać na priv?
0
Rok temu Real go zakontraktował, a ja do tej pory się zastanawiam kto to jest. I jeszcze ta kwota...
0
Za marzenia nie karają.
0
Pośmialiśmy się wczoraj. Dzisiaj to mnie nie śmieszy...
0
A kto to jest? Stawiał na Iran?
0
Modric na stare lata daje radę.
1
Finał Urugwaj-Chorwacja byłby najlepszym możliwym dla mnie Finałem. Wtedy i tak jakiś piłkarz Barcy wygrałby MŚ. Suarez lub Rakitic.
1
Co jak co, ale Pique i Ronaldo nie powinni dokończyć swoich spotkań.
1
W Finale czego?
3
Myślisz że to ma jakiekolwiek znaczenie?
0
A to te dwa menele z Youtube.
0
Ten Irańczyk to specjalista od siatek.
0
Ta bródka nie jedną p**dą trzęsła.
1
Chyba ma za dużą tą koszulkę.
0
Rozmiar biustu trochę za mały jak na mój gust :d no i za chuda
15
Diego Costa na w trakcie meczu wygląda jakby chciał kogoś zabić, a na treningu robią sobie z niego jaja i sobie nic z tego nie robi.
0
Nie obchodzi mnie Argentyna z powodu 1.zawodnika. Będe kibicował Chorwacji. Wiadomo że Messi jest najlepszy, ale Argentyna nie zasłużyła na wyjście z grupy.