Griezmann nie był priorytetem Suarez jeszcze 2 sezony da radę na wysokim poziomie pograć. Priorytetem jest tylko rozgrywający jak Thiago lub Verratti, ale tamten drugi jest niemożliwy.
Teraz nie da się wyjść z grupy z 3 miejsca. W tamtym czasie mieli mnóstwo szczęścia, a zwykle jak Reprezentacja ma tyle szczęścia, to później marnie kończy. Grecja po 2004, to dno i kilka metrów mułu.
Błaszczykowski był najlepszym piłkarzem Reprezentacji w latach 2009-2013 i na EURO 2016. W klubie może grał piach, ale w Reprezentacji zawsze zostawiał serducho. Porównania do Peszki to kpina.
Dla mnie Ramos to większy kretyn. Oczywiście dużo lepszy piłkarz. Arbeola zawsze przeciętny, a najwięcej miał do powiedzenia. Dla mnie obaj są po jednych pieniądzach.
Informacje o transferze Neymara się pojawiały od dobrego miesiąca. Nie wiem skąd ty tą połowe Lipca wziąłeś. Poza tym jeszcze się okienko nie zaczeło, więc nic oficjalnego nie można podawać.
3
Lewy jest w karnych sporo lepszy od Messiego, ale i tak biorąc pod uwage całą karierę, to Leo złej skuteczności nie ma.
2
Wy już płaczecie, bo Ronaldo strzelił hat tricka, a ja czekam na 19 Czerwca.
0
Może żeby dać ci kosza. Dziewczyn nigdy nie ogarniesz.
0
Ci eksperci w studiu TVP wygladają jakby walili wódę w trakcie meczu. Nie przyjemnie się ich słucha. I ciekawe co tam robi Małysz?:o
1
Ale się przynajmniej piłka od niego nie odbija i nie gra jakby mial 20 kg nadwagi.
9
Przecież ten Bentecauer czy jak mu tam jest na poziomie Gomesa.
1
Suarez jest cały czas Napastnikiem klasy światowej, ale nie jest taki dobry jak np na poprzednich Mistrzostwach, gdzie w pojedynkę rozwalił Anglików.
0
Pytanie czy Segura spełnia wymagania klubu.
0
Dla mnie Henry to jeden z najlepszych zawodników jakich widziałem. Miał swój styli i Martial go naśladuje.
7
Martial u nas mógłby być podstawowym zawodnikiem. Dla mnie to drugi Henry.
0
A co zrobił? Bo nie pamiętam. :d
2
Martial może grać zarówno na LS jak i na pozycji Suareza. Nie będzie drugim Ibrą. Może być dużo młodszą wersą Henrego.
7
Sane jest nie do wyjęcia.
2
Martial fajna opcja, ale trzeba czekać kim się Barca interesuje.
0
Tak.
0
Griezmann nie tyle dał po nosie kibicom, co tym Marką, As, MD i innym brukowcą.
0
To jest ostatni transfer jaki bym do Barcy chciał.
1
Dembele.
0
Niech zostanie w Atleti do końca kariery. Lm i tak z nimi nie wygra. Bedzię zdobywać 3 miejsce w LL i może pozwolimy mu wygrać CDR.
2
Griezmann nie był priorytetem Suarez jeszcze 2 sezony da radę na wysokim poziomie pograć. Priorytetem jest tylko rozgrywający jak Thiago lub Verratti, ale tamten drugi jest niemożliwy.
1
Griezmana dalej lubię, ale odwalił kabaret.
1
Listkiewicz wygląda jakby wypił pół litra.
1
To sobie zobacz co wyprawiał w pierwszym meczu z nami w LM. Wypluwał piłkę jakby grał na Orliku.
0
Półfinał z takim potencjałem musi być.
0
Logiczne, bo mają Messiego.
0
Argentyna raczej też nie. Patrząc realistycznie.
2
Teraz nie da się wyjść z grupy z 3 miejsca. W tamtym czasie mieli mnóstwo szczęścia, a zwykle jak Reprezentacja ma tyle szczęścia, to później marnie kończy. Grecja po 2004, to dno i kilka metrów mułu.
1
Błaszczykowski był najlepszym piłkarzem Reprezentacji w latach 2009-2013 i na EURO 2016. W klubie może grał piach, ale w Reprezentacji zawsze zostawiał serducho. Porównania do Peszki to kpina.
1
Dla mnie Ramos to większy kretyn. Oczywiście dużo lepszy piłkarz. Arbeola zawsze przeciętny, a najwięcej miał do powiedzenia. Dla mnie obaj są po jednych pieniądzach.
0
Informacje o transferze Neymara się pojawiały od dobrego miesiąca. Nie wiem skąd ty tą połowe Lipca wziąłeś. Poza tym jeszcze się okienko nie zaczeło, więc nic oficjalnego nie można podawać.