3

Normalna krytyka to jedno, a manipulowanie i szukanie poklasku na twiterze to drugie. Dorosły i poważny człowiek nie używa jak pisze list do kogoś słowa "XD". Na tej stronie może nie ma tyle artykułów co na Realmadrid.pl , ale przynajmniej dużo większy jest u nas porządek w komentarzach, strona wygląda dużo lepiej wizualnie i żaden redaktor nie grozi Policją. Mój komentarz co do całej tej sprawy z redaktorem Realmadrid.pl

0

Z tą słabą Chorwacją i Polską przesadziłeś i to grubo. Euro jest równie ważne co MŚ. Niemcy nie byli wstanie wygrać z Francją, która do Finału miażdżyła wszystkich.

0

No i też ta blondyna z 13 posterunku :D

0

No, kiedyś się w niej podkochiwałem.

2

Już bez przesady, to był jeden z najbardziej bronionych zawodników na tej stronie. Nawet jak grał piach, to się znalazło mnóstwo obrońców. Oczywiście krytyka też była, ale na pewno nie ostatnio lub pisali to trole.

1

Jeśli myślimy o odpadnięciu z Romą, to nie możemy myśleć o wygraniu LM.

0

Żle zrozumiałem. Myślałem że chodziło ci o mecz Legi i Wisły w El do LM. A tak to oczywiście żebym kibicował Barcelonie przeciwko komukolwiek by nie grali.

0

Pewnie nikomu, bo obu klubów nie lubię. Ale jak już tak wybierać to Wiśle.

1

To już jest zwykłe fanboystwo i tyle. Logiczne że kibic Barcelony wolałby sextetu niż MŚ dla jednego zawodnika z naszego klubu.

0

Ta gra na czas żeby nie dostać w****dolu.

0

Nawet się Espanyol w tym sezonie postawił Królewskim, a co jest bardzo dziwne, bo w ostatnich latach nawet im punktu nie potrafili urwać.

19

Mnie osobiście nie interesuję to czy Real zrobi szpaler pod koniec sezonu czy nie. Dla mnie najważniejsze jest ich upokorzenie na Camp Nou, a nie poza boiskiem.

0

Akurat ci w wieku 11-14 lat to nic dziwnego że piszą głupoty, bo to jeszcze dzieci, ale osoby w wieku 17-18 lat i osoby trochę starsze nie powinni pisać takich głupot jakie piszą.

9

Barcelona zgarnia 3 pewne pkt, a tutaj płacz, bo słaby styl. W pierwszej połowie mogło być nawet 4-0, ale w 2 połowie Barcelona się oszczędzała i nie naskoczyła na Bilbao, bo tamci grali padakę i nie było sensu się przemęczać.

13

Mina powinien zagrać, bo Pique gra cały czas, a powinien odpoczywać, bo wchodzimy powoli w najważniejszy moment sezonu i sporo będzie zależało od jego formy.

0

On się niech lepiej weżmie za wznowienie kariery, a nie za głupoty.

1

Bo się udało strzelić szybko bramkę i musieli się odkryć.

2

Jak dał radę przebić się przez Chelsea, to przez każdą defensywę się w tym sezonie przebije.

0

Dla Romy dojście do Ćwierćfinału to i tak daleko, ale nie można ich lekceważyć. Monaco doszło do Półfinału, a dużo osób (w tym ja) twierdziło że odpadnie z City już w 1/8.

8

Pewnie w 2135 roku nie będziemy już dawno żyć, ale myślę że nawet jeśli asteroida będzie leciała w stronę Ziemi, to technologia tak pójdzie do przodu że zniszczą tą asteroidę.

1

Rafał Kot jest kibicem Realu, a zastanawiał by się komu kibicowac w LM jakby Bayern grał z Realem. Ja uważam, że to trochę podchodzi pod Janusza kibicowanie przeciwnikowi, bo tam gra rodak.

0

Strejlaua zaprosili do skoków?

2

Barcelona była, jest i będzie po Messim, a Boniek się tylko kompromituje.

1

Jarek pisze komentarze pod publikę i to grubo przesadzone, a ty piszesz że tak było jak mówi ten hipokryta.

4

6

Największym żartem jesteś ty.

0

Od początku byłem pewien że zagra Dembele, a szczególnie że ostatnio kapitalnie zagrał z Malagą. Paulinho zagrał słabo na SB i praktycznie graliśmy w 10.

0

Taki wynik byłby też dobry, bo dawałby awans, ale myślę że jakby 0-0 było, to by była straszna nerwówka.

0

Każda statystyka się kiedyś kończy. Dzisiaj po 10 wyjazdach przegrają.

0

Jak już tak typujecie wyniki, to ja stawiam 2-0 dla Barcelony 2 bramki Suareza. Niech się chłopina przełamie, bo 0 bramek w 7 rozegranych spotkaniach w LM, to trochę wstyd biorąc pod uwagę klasę tego snajpera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?