1

Wtedy kiedy grał Piszczek, Bednarek i Pazdan.

1

Już był n***bany jak ogłaszał kadrę na Mundial w 2006.

4

Bardziej od oglądania towarzyskich spotkań naszej Reprezentacji, to nie da się czytać tutaj komentarzy w trakcie kiedy są rozgrywane właśnie te spotkania. Śmiejecie się z Januszy, a zachowujecie się jak oni.

0

Kto ma papiery na Barcę? Zieliński? Chłopak jest lepszy od Denisa czy Gomesa, ale do poziomu Barcelony mu sporo brakuje.

1

Od Lovrena nie byłby gorszy. Spokojnie mógłby z Van Dijkiem grać.

1

No, tak lepiej płakać przed samym turniejem.

80

Sanches? To dowaliłeś.

2

To muszą być brednie. Piszczek ma duży potencjał w ofensywie i pokazywał nie raz, że coś mu z Napadziora zostało. Mówi tak, bo dla Błaszczykowskiego by brakowało miejsca jakby Łukasz grał jako wahadłowy.

0

Zidane budził ogromny respekt w zawodnikach Realu i byli za nim do końca. Sam fakt jakim był wielkim zawodnikiem sprawiał, że zyskiwał w szatni szacunek, bo pewnie spora część piłkarzy Realu była jego fanami. A takiego Gutiego, to kto będzie słuchał?

1

Każdy inny wybór niż ja, to będzie sensacja , a tak na poważnie HenOx.

0

Akurat zbicie nim z 70 do 50 mln Euro, to dobry deal. Po kolejnym sezonie zostałby sprzedany za 8-10 mln i byście bardziej płakali.

0

Takie gadanie nie dotyczy wszystkich zawodników.

2

Niech klub sprowadzi za 150 mln Euro+ zawodnika o takim samym profilu jak Coutinho. Zamiast Rozgrywającego, który jest potrzebny od odejścia Xaviego.

0

Pjanic to podobny poziom do Rakitica i nic u nas nie poprawi w pomocy. Jest dobrym piłkarzem i tyle.

2

To widać jak się znasz na tym sporcie pisząc takie bzdury. Tylko mi nie pisz, że 1985 to jest data twojego urodzenia.

0

Widziałeś pewnie conieco :D

1

Lepiej popatrz na gospodarkę Rosji. To mógł być silny kraj, ale miał i ma głupi rząd. Rosja to kolos na glinianych nogach i tyle. Ten kraj jest żle prowadzone.

37

"Sergio Ramos jesf dla mnie wzorem" To ładny wzór sobie wybrał Asensio.

2

Może lepiej nie oglądać MŚ, bo ty już wiesz najlepiej co będzie. Uwielbiam takich ludzi...

2

Krycha i Błaszczu nie mieli wielkich sezonów, ale w kadrze, to zawsze motywacja i walka. Szczególnie Kuba, a Peszko nie był podstawowym zawodnikiem Lechi i Lechia ledwo się uchroniła przed spadkiem.

0

Nie porównuj Duggarego do Peszki, proszę Cię...

1

Moja była mnie pytała "Dlaczego grają tylko jedna piłką nie mogą grać 2?" Chyba nie muszę mówić dlaczego "była".

27

Lepiej brać do kadry starego alkoholika, który robi z siebie błazna, niż 19 letniego młodego Szymańskiego, który może by pokazał się jak Kapustka 2 lata temu. Nawałka to wielki trener, ale dalej myśli jak 90% trenerów z Ekstraklasy.

0

No, to mamy problemy.

0

Poczekajmy na Oficjalkę.

2

Co to za dziecko jest?

1

Następca Iniesty gra już od Stycznia u nas, a następca Xaviego, to Arthur lub Thiago do nas wróci.

1

Jak dalej Prezesem będzie Mioduski, to Legia może pomarzyć o zajściu gdzieś w Europejskich rozgrywkach.

1

Dużo klubów tak robi w presezonach.

0

Oczywiste, że tylko Fifa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?