Skoro ci się nie podoba to dlaczego go tak bronisz? Jeśli powodem byłby wygląd, to bym to jakoś zrozumiał, bo dziewczyną się podobają zawodnicy, ale tutaj innych argumentów nie widzę żeby go bronić.
Ostatnio mój kolega chciał pomóc takiemu gościowi, to tamten go zwyzywał i chciał pobić. Zwierzęta zasługują na większą uwagę jak menele, którzy się upijają z własnej woli do nieprzytomności, a zwierzę może być potrącone lub chore.
No w sumie jak zobaczyłem jego wcześniejsze wypowiedzi o Brazylijczyku, to faktycznie za nim tęskni. Ale jest też dużo zawodników co za nim nie tęskni i są też tacy co mają złe zdanie o nim np Alba.
Messi nie gra, bo to jest mecz z ostatnią w tabeli Malagą i może spokojnie iść do szpitala. Jakby narodziny dziecka były w środę, to by go narodzinach nie było, bo by musiał grać.
A ja jednak wolę żeby grał w Realu niż u nas, tam mógłby robić syf razem ze swoim Tatusiem. Barcelona się dość wizerunkowo nacierpiała z jego powodu i już nie ma dla niego powrotu do nas.
1. Barca wyda dużo więcej niż 222 miliony euro.
2. Kontrakt z 50 mln Euro premii dla Ojca i 100 dla zawodnika+ bonusy za wypełnienie umowy .
3. Kontrakt na 5 lat i klauzula wykupu na 300 mln Euro.
4. Jego zachowanie bez zmian czyli, CS i imprezki z alkoholem , brak pełnego zaangażowania na treningach i bójki z Semedo, fochy i urodziny siostry.
5. Ojciec będzie dalej jego agentem i dalej będzie mieszał. Tak by to wyglądało. Ciekawe jak Ojciec ma się od niego odciąć jak on za niego myśli? Może ma 26 lat, ale dalej nie jest samodzielny.
Ja mam przeczucie że jeśli w przyszłym sezonie PSG odpadnie z LM na tak wczesnym etapie jak w tym sezonie, to Neymar odejdzie do Realu. Macie prawo się ze mną nie zgadzać, ale wydaję mi się że tak będzie. Niby będzie gadka że chce wrócić do nas, ale Klub go nie będzie chciał i odejdzie tam gdzie go będą chcieli czyli do Realu. Będzie miał świetne usprawiedliwienie transferu do Realu "Chciałem wrócić do Barcelony, ale tam mnie nie chcieli. Real mnie bardzo chciał więc tam poszedłem."
Już równy rok leci od najsłynniejszej remontady w historii piłki nożnej. Pamiętam że sąsiadka chciała dzwonić na policję, bo się tak wydzierałem i jeszcze krzyczała na mojego ojca, bo się podobnie wydzierał jak ja i mu mówiła "Jaki ty przykład młodzieży dajesz?", a wy jak wspominacie tamten mecz?
Juventus bez Pijanica, Sandro i Benatii. Jak awansujemy do 1/4 finałów, to przyjemnie by było na nich trafić grają bez podstawowego pomocnika i 2 podstawowych obrońców. Oczywiście chciałbym żebyśmy na nich trafili jakbyśmy nie trafili na Real lub kogoś z dwójki Roma/Szachtar.
0
Skoro ci się nie podoba to dlaczego go tak bronisz? Jeśli powodem byłby wygląd, to bym to jakoś zrozumiał, bo dziewczyną się podobają zawodnicy, ale tutaj innych argumentów nie widzę żeby go bronić.
1
Jeszcze powiedz że trzeba pomagać takim co śpią na ławkach w parkach, a koło nich leży pusta butelka po wódce.
6
Ostatnio mój kolega chciał pomóc takiemu gościowi, to tamten go zwyzywał i chciał pobić. Zwierzęta zasługują na większą uwagę jak menele, którzy się upijają z własnej woli do nieprzytomności, