Real wygrywa 4 LM w przeciągu 5 lat. Tego nawet nie śniła najlepsza Barca z czasów Pepa i Milan z czasów świetności. Choć Barca mogła wygrać 4 razy pod rząd LM, to wygrała w 2009 i 2011. Przykro się na to patrzy, bo nie wydaję mi się że Real z lat 2016-2018 niemiałby jakiekolwiek szans z Barcą Pepa.
Jak Umtiti nie jest w formie, to tego tak nie widać, a u Pique jest to bardziej widoczne. Nie przesadzałbym z gadaniem, że Pique zjada Umtitiego, bo Samu był uważany przez pierwszą połowe sezonu za najlepszego ŚO na świecie.
Tam jest strasznie duże napięcie, a szczególnie jak tam grają Topowi zawodnicy i najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej. Powinni raczej być realistami, będzie bardzo dobrze jak wyjdą z grupy. Nie mają w grupie Maroka czy Japonii, a Ćwierćfinalistę ME i zawsze mocną Chorwację.
Ja od wczoraj nie mogę patrzeć na wódkę, ale widziałem Żubrówkę w Biedronce za 30 zł 0.7, ale nie wiem czy jakościowo się tak samo prezentuję jak w innych sklepach.
Jaja by były jakby w PSG udało mu się zdobyć upragnioną LM, ale to raczej jest niemożliwe, bo maks 1/4 będzie jeśli trafią na City, Barcę, Bayern, Real czy Juve.
Z jednej strony Suarez nie gra wybitnego sezonu, a i tak strzela tyle bramek sezonie ile każdy napastnik wziąłby z pocałowaniem ręki. A Griezmann jest za dobry na rezerwowego, a Suarez na ławce nie będzie siedział. Ciężko będzie miał w przyszłym sezonie Valverde.
Stawiasz Kovacica na równi z Modricem? On nawet nie jest na poziomie Rakitica, a co dopiero Luki. Jest dobry, ale nie aż tak żeby był podstawowym zawodnikiem na turnieju. W Realu jest najwyżej rezerwowym i tak będzie jeszcze co najmniej przez 2 lata.
Nie tylko u nas tak jest. Kolumbijski kibic zabił piłkarza za samobója. O wielu krajach można powiedzieć, że bliżej im do trzeciego świata. W Hiszpanii wcale nie jest lepiej.
Nieobecność Gomesa mnie nie dziwi, ale Semedo? Jestem w dużym szoku. Niby Cedric jest dobry, ale Nelson wcale nie jest słabszy. Ciekawe co zrobią jak Cedric złapie kontuzję na turnieju?
2
Real wygrywa 4 LM w przeciągu 5 lat. Tego nawet nie śniła najlepsza Barca z czasów Pepa i Milan z czasów świetności. Choć Barca mogła wygrać 4 razy pod rząd LM, to wygrała w 2009 i 2011. Przykro się na to patrzy, bo nie wydaję mi się że Real z lat 2016-2018 niemiałby jakiekolwiek szans z Barcą Pepa.
0
Neymar nic by nie pomógł PSG w Rewanżu akurat.
1
Jak Umtiti nie jest w formie, to tego tak nie widać, a u Pique jest to bardziej widoczne. Nie przesadzałbym z gadaniem, że Pique zjada Umtitiego, bo Samu był uważany przez pierwszą połowe sezonu za najlepszego ŚO na świecie.
0
Jest! Dobrze że zostaje!
0
Marca dla nas jest tierem 4.
25
Lepiej żebyś nie wiedział :D
4
Mnie denerwowała ta reklama.
0
Tam jest strasznie duże napięcie, a szczególnie jak tam grają Topowi zawodnicy i najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej. Powinni raczej być realistami, będzie bardzo dobrze jak wyjdą z grupy. Nie mają w grupie Maroka czy Japonii, a Ćwierćfinalistę ME i zawsze mocną Chorwację.
1
Nie wszystkie przyszłe gwiazdy muszą się wyróżniać w wieku 17-18 lat.
0
Ja od wczoraj nie mogę patrzeć na wódkę, ale widziałem Żubrówkę w Biedronce za 30 zł 0.7, ale nie wiem czy jakościowo się tak samo prezentuję jak w innych sklepach.
0
W każdej kadrze selekcjoner ma swoich pupili.
0
Jaja by były jakby w PSG udało mu się zdobyć upragnioną LM, ale to raczej jest niemożliwe, bo maks 1/4 będzie jeśli trafią na City, Barcę, Bayern, Real czy Juve.
1
Człowiek powinien być z roku na rok mądrzejszy, a Wałęsa jest coraz głupszy i jeszcze to jego słynne "ani me, ani be, ani kukuruku" czy jakoś tak.
2
Z jednej strony Suarez nie gra wybitnego sezonu, a i tak strzela tyle bramek sezonie ile każdy napastnik wziąłby z pocałowaniem ręki. A Griezmann jest za dobry na rezerwowego, a Suarez na ławce nie będzie siedział. Ciężko będzie miał w przyszłym sezonie Valverde.
6
Wszędzie się znajdą debile. Z tym się nie da walczyć.
62
Fajnie tańczyły te dupery, ale córka Semedo pozamiatała.
4
A się śmiałem z koleżanki, bo ryczała na tych romantycznych filmach, a się teraz ja poryczałem się jak bóbr,
0
Torres to kozak.
3
To chyba nie oglądałeś pożegnania Xaviego.
2
Peszko może jechać, ale prywatnie i oczywiście poza 23 osobową kadrą.
0
Równie dobrze mogliśmy grać w następnym sezonie tymi z 2017 2018, wyszło by na to samo.
1
Powiedziałbym coś o Nike, ale nie chcę wyłapać bana. Przecież te stroje są prawie takie same jak z poprzedniego sezonu. Nawet się nie opłaca kupować.
11
Ciekawe czy Argentyńczycy kibicują Polakom na mundialu.
0
Stawiasz Kovacica na równi z Modricem? On nawet nie jest na poziomie Rakitica, a co dopiero Luki. Jest dobry, ale nie aż tak żeby był podstawowym zawodnikiem na turnieju. W Realu jest najwyżej rezerwowym i tak będzie jeszcze co najmniej przez 2 lata.
0
Nie, no trochę przesadziłem, ale 7 sekund nie miał.
0
Kolega miał 6,50 i tylko od niego byłem gorszy, bo miałem 7,30, ale teraz bym miał z 10.
0
Nie tylko u nas tak jest. Kolumbijski kibic zabił piłkarza za samobója. O wielu krajach można powiedzieć, że bliżej im do trzeciego świata. W Hiszpanii wcale nie jest lepiej.
0
Jak będziesz miał dorosłe dzieci, to zatęsknisz za małymi :D
0
Wydaję mi się że Semedo w tym sezonie był na bardzo podobnym poziomie jak Roberto, ale miał mniej asyst i to wszystko zamazało.
24
Nieobecność Gomesa mnie nie dziwi, ale Semedo? Jestem w dużym szoku. Niby Cedric jest dobry, ale Nelson wcale nie jest słabszy. Ciekawe co zrobią jak Cedric złapie kontuzję na turnieju?