Informacje o transferze Neymara się pojawiały od dobrego miesiąca. Nie wiem skąd ty tą połowe Lipca wziąłeś. Poza tym jeszcze się okienko nie zaczeło, więc nic oficjalnego nie można podawać.
Rożnica między Neymarem i Antosiem jest taka, że Neymar pozostawiał kibiców i wszystkich w niepewności aż do 3 Sierpnia, a z Francuzem wszystko będzie jasne na dniach.
Puyol nawet w swoich najlepszych momentach kariery nie był w TOP 3, a ten go stawia na równi z Maldinim lub Beckenbauerem. Edit może w TOP 3 był, ale to maksymalnie.
Puyol charakterem jest najlepszy, ale wydaję mi się, że Pique jest jednak lepszy pod względem umiejętności. Wiadomo że Carles to nasz dawny Kapitan i Legenda, ale mu trochę brakuje do tych najlepszych.
Ludzie z Madrytu gadali o Pique, że sra do własnej Reprezentacji, a oni co robia? Ogłaszają trenera, który trenuje ich kadrę i to przed tak ważnym turnieje. Różnica jest taka, że Pique to od czasów Hierro najlepszy Hiszpański ŚO, ale problemy mają, bo jest Katalończykiem i często mówi jak jest.
0
Informacje o transferze Neymara się pojawiały od dobrego miesiąca. Nie wiem skąd ty tą połowe Lipca wziąłeś. Poza tym jeszcze się okienko nie zaczeło, więc nic oficjalnego nie można podawać.
0
Ciągle się zastanawiam co on robi w Rosji.
0
Nie, ale myślałem, że Pique zachowuje takie relacje jak z Arbeolą.
0
Nigdy bym nie przypuszczał, że się lubią.
0
Już takie porównania tutaj widziałem.
0
Z Ramosem? Nie było kogoś lepszego do tego?
0
Rożnica między Neymarem i Antosiem jest taka, że Neymar pozostawiał kibiców i wszystkich w niepewności aż do 3 Sierpnia, a z Francuzem wszystko będzie jasne na dniach.
3
Na szczęście, to tylko MD.
0
Puyol nawet w swoich najlepszych momentach kariery nie był w TOP 3, a ten go stawia na równi z Maldinim lub Beckenbauerem. Edit może w TOP 3 był, ale to maksymalnie.
10
Takiego syfu, to nawet w naszej kadrze nie było kiedy Prezesem był Grzesiu Lato.
0
Nie potrafisz napisać nic normalnego, to obrażasz. Twoja logika.
0
Pewnie Hiszpania i tak by nic nie osiągneła, tak jak na ostatnich turniejach, ale duch drużyny pozostałby nienaruszony, a teraz to różnie może być.
0
Puyol charakterem jest najlepszy, ale wydaję mi się, że Pique jest jednak lepszy pod względem umiejętności. Wiadomo że Carles to nasz dawny Kapitan i Legenda, ale mu trochę brakuje do tych najlepszych.
1
Xavi, Alba, Puyol i Busquets. Mówi ci to coś?
0
Ja kibicowałem Portugalii jak grała z Niemcami np.
28
Ludzie z Madrytu gadali o Pique, że sra do własnej Reprezentacji, a oni co robia? Ogłaszają trenera, który trenuje ich kadrę i to przed tak ważnym turnieje. Różnica jest taka, że Pique to od czasów Hierro najlepszy Hiszpański ŚO, ale problemy mają, bo jest Katalończykiem i często mówi jak jest.
2
To coś jest z tobą nie tak. Nie powinni tego ogłaszać przed turniejem lub w trakcie, tylko po turnieju.
0
Chyba nie muszę wam przypominać z kim Rep Hiszpanii zdobywała MŚ i 2 ME. Oczywiście trzonem drużyny byli zawodnicy Barcelony.
0
To już było. Ciągle są te same informacje
0
Zobaczymy.
9
Coutinho będzie najlepszym zawodnikiem Brazyli na tym Mundialu.
0
Aha o Toure.
1
To jak określić, to co wyprawiał Neymar czy Dembele?
0
A ty wiesz w ogóle ile ten cały Eriksen kosztuje?
0
O Neymarze, ale to nie jest trafny przykład, bo om wygrał LM dopiero w 2 sezonie.
0
Jeśli się zapłaci takiemu klubowi, to muszą go ogrywać.
1
Z tej strony się robi śmietnik i tyle.
1
Może być tak jak z konferencją Verrattiego.
1
Skoro nie chcą zapłacić marnych na te czasy 35 mln Euro, to niech się z Rafinhą pożegnają. Podobno West ham zapłaci tą kwotę.
1
Patrząc na człowieka, to mu współczuję tej kontuzji, ale patrząc na rywala w grupie, to się cieszę, bo dla nas będzie łatwiej.