1

Argentyna 2018, to Portugalia 2016 i pewnie z grupy wyjdzie. W piłce nożnej nie ma sprawiedliwości. Wydaję mi się że Argentyna jakoš na fuksie wciśnie.

0

Enzo Perez schodz, który jako tako grał, a Masche dalej gra.

0

Mascherano robiony jak dziecko.

0

Z tym karnym to przesadzili, bo w sumie nic nie było, ale pytanie jest czy Argentyna coś wogóle gra?

0

Po 7 chyba, ale nie jestem pewien.

0

MŚ to co innego. Brazylia w 2014 się ślizgała jak Portugalia na EURO i trafiła na drużynę w Półfinale, która z nich zrobiła miazgę.

0

Pożartować można, ale trzeba zachować umiar.

1

Za co? Za prawdę? Grali jakimiś przeciętniakami pokroju Giroud lub Gignaca i nie wygrali ME. Już nawet Benzema jest od nich lepszy.

2

Niech sobie czyta co chce. Jakby mieli Napastnika klasy światowej, to może by mieli już na koncie ME.

0

Reprezentacji Francji brakuje 9 z prawdziwego zdarzenia.

0

Pavon już pokazał z Chorwacją.

16

Akurat w Argentynie jest syf.

5

Piłka jest od wielu lat przesiąknięta hajsem. Wtedy też była.

0

O jaki tweet chodzi w stronę Zimocha? Możesz mi przesłać na priv?

0

Rok temu Real go zakontraktował, a ja do tej pory się zastanawiam kto to jest. I jeszcze ta kwota...

0

Za marzenia nie karają.

0

Pośmialiśmy się wczoraj. Dzisiaj to mnie nie śmieszy...

0

A kto to jest? Stawiał na Iran?

0

Modric na stare lata daje radę.

1

Finał Urugwaj-Chorwacja byłby najlepszym możliwym dla mnie Finałem. Wtedy i tak jakiś piłkarz Barcy wygrałby MŚ. Suarez lub Rakitic.

1

Co jak co, ale Pique i Ronaldo nie powinni dokończyć swoich spotkań.

1

W Finale czego?

3

Myślisz że to ma jakiekolwiek znaczenie?

0

A to te dwa menele z Youtube.

0

Ten Irańczyk to specjalista od siatek.

0

Ta bródka nie jedną p**dą trzęsła.

1

Chyba ma za dużą tą koszulkę.

0

Rozmiar biustu trochę za mały jak na mój gust :d no i za chuda

15

Diego Costa na w trakcie meczu wygląda jakby chciał kogoś zabić, a na treningu robią sobie z niego jaja i sobie nic z tego nie robi.

0

Nie obchodzi mnie Argentyna z powodu 1.zawodnika. Będe kibicował Chorwacji. Wiadomo że Messi jest najlepszy, ale Argentyna nie zasłużyła na wyjście z grupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?