Ja jednak wolę żeby dobrze grała cała drużyna, a nie tylko atak. Niestety tak to wyglądało pod koniec pobytu Neymara u nas. Pomoc kompletnie wyłączona, boki obrony nie istniały. Wszystko dobrze funkcjonowało w sezonie 2014-2015 i przez pół sezonu 2015-2016.
Ja pamiętam że kilka razy Lucho go zmieniał. Tylko póżniej żeby załagodzić sytuacje przestał to robić. Alba np za nim nie tęskni i mówił to otwarcie w wywiadach, kilku innych zawodników podobnie.
Nie wiem jak by to wyglądało z Neymarem, ale bez Juniora to wygląda po prostu świetnie i nie wiem za czym można tęsknić, chyba tylko za tym że mieliśmy magika, który robił różnice i tak jak powiedziałeś 3 najlepszego piłkarza na świecie, bo w innych kwestiach, to ten transfer to była porażka ekonomicznie i wizerunkowo. Piłkarz, który psuje atmosferę w klubie, awanturuje i ma pretensje do trenera o to że go zmienia nie powinien grać w takim zespole.
Ale, ale coś mi się przypomniało... Władze klubu nie interesują trofea i sukcesy, tylko żeby klub wyglądał dobrze ekonomicznie, to pewnie Wenger odejdzie kiedy będzie chciał.
Oczywiście że Messi z racji tego że jest młodszy. Ronaldo jeszcze 2-3 lata i koniec kariery, a Messi z 6-7 lat jeszcze pogra. Wystarczy zobaczyć ja Cristiano jest zbudowany za 2 lata zaczną się problemy mięśniowe i zacznie się sypać. To że chciał grać do 40, to może będzie grał, ale pewnie w Stanach lub w Chinach.
Takich sytuacji było pełno, a zależy też ile razy nie zdał. Bo jeden znajomy kiblował 3 razy w Gimnazjum, a póżniej poszedł do specjalki i teraz robi na kopalni, ma kasę, dziecko i kobietę.
Jakbyśmy tak wygrali z Realem, Bayernem czy innym gigantem, to byśmy musieli wystawić podstawowy/najsilniejszy skład, ale w tej sytuacji, to Roma potrzebuje 3 bramek i to jest raczej niemożliwe żeby nie stracili 1. Po to właśnie Suarez strzelił na 4-1 żebyśmy mieli większy komfort przed rewanżem i żeby było kilka rotacji.
Ter Stegen 7, Semedo 8, Pique 8, Umtiti 6, Alba 7, Busquets 6, Rakitic 9, Iniesta 7, Roberto 7, Messi 6, Suarez 6. Rezerwowym nie będę dawał ocen Paulinho solidnie, Gomes nic nie wniósł i nic nie zepsuł, a Denis jak na 8 minut znowu pozytywnie namieszał, jedna piękna akcja i wielki udział przy golu Luisito.
0
Takiej informacji, to nawet szkoda czytać.
0
"Jesteś najładniejszą dziewczyną jaką dzisiaj zobaczyłem." Możesz też spytać jak ma na imię, a póżniej to już gadka jakoś sama idzie do przodu.
0
Na La Rambli można pisać o wszystkim.
0
Za 4 lata będzie w Katarze i dopiero będzie płacz.
0
Sytuacja z Adurizem jest zmanipulowana. Aduriz był bliżej Umitiego, a tutaj jest oddalony, to jest zmajstrowane.
3
Chyba logiczne że nie będziemy im robili szpaleru, bo wygrali rozgrywki w których nie braliśmy udziału, ale ty tego nie zrozumiesz.
0
Kapitan ma rację. Niech tylko Pique utrzyma tą formę do końca sezonu.
0
Kibice Barcelony niepotrzebnie robią takie rzeczy, przecież wiadomo że UEFA nie odpuszcza.
0
Masz coś do czarnych? :D
11
W tamtym momencie dużo osób (w tym ja) jarało się transferem Ardy i aż żal się robi że jego kariera się u nas tak potoczyła.
0
Ja jednak wolę żeby dobrze grała cała drużyna, a nie tylko atak. Niestety tak to wyglądało pod koniec pobytu Neymara u nas. Pomoc kompletnie wyłączona, boki obrony nie istniały. Wszystko dobrze funkcjonowało w sezonie 2014-2015 i przez pół sezonu 2015-2016.
