0

A potem wklejają te memy filmiki z wąsaczami, innymi Januszami i się z tego śmieją, a zachowują się tak jak oni.

8

Co jak co, ale z naszą kadrą wyniki osiągnął świetne w ostatnich latach. Nawet mógł być Półfinał ME przy szczęściu w karnych.

0

W takim przypadku Rep Francji praktycznie niczym by się nie różniła od Rep Senegalu :d

4

Lepsi młodzi niz starzy Evra i Sagna. Mi tam gra Hernandeza się podoba.

0

Czyli jednak dogadali się z Gremio.

0

Lepsi komentatorzy jak eksperci.

5

33,98 Niewiem skąd ci się wzięło 38.

2

Polska musisz, a nie Leo :D

0

Umtiti na tych MŚ gra dość słabo.

0

To on zapuścił bródkę? Nawet nie zauważyłem.

1

Tym bardziej, że Peszko nie miał pewnego miejsca w wyjściowym składzie Lechi.

0

Oby się nic nie działo w Niedziele, bo idę na mecz do kolegi, a jak jest burza, to są kłopoty u niego z oglądaniem.

2

Lahoz to akurat bardzo podobny do Marciniaka.

0

Jedyny pogrom, to na meczu otwarcia, a i tak wydaję mi się, że Ruscy nie zdominowali Arabii.

1

Tym bardziej, że w Ekstraklasie jest VAR od poprzedniego sezonu i powinien umieć już się tym obsługiwać.

0

Kogo obchodzi zdanie tych z Argentyny? Fakty są takie, że Messi już dawno temu przerósł Maradonę i brak MŚ tego nie zmienia.

0

Chorwacja już pokazała Hiszpanii na EURO, że są mocną drużyną. Nie jest powiedziane, że teraz nie pokażą Argentynie.

0

Chorwacja jest lepsza od Islandii, a już z nim Argentyna miała problemy.

30

Obaj mają rację.

3

Jakbyś został ugryziony przez takiego psa, to byś innaczej gadał.

0

Ja Hiszpanii przestałem już kibicować jak zaczęli robić z tego wieśniaka Kapitanem i zaczęli powoływać takich graczy jak Vasquez lub Nacho.

0

Iran bardzo dobrze gra. Ciężko się to ogląda, ale mają się otworzyć i dostać baty?

1

Porównuję pierwszy mecz Suareza do pierwszego meczu Lewego. Suarez zmarnował 2 świetne sytuacje i tradycyjnie nie potrafił przyjąć prostego podania, a Lewy poza wolnym, którego sam wywalczył i 1 strzałem nie miał okazji.

1

Akurat Lewy jest aktualnie lepszy mimo wszystko na tych MŚ od Suareza. Robert jeszcze nie zagrał 2 meczu, a Suarez właśnie gra.

2

Benatia to chyba sabotuje.

3

Zagrają tak z Kolumbią.

1

Portugalia pakę? Potencjał na poziomie Polski, tylko że potrafią się zmotywować, a Argentyna dalej żyje w cieniu tamtej Argentyny z sprzed 32 lat.

2

To chyba nie widziałeś jakie bramki walił w LM, a i tak w Reprze mimo że nic nie osiągnął był jednym z czołowych zawodników.

8

Ronaldo na pewno nie jest na poziomie Messiego i nigdy nie był, ale ma mocniejszą psychikę niż on i to jes pewne.

0

Ronaldo gra fantastycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?