21 czerwca 2018, 18:30
0
A potem wklejają te memy filmiki z wąsaczami, innymi Januszami i się z tego śmieją, a zachowują się tak jak oni.
21 czerwca 2018, 18:26
8
Co jak co, ale z naszą kadrą wyniki osiągnął świetne w ostatnich latach. Nawet mógł być Półfinał ME przy szczęściu w karnych.
21 czerwca 2018, 18:20
W takim przypadku Rep Francji praktycznie niczym by się nie różniła od Rep Senegalu :d
21 czerwca 2018, 18:12
4
Lepsi młodzi niz starzy Evra i Sagna. Mi tam gra Hernandeza się podoba.
21 czerwca 2018, 17:44
Czyli jednak dogadali się z Gremio.
Lepsi komentatorzy jak eksperci.
21 czerwca 2018, 17:41
5
33,98 Niewiem skąd ci się wzięło 38.
21 czerwca 2018, 17:33
2
Polska musisz, a nie Leo :D
21 czerwca 2018, 17:32
Umtiti na tych MŚ gra dość słabo.
21 czerwca 2018, 16:40
To on zapuścił bródkę? Nawet nie zauważyłem.
21 czerwca 2018, 16:37
1
Tym bardziej, że Peszko nie miał pewnego miejsca w wyjściowym składzie Lechi.
21 czerwca 2018, 14:06
Oby się nic nie działo w Niedziele, bo idę na mecz do kolegi, a jak jest burza, to są kłopoty u niego z oglądaniem.
21 czerwca 2018, 14:02
Lahoz to akurat bardzo podobny do Marciniaka.
21 czerwca 2018, 13:49
Jedyny pogrom, to na meczu otwarcia, a i tak wydaję mi się, że Ruscy nie zdominowali Arabii.
21 czerwca 2018, 13:47
Tym bardziej, że w Ekstraklasie jest VAR od poprzedniego sezonu i powinien umieć już się tym obsługiwać.
21 czerwca 2018, 11:07
Kogo obchodzi zdanie tych z Argentyny? Fakty są takie, że Messi już dawno temu przerósł Maradonę i brak MŚ tego nie zmienia.
21 czerwca 2018, 10:59
Chorwacja już pokazała Hiszpanii na EURO, że są mocną drużyną. Nie jest powiedziane, że teraz nie pokażą Argentynie.
21 czerwca 2018, 10:24
Chorwacja jest lepsza od Islandii, a już z nim Argentyna miała problemy.
21 czerwca 2018, 00:49
30
Obaj mają rację.
20 czerwca 2018, 23:39
3
Jakbyś został ugryziony przez takiego psa, to byś innaczej gadał.
20 czerwca 2018, 21:03
Ja Hiszpanii przestałem już kibicować jak zaczęli robić z tego wieśniaka Kapitanem i zaczęli powoływać takich graczy jak Vasquez lub Nacho.
20 czerwca 2018, 20:55
Iran bardzo dobrze gra. Ciężko się to ogląda, ale mają się otworzyć i dostać baty?
20 czerwca 2018, 17:43
Porównuję pierwszy mecz Suareza do pierwszego meczu Lewego. Suarez zmarnował 2 świetne sytuacje i tradycyjnie nie potrafił przyjąć prostego podania, a Lewy poza wolnym, którego sam wywalczył i 1 strzałem nie miał okazji.
20 czerwca 2018, 17:33
Akurat Lewy jest aktualnie lepszy mimo wszystko na tych MŚ od Suareza. Robert jeszcze nie zagrał 2 meczu, a Suarez właśnie gra.
20 czerwca 2018, 15:51
Benatia to chyba sabotuje.
20 czerwca 2018, 15:23
Zagrają tak z Kolumbią.
20 czerwca 2018, 14:49
Portugalia pakę? Potencjał na poziomie Polski, tylko że potrafią się zmotywować, a Argentyna dalej żyje w cieniu tamtej Argentyny z sprzed 32 lat.
20 czerwca 2018, 14:43
To chyba nie widziałeś jakie bramki walił w LM, a i tak w Reprze mimo że nic nie osiągnął był jednym z czołowych zawodników.
20 czerwca 2018, 14:41
Ronaldo na pewno nie jest na poziomie Messiego i nigdy nie był, ale ma mocniejszą psychikę niż on i to jes pewne.
20 czerwca 2018, 14:40
Ronaldo gra fantastycznie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A potem wklejają te memy filmiki z wąsaczami, innymi Januszami i się z tego śmieją, a zachowują się tak jak oni.
8
Co jak co, ale z naszą kadrą wyniki osiągnął świetne w ostatnich latach. Nawet mógł być Półfinał ME przy szczęściu w karnych.
0
W takim przypadku Rep Francji praktycznie niczym by się nie różniła od Rep Senegalu :d
4
Lepsi młodzi niz starzy Evra i Sagna. Mi tam gra Hernandeza się podoba.
0
Czyli jednak dogadali się z Gremio.
0
Lepsi komentatorzy jak eksperci.
5
33,98 Niewiem skąd ci się wzięło 38.
2
Polska musisz, a nie Leo :D
0
Umtiti na tych MŚ gra dość słabo.
0
To on zapuścił bródkę? Nawet nie zauważyłem.
1
Tym bardziej, że Peszko nie miał pewnego miejsca w wyjściowym składzie Lechi.
0
Oby się nic nie działo w Niedziele, bo idę na mecz do kolegi, a jak jest burza, to są kłopoty u niego z oglądaniem.
2
Lahoz to akurat bardzo podobny do Marciniaka.
0
Jedyny pogrom, to na meczu otwarcia, a i tak wydaję mi się, że Ruscy nie zdominowali Arabii.
1
Tym bardziej, że w Ekstraklasie jest VAR od poprzedniego sezonu i powinien umieć już się tym obsługiwać.
0
Kogo obchodzi zdanie tych z Argentyny? Fakty są takie, że Messi już dawno temu przerósł Maradonę i brak MŚ tego nie zmienia.
0
Chorwacja już pokazała Hiszpanii na EURO, że są mocną drużyną. Nie jest powiedziane, że teraz nie pokażą Argentynie.
0
Chorwacja jest lepsza od Islandii, a już z nim Argentyna miała problemy.
30
Obaj mają rację.
3
Jakbyś został ugryziony przez takiego psa, to byś innaczej gadał.
0
Ja Hiszpanii przestałem już kibicować jak zaczęli robić z tego wieśniaka Kapitanem i zaczęli powoływać takich graczy jak Vasquez lub Nacho.
0
Iran bardzo dobrze gra. Ciężko się to ogląda, ale mają się otworzyć i dostać baty?
1
Porównuję pierwszy mecz Suareza do pierwszego meczu Lewego. Suarez zmarnował 2 świetne sytuacje i tradycyjnie nie potrafił przyjąć prostego podania, a Lewy poza wolnym, którego sam wywalczył i 1 strzałem nie miał okazji.
1
Akurat Lewy jest aktualnie lepszy mimo wszystko na tych MŚ od Suareza. Robert jeszcze nie zagrał 2 meczu, a Suarez właśnie gra.
2
Benatia to chyba sabotuje.
3
Zagrają tak z Kolumbią.
1
Portugalia pakę? Potencjał na poziomie Polski, tylko że potrafią się zmotywować, a Argentyna dalej żyje w cieniu tamtej Argentyny z sprzed 32 lat.
2
To chyba nie widziałeś jakie bramki walił w LM, a i tak w Reprze mimo że nic nie osiągnął był jednym z czołowych zawodników.
8
Ronaldo na pewno nie jest na poziomie Messiego i nigdy nie był, ale ma mocniejszą psychikę niż on i to jes pewne.
0
Ronaldo gra fantastycznie.