0
Ja akurat nigdy nie narzekałem na styl Valverde, a nawet się cieszyłem, że Barcelona wreszcie się stała efektywna.
1
Ja pamiętam że kilka razy Lucho go zmieniał. Tylko póżniej żeby załagodzić sytuacje przestał to robić. Alba np za nim nie tęskni i mówił to otwarcie w wywiadach, kilku innych zawodników podobnie.
0
Ten transfer to porażka PSG.
0
Nie wiem jak by to wyglądało z Neymarem, ale bez Juniora to wygląda po prostu świetnie i nie wiem za czym można tęsknić, chyba tylko za tym że mieliśmy magika, który robił różnice i tak jak powiedziałeś 3 najlepszego piłkarza na świecie, bo w innych kwestiach, to ten transfer to była porażka ekonomicznie i wizerunkowo. Piłkarz, który psuje atmosferę w klubie, awanturuje i ma pretensje do trenera o to że go zmienia nie powinien grać w takim zespole.
0
Ale, ale coś mi się przypomniało... Władze klubu nie interesują trofea i sukcesy, tylko żeby klub wyglądał dobrze ekonomicznie, to pewnie Wenger odejdzie kiedy będzie chciał.
0
Dla dobra kibiców Arsenalu, to lepiej żeby ten Finał (jak już uda im się dojść) z Atletico przegrali.
0
Oczywiście że Messi z racji tego że jest młodszy. Ronaldo jeszcze 2-3 lata i koniec kariery, a Messi z 6-7 lat jeszcze pogra. Wystarczy zobaczyć ja Cristiano jest zbudowany za 2 lata zaczną się problemy mięśniowe i zacznie się sypać. To że chciał grać do 40, to może będzie grał, ale pewnie w Stanach lub w Chinach.
1
Z Schwanrzenegerem wszystko w porządku i już jest po zabiegu. A wy znowu piszecie jakby ktoś miał umrzeć. Codziennie ktoś umiera.
0
Jest piłkarskim burakiem, ale wyszedł na ludzi, bo ma mnóstwo pieniędzy, żonę i dzieci, a to jest najważniejsze.
1
Takich sytuacji było pełno, a zależy też ile razy nie zdał. Bo jeden znajomy kiblował 3 razy w Gimnazjum, a póżniej poszedł do specjalki i teraz robi na kopalni, ma kasę, dziecko i kobietę.
0
To niech się o klubie (któremu niby kibicuje) wypowiada z szacunkiem, bo aktualnie to cały czas wyśmiewa.
1
Jeszcze 2-3 lata temu dało się jego kanał oglądać, a teraz to dno i kilka metrów mułu.
1
Jak jesteś na jakiejś imprezie lub weselu, to możesz prowadzić jak tańczysz, ale z samochodem to lepiej się wstrzymaj jeszcze z godzinę.
1
Barcelona wygrała tryplet 2 razy w historii. Interowi i Bayernowi udało się wygrać raz. Jest jeszcze jakiś klub, który osiągnął ten sukces?
1
Z tym Benzemą to było w formie żartu, prawda?
1
Jakbyśmy tak wygrali z Realem, Bayernem czy innym gigantem, to byśmy musieli wystawić podstawowy/najsilniejszy skład, ale w tej sytuacji, to Roma potrzebuje 3 bramek i to jest raczej niemożliwe żeby nie stracili 1. Po to właśnie Suarez strzelił na 4-1 żebyśmy mieli większy komfort przed rewanżem i żeby było kilka rotacji.
1
Ter Stegen 7, Semedo 8, Pique 8, Umtiti 6, Alba 7, Busquets 6, Rakitic 9, Iniesta 7, Roberto 7, Messi 6, Suarez 6. Rezerwowym nie będę dawał ocen Paulinho solidnie, Gomes nic nie wniósł i nic nie zepsuł, a Denis jak na 8 minut znowu pozytywnie namieszał, jedna piękna akcja i wielki udział przy golu Luisito.
3
Nie spodziewałem się że Salah się tak rozwinie. W Romie to był jeżdziec bez głowy.
9
Tak, pewnie. No i jeszcze piłkarze Romy pomogli Barcelonie wbić 2 gole.