Kibice to są pamiętliwi, ale tutaj to głupio się zachowali, bo Iniesta przez to wejście mógł mieć co najmniej pół roku gry z głowy. Andrzej to ostatni Hiszpański piłkarz na jakiego bym gwizdał.
W tamtym sezonie 1/8 Napoli musisz. 1/4 Bayern musisz. 1/2 Atleti musisz. Finał Juve musisz. W tym sezonie powtórka z rozrywki 1/8 PSG musisz. 1/4 Juve musisz, a teraz 1/2 Bayern musisz.
Bayern nie będzie miał łatwo, ale jeśli zablokują skrzydła Realu, to Real nie będzie wiedział jak grać. Ze skrzydeł najczęściej wrzucają Carvajal i Marcelo, a teraz będą musieli skupić się na obronie, bo Ribery i Robben będą cały czas nacierać.
Tylko że Napastnik, który nie potrafi strzelić nawet 10 goli w lidze, to nie napastnik, a szczególnie na taki klub jak Real. W Barcelonie jakoś Messi zawsze masowo strzelał bramki, a to w ogóle Suarezowi nigdy nie przeszkadzało strzelać.
9
Kibice to są pamiętliwi, ale tutaj to głupio się zachowali, bo Iniesta przez to wejście mógł mieć co najmniej pół roku gry z głowy. Andrzej to ostatni Hiszpański piłkarz na jakiego bym gwizdał.
0
Ja nawet nie pamiętam o jaką sytuacje chodzi z Iniestą na San Mames.
11
Szacunek dla Deportivo.
0
Przecież grał w obu meczach z nami. W rewanżu strzelił bramkę, ale nic ona nie dawała, bo po pierwszym meczu było pozamiatane.
2
Wniosek jest taki, że może Barcelona by wreszcie zaczęła grać w LM jak przystało na klasową drużynę.
2
W tamtym sezonie 1/8 Napoli musisz. 1/4 Bayern musisz. 1/2 Atleti musisz. Finał Juve musisz. W tym sezonie powtórka z rozrywki 1/8 PSG musisz. 1/4 Juve musisz, a teraz 1/2 Bayern musisz.
1
Futbol to gra błędów i jest mało sprawiedliwy.
1
Skoro już tak narzekacie na Lewego, to gdzie był Suarez z Romą?
0
Iniesta był świetny, ale Coutinho, Messi, Alba czy Suarez również świetnie grali i ogólnie cała drużyna, a tutaj tylko Ribery.
8
Jak najlepszym zawodnikiem Bayernu jest 35 latek, to oni nie mają o czym marzyć.
0
Jakbyś mecz oglądał to byś widział.
0
No wiesz, bo Lucas to chudzina i Benatia go połamał, a Lewandowski to kawał byka i nie miał prawa się przewrócić.
0
Podwójne standardy dla Realu.
0
Tu nie chodzi o trenerów, bo za Enrique też były 2 Ćwierćfinały z rzędu, ale o motywacje zawodników.
1
Jakbyśmy nie dawali 3 raz dupy z rzędu w LM, to może byśmy nie pozwolili na 2 ostatnie LM i szansę na 3 LM z rzędu i 4 w przeciągu 5 sezonów.
1
Klub który mógłby ich wywalić z LM 2 tyg temu odpadł frajersko z Romą.
0
Właśnie dlatego tak uważam. Mogli prowadzić 2-3 bramkami do przerwy, a mają 2 zawodników kontuzjowanych i jest 1-1. Sami sobie są winni.
0
Żadnej duszy nie sprzedał, to jest takie pieprzenie. Bayern gra kaszanę i tyle.
0
I tak się kończy taka gra z Realem.
0
Kuipers to jest pobłażliwy sędzia. On zawsze na dużo pozwala.
0
Ribery jest już za stary.
0
Vidal akurat niewiele by zdziałał, ale Robben i Boateng to piłkarze kluczowi.
0
A nie zdarzało się?
0
Bayern nie będzie miał łatwo, ale jeśli zablokują skrzydła Realu, to Real nie będzie wiedział jak grać. Ze skrzydeł najczęściej wrzucają Carvajal i Marcelo, a teraz będą musieli skupić się na obronie, bo Ribery i Robben będą cały czas nacierać.
2
Podobna bardzo do tej Mariah Carey. Plastik, plastik i jeszcze raz plastik.
1
Hajto i Harnaś to idealne połączenie. Beznadziejny komentator-Beznadziejne piwo.
1
Faktycznie we wciąganiu koki i innego gówna Messi nie będzie lepszy od Maradony.
8
Patrząc na tą żałosną Romę aż się zastanawiam, jak tak mogliśmy dać dupy i przegrać z nimi 3-0.
3
90% tego co wypisuję AS to jest kłamstwo. Nawet Marca jest rzetelniejsza od tej gazety.
2
Tylko że Napastnik, który nie potrafi strzelić nawet 10 goli w lidze, to nie napastnik, a szczególnie na taki klub jak Real. W Barcelonie jakoś Messi zawsze masowo strzelał bramki, a to w ogóle Suarezowi nigdy nie przeszkadzało strzelać.