Ferguson wygrał 13 tytułów Mistrza Anglii, a United ma 20 w całej historii. Jedynie czego mało wygrał to LM, bo tylko 2, ale to i tak sporo patrząc na to że Diabły mają tylko 3 takie trofea. Jakby Wenger zrezygnował wcześniej, to by tak kiepsko to nie wyglądało.
Tak brutalnego Klasyku nie było od czasów Mou. Zdarzał się 1 idiota, który dostawał czerwone kartki (mam na myśli Ramosa), ale to zupełnie inaczej wyglądało. W niedziele widziałem MMA.
Ramos to akurat najlepszy przykład. Na konferencji przed meczem próbuje pokazać, że jest wzorem i kapitanem. W trakcie meczu jest burakiem i zwykłym chamem, a po meczu na wszystko narzeka. Przyjął tą koszulkę od Iniesty i się pochwalił dodając zdj z nią, ale to jak się zachowywał na boisku najbardziej zapamiętam.
Nie spodziewałem się że taki mecz, który był o rozgrywany tylko o prestiż może wywołać takie poruszenie u kibiców z białej części Madrytu. Owszem były błędy i to skandaliczne, ale wydaję mi się że Dwumecz Półfinału LM był dużo bardziej prestiżowy/ważniejszy i o błędach sędziowskich nie gadali 2 dzień po meczu.
2
Szkoda Alvesa, to jego ostatnia szansa na Mundial, a tutaj takie coś.
26
Chyba w twoim śnie.
1
Ja np nie przepadam za Carlsbergiem i Lechem. Tatra jest kiepska, a Harnasia nie uznaję za piwo.
0
Tyskie, Żubr, Warka i Żywiec.
2
Kabarety są dla ludzi z poczuciem humoru.
0
Higuain jakoś nie ma sylwetki, a gra w TOP klubie. Tutaj chodzi bardziej o motywacje jak o posturę.
7
Jeden użytkownik się nim w tamtym roku podniecał, że jest lepszy od Kroosa.
0
Według mnie Kurzawa, ale według Nawałki Peszko.
11
I jeszcze ta gadka tych Januszy, że Benzema lepszy od Lewego, bo strzelił 1,5 gola, bo to co zrobił Ulreich zaliczam jako pół gola.
0
Jak grał Górnik z Romą dawno temu?
1
Jak Peszko może być powoływany do kadry jak nawet z Piastem nie gra?
5
Ferguson wygrał 13 tytułów Mistrza Anglii, a United ma 20 w całej historii. Jedynie czego mało wygrał to LM, bo tylko 2, ale to i tak sporo patrząc na to że Diabły mają tylko 3 takie trofea. Jakby Wenger zrezygnował wcześniej, to by tak kiepsko to nie wyglądało.
0
Jarek z Klatusem w 2025 roku dojdą do prawdy i będzie trzeba ten mecz powtórzyć, tak jak wszystkie Klasyki wygrane przez nas na przestrzeni 10 lat.
0
Te całe Movistar to syf, bo początkowo gadali że są nagrania z sytuacji z Messim w tunelu, a teraz nie ma.
0
Ganja i alkohol to złe połączenie. I te 14 ameb co lubi ten komentarz.
0
Tak brutalnego Klasyku nie było od czasów Mou. Zdarzał się 1 idiota, który dostawał czerwone kartki (mam na myśli Ramosa), ale to zupełnie inaczej wyglądało. W niedziele widziałem MMA.
2
Ramos to akurat najlepszy przykład. Na konferencji przed meczem próbuje pokazać, że jest wzorem i kapitanem. W trakcie meczu jest burakiem i zwykłym chamem, a po meczu na wszystko narzeka. Przyjął tą koszulkę od Iniesty i się pochwalił dodając zdj z nią, ale to jak się zachowywał na boisku najbardziej zapamiętam.
29
To nie ma nic wspólnego z filozofią. Życia ludzkiego nie można mieszać w sprawy sportowe.
0
Nie spodziewałem się że taki mecz, który był o rozgrywany tylko o prestiż może wywołać takie poruszenie u kibiców z białej części Madrytu. Owszem były błędy i to skandaliczne, ale wydaję mi się że Dwumecz Półfinału LM był dużo bardziej prestiżowy/ważniejszy i o błędach sędziowskich nie gadali 2 dzień po meczu.
0
Podobnie Alcacera u nas.
0
To wygląda na to, że matura jest łatwiejsza niż egzamin gimnazjalny.
92
Z cyklu: Nie lubimy rozmawiać o sędziach, ale rozmawiamy.
37
Chyba smak oszustwa.
1
Powiem tyle. Tak to jest jak ktoś wypiję i się wyżywa na TT. Tak to oceniam, bo nie mógł być trzezwy jak to mówił.
5
Idąc twoją logiką, to nie powinno się gwizdać też karnego na Marcelo.
0
Iniesta w Klasykach grał zawsze na 120% i liczę że dzisiaj tak samo będzie.
1
2-1 wygramy i Ramos dostanie czerwo. Tradycja musi zostać podtrzymana.
0
Tylko że Roma i Liverpool nie uważają się za najlepsze kluby w Historii piłki nożnej.
1
Od wygranej LL mnie trzyma i to cały czas.
0
Mina, Pique, Vidal, Umtiti, Dembele, Digne, Gomes, Denis wyglądają jakby przyszli na wieczór kawalerski, bo bez partnerek.