2

Szkoda Alvesa, to jego ostatnia szansa na Mundial, a tutaj takie coś.

26

Chyba w twoim śnie.

1

Ja np nie przepadam za Carlsbergiem i Lechem. Tatra jest kiepska, a Harnasia nie uznaję za piwo.

0

Tyskie, Żubr, Warka i Żywiec.

2

Kabarety są dla ludzi z poczuciem humoru.

0

Higuain jakoś nie ma sylwetki, a gra w TOP klubie. Tutaj chodzi bardziej o motywacje jak o posturę.

7

Jeden użytkownik się nim w tamtym roku podniecał, że jest lepszy od Kroosa.

0

Według mnie Kurzawa, ale według Nawałki Peszko.

11

I jeszcze ta gadka tych Januszy, że Benzema lepszy od Lewego, bo strzelił 1,5 gola, bo to co zrobił Ulreich zaliczam jako pół gola.

0

Jak grał Górnik z Romą dawno temu?

1

Jak Peszko może być powoływany do kadry jak nawet z Piastem nie gra?

5

Ferguson wygrał 13 tytułów Mistrza Anglii, a United ma 20 w całej historii. Jedynie czego mało wygrał to LM, bo tylko 2, ale to i tak sporo patrząc na to że Diabły mają tylko 3 takie trofea. Jakby Wenger zrezygnował wcześniej, to by tak kiepsko to nie wyglądało.

0

Jarek z Klatusem w 2025 roku dojdą do prawdy i będzie trzeba ten mecz powtórzyć, tak jak wszystkie Klasyki wygrane przez nas na przestrzeni 10 lat.

0

Te całe Movistar to syf, bo początkowo gadali że są nagrania z sytuacji z Messim w tunelu, a teraz nie ma.

0

Ganja i alkohol to złe połączenie. I te 14 ameb co lubi ten komentarz.

0

Tak brutalnego Klasyku nie było od czasów Mou. Zdarzał się 1 idiota, który dostawał czerwone kartki (mam na myśli Ramosa), ale to zupełnie inaczej wyglądało. W niedziele widziałem MMA.

2

Ramos to akurat najlepszy przykład. Na konferencji przed meczem próbuje pokazać, że jest wzorem i kapitanem. W trakcie meczu jest burakiem i zwykłym chamem, a po meczu na wszystko narzeka. Przyjął tą koszulkę od Iniesty i się pochwalił dodając zdj z nią, ale to jak się zachowywał na boisku najbardziej zapamiętam.

29

To nie ma nic wspólnego z filozofią. Życia ludzkiego nie można mieszać w sprawy sportowe.

0

Nie spodziewałem się że taki mecz, który był o rozgrywany tylko o prestiż może wywołać takie poruszenie u kibiców z białej części Madrytu. Owszem były błędy i to skandaliczne, ale wydaję mi się że Dwumecz Półfinału LM był dużo bardziej prestiżowy/ważniejszy i o błędach sędziowskich nie gadali 2 dzień po meczu.

0

Podobnie Alcacera u nas.

0

To wygląda na to, że matura jest łatwiejsza niż egzamin gimnazjalny.

92

Z cyklu: Nie lubimy rozmawiać o sędziach, ale rozmawiamy.

37

Chyba smak oszustwa.

1

Powiem tyle. Tak to jest jak ktoś wypiję i się wyżywa na TT. Tak to oceniam, bo nie mógł być trzezwy jak to mówił.

5

Idąc twoją logiką, to nie powinno się gwizdać też karnego na Marcelo.

0

Iniesta w Klasykach grał zawsze na 120% i liczę że dzisiaj tak samo będzie.

1

2-1 wygramy i Ramos dostanie czerwo. Tradycja musi zostać podtrzymana.

0

Tylko że Roma i Liverpool nie uważają się za najlepsze kluby w Historii piłki nożnej.

1

Od wygranej LL mnie trzyma i to cały czas.

0

Mina, Pique, Vidal, Umtiti, Dembele, Digne, Gomes, Denis wyglądają jakby przyszli na wieczór kawalerski, bo bez partnerek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?