3

Lewy jest w karnych sporo lepszy od Messiego, ale i tak biorąc pod uwage całą karierę, to Leo złej skuteczności nie ma.

2

Wy już płaczecie, bo Ronaldo strzelił hat tricka, a ja czekam na 19 Czerwca.

0

Może żeby dać ci kosza. Dziewczyn nigdy nie ogarniesz.

0

Ci eksperci w studiu TVP wygladają jakby walili wódę w trakcie meczu. Nie przyjemnie się ich słucha. I ciekawe co tam robi Małysz?:o

1

Ale się przynajmniej piłka od niego nie odbija i nie gra jakby mial 20 kg nadwagi.

9

Przecież ten Bentecauer czy jak mu tam jest na poziomie Gomesa.

1

Suarez jest cały czas Napastnikiem klasy światowej, ale nie jest taki dobry jak np na poprzednich Mistrzostwach, gdzie w pojedynkę rozwalił Anglików.

0

Pytanie czy Segura spełnia wymagania klubu.

0

Dla mnie Henry to jeden z najlepszych zawodników jakich widziałem. Miał swój styli i Martial go naśladuje.

7

Martial u nas mógłby być podstawowym zawodnikiem. Dla mnie to drugi Henry.

0

A co zrobił? Bo nie pamiętam. :d

2

Martial może grać zarówno na LS jak i na pozycji Suareza. Nie będzie drugim Ibrą. Może być dużo młodszą wersą Henrego.

7

Sane jest nie do wyjęcia.

2

Martial fajna opcja, ale trzeba czekać kim się Barca interesuje.

0

Tak.

0

Griezmann nie tyle dał po nosie kibicom, co tym Marką, As, MD i innym brukowcą.

0

To jest ostatni transfer jaki bym do Barcy chciał.

1

Dembele.

0

Niech zostanie w Atleti do końca kariery. Lm i tak z nimi nie wygra. Bedzię zdobywać 3 miejsce w LL i może pozwolimy mu wygrać CDR.

2

Griezmann nie był priorytetem Suarez jeszcze 2 sezony da radę na wysokim poziomie pograć. Priorytetem jest tylko rozgrywający jak Thiago lub Verratti, ale tamten drugi jest niemożliwy.

1

Griezmana dalej lubię, ale odwalił kabaret.

1

Listkiewicz wygląda jakby wypił pół litra.

1

To sobie zobacz co wyprawiał w pierwszym meczu z nami w LM. Wypluwał piłkę jakby grał na Orliku.

0

Półfinał z takim potencjałem musi być.

0

Logiczne, bo mają Messiego.

0

Argentyna raczej też nie. Patrząc realistycznie.

2

Teraz nie da się wyjść z grupy z 3 miejsca. W tamtym czasie mieli mnóstwo szczęścia, a zwykle jak Reprezentacja ma tyle szczęścia, to później marnie kończy. Grecja po 2004, to dno i kilka metrów mułu.

1

Błaszczykowski był najlepszym piłkarzem Reprezentacji w latach 2009-2013 i na EURO 2016. W klubie może grał piach, ale w Reprezentacji zawsze zostawiał serducho. Porównania do Peszki to kpina.

1

Dla mnie Ramos to większy kretyn. Oczywiście dużo lepszy piłkarz. Arbeola zawsze przeciętny, a najwięcej miał do powiedzenia. Dla mnie obaj są po jednych pieniądzach.

0

Informacje o transferze Neymara się pojawiały od dobrego miesiąca. Nie wiem skąd ty tą połowe Lipca wziąłeś. Poza tym jeszcze się okienko nie zaczeło, więc nic oficjalnego nie można podawać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?