Bardziej od oglądania towarzyskich spotkań naszej Reprezentacji, to nie da się czytać tutaj komentarzy w trakcie kiedy są rozgrywane właśnie te spotkania. Śmiejecie się z Januszy, a zachowujecie się jak oni.
To muszą być brednie. Piszczek ma duży potencjał w ofensywie i pokazywał nie raz, że coś mu z Napadziora zostało. Mówi tak, bo dla Błaszczykowskiego by brakowało miejsca jakby Łukasz grał jako wahadłowy.
Zidane budził ogromny respekt w zawodnikach Realu i byli za nim do końca. Sam fakt jakim był wielkim zawodnikiem sprawiał, że zyskiwał w szatni szacunek, bo pewnie spora część piłkarzy Realu była jego fanami. A takiego Gutiego, to kto będzie słuchał?
Lepiej popatrz na gospodarkę Rosji. To mógł być silny kraj, ale miał i ma głupi rząd. Rosja to kolos na glinianych nogach i tyle. Ten kraj jest żle prowadzone.
Krycha i Błaszczu nie mieli wielkich sezonów, ale w kadrze, to zawsze motywacja i walka. Szczególnie Kuba, a Peszko nie był podstawowym zawodnikiem Lechi i Lechia ledwo się uchroniła przed spadkiem.
Lepiej brać do kadry starego alkoholika, który robi z siebie błazna, niż 19 letniego młodego Szymańskiego, który może by pokazał się jak Kapustka 2 lata temu. Nawałka to wielki trener, ale dalej myśli jak 90% trenerów z Ekstraklasy.
1
Wtedy kiedy grał Piszczek, Bednarek i Pazdan.
1
Już był n***bany jak ogłaszał kadrę na Mundial w 2006.
4
Bardziej od oglądania towarzyskich spotkań naszej Reprezentacji, to nie da się czytać tutaj komentarzy w trakcie kiedy są rozgrywane właśnie te spotkania. Śmiejecie się z Januszy, a zachowujecie się jak oni.
0
Kto ma papiery na Barcę? Zieliński? Chłopak jest lepszy od Denisa czy Gomesa, ale do poziomu Barcelony mu sporo brakuje.
1
Od Lovrena nie byłby gorszy. Spokojnie mógłby z Van Dijkiem grać.
1
No, tak lepiej płakać przed samym turniejem.
80
Sanches? To dowaliłeś.
2
To muszą być brednie. Piszczek ma duży potencjał w ofensywie i pokazywał nie raz, że coś mu z Napadziora zostało. Mówi tak, bo dla Błaszczykowskiego by brakowało miejsca jakby Łukasz grał jako wahadłowy.
0
Zidane budził ogromny respekt w zawodnikach Realu i byli za nim do końca. Sam fakt jakim był wielkim zawodnikiem sprawiał, że zyskiwał w szatni szacunek, bo pewnie spora część piłkarzy Realu była jego fanami. A takiego Gutiego, to kto będzie słuchał?
1
Każdy inny wybór niż ja, to będzie sensacja , a tak na poważnie HenOx.
0
Akurat zbicie nim z 70 do 50 mln Euro, to dobry deal. Po kolejnym sezonie zostałby sprzedany za 8-10 mln i byście bardziej płakali.
0
Takie gadanie nie dotyczy wszystkich zawodników.
2
Niech klub sprowadzi za 150 mln Euro+ zawodnika o takim samym profilu jak Coutinho. Zamiast Rozgrywającego, który jest potrzebny od odejścia Xaviego.
0
Pjanic to podobny poziom do Rakitica i nic u nas nie poprawi w pomocy. Jest dobrym piłkarzem i tyle.
2
To widać jak się znasz na tym sporcie pisząc takie bzdury. Tylko mi nie pisz, że 1985 to jest data twojego urodzenia.
0
Widziałeś pewnie conieco :D
1
Lepiej popatrz na gospodarkę Rosji. To mógł być silny kraj, ale miał i ma głupi rząd. Rosja to kolos na glinianych nogach i tyle. Ten kraj jest żle prowadzone.
37
"Sergio Ramos jesf dla mnie wzorem" To ładny wzór sobie wybrał Asensio.
2
Może lepiej nie oglądać MŚ, bo ty już wiesz najlepiej co będzie. Uwielbiam takich ludzi...
2
Krycha i Błaszczu nie mieli wielkich sezonów, ale w kadrze, to zawsze motywacja i walka. Szczególnie Kuba, a Peszko nie był podstawowym zawodnikiem Lechi i Lechia ledwo się uchroniła przed spadkiem.
0
Nie porównuj Duggarego do Peszki, proszę Cię...
1
Moja była mnie pytała "Dlaczego grają tylko jedna piłką nie mogą grać 2?" Chyba nie muszę mówić dlaczego "była".
27
Lepiej brać do kadry starego alkoholika, który robi z siebie błazna, niż 19 letniego młodego Szymańskiego, który może by pokazał się jak Kapustka 2 lata temu. Nawałka to wielki trener, ale dalej myśli jak 90% trenerów z Ekstraklasy.
0
No, to mamy problemy.
0
Poczekajmy na Oficjalkę.
2
Co to za dziecko jest?
1
Następca Iniesty gra już od Stycznia u nas, a następca Xaviego, to Arthur lub Thiago do nas wróci.
1
Jak dalej Prezesem będzie Mioduski, to Legia może pomarzyć o zajściu gdzieś w Europejskich rozgrywkach.
1
Dużo klubów tak robi w presezonach.
0
Oczywiste, że tylko Fifa.