2

Real wygrywa 4 LM w przeciągu 5 lat. Tego nawet nie śniła najlepsza Barca z czasów Pepa i Milan z czasów świetności. Choć Barca mogła wygrać 4 razy pod rząd LM, to wygrała w 2009 i 2011. Przykro się na to patrzy, bo nie wydaję mi się że Real z lat 2016-2018 niemiałby jakiekolwiek szans z Barcą Pepa.

0

Neymar nic by nie pomógł PSG w Rewanżu akurat.

1

Jak Umtiti nie jest w formie, to tego tak nie widać, a u Pique jest to bardziej widoczne. Nie przesadzałbym z gadaniem, że Pique zjada Umtitiego, bo Samu był uważany przez pierwszą połowe sezonu za najlepszego ŚO na świecie.

0

Jest! Dobrze że zostaje!

0

Marca dla nas jest tierem 4.

25

Lepiej żebyś nie wiedział :D

4

Mnie denerwowała ta reklama.

0

Tam jest strasznie duże napięcie, a szczególnie jak tam grają Topowi zawodnicy i najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej. Powinni raczej być realistami, będzie bardzo dobrze jak wyjdą z grupy. Nie mają w grupie Maroka czy Japonii, a Ćwierćfinalistę ME i zawsze mocną Chorwację.

1

Nie wszystkie przyszłe gwiazdy muszą się wyróżniać w wieku 17-18 lat.

0

Ja od wczoraj nie mogę patrzeć na wódkę, ale widziałem Żubrówkę w Biedronce za 30 zł 0.7, ale nie wiem czy jakościowo się tak samo prezentuję jak w innych sklepach.

0

W każdej kadrze selekcjoner ma swoich pupili.

0

Jaja by były jakby w PSG udało mu się zdobyć upragnioną LM, ale to raczej jest niemożliwe, bo maks 1/4 będzie jeśli trafią na City, Barcę, Bayern, Real czy Juve.

1

Człowiek powinien być z roku na rok mądrzejszy, a Wałęsa jest coraz głupszy i jeszcze to jego słynne "ani me, ani be, ani kukuruku" czy jakoś tak.

2

Z jednej strony Suarez nie gra wybitnego sezonu, a i tak strzela tyle bramek sezonie ile każdy napastnik wziąłby z pocałowaniem ręki. A Griezmann jest za dobry na rezerwowego, a Suarez na ławce nie będzie siedział. Ciężko będzie miał w przyszłym sezonie Valverde.

6

Wszędzie się znajdą debile. Z tym się nie da walczyć.

62

Fajnie tańczyły te dupery, ale córka Semedo pozamiatała.

4

A się śmiałem z koleżanki, bo ryczała na tych romantycznych filmach, a się teraz ja poryczałem się jak bóbr,

0

Torres to kozak.

3

To chyba nie oglądałeś pożegnania Xaviego.

2

Peszko może jechać, ale prywatnie i oczywiście poza 23 osobową kadrą.

0

Równie dobrze mogliśmy grać w następnym sezonie tymi z 2017 2018, wyszło by na to samo.

1

Powiedziałbym coś o Nike, ale nie chcę wyłapać bana. Przecież te stroje są prawie takie same jak z poprzedniego sezonu. Nawet się nie opłaca kupować.

11

Ciekawe czy Argentyńczycy kibicują Polakom na mundialu.

0

Stawiasz Kovacica na równi z Modricem? On nawet nie jest na poziomie Rakitica, a co dopiero Luki. Jest dobry, ale nie aż tak żeby był podstawowym zawodnikiem na turnieju. W Realu jest najwyżej rezerwowym i tak będzie jeszcze co najmniej przez 2 lata.

0

Nie, no trochę przesadziłem, ale 7 sekund nie miał.

0

Kolega miał 6,50 i tylko od niego byłem gorszy, bo miałem 7,30, ale teraz bym miał z 10.

0

Nie tylko u nas tak jest. Kolumbijski kibic zabił piłkarza za samobója. O wielu krajach można powiedzieć, że bliżej im do trzeciego świata. W Hiszpanii wcale nie jest lepiej.

0

Jak będziesz miał dorosłe dzieci, to zatęsknisz za małymi :D

0

Wydaję mi się że Semedo w tym sezonie był na bardzo podobnym poziomie jak Roberto, ale miał mniej asyst i to wszystko zamazało.

24

Nieobecność Gomesa mnie nie dziwi, ale Semedo? Jestem w dużym szoku. Niby Cedric jest dobry, ale Nelson wcale nie jest słabszy. Ciekawe co zrobią jak Cedric złapie kontuzję na turnieju?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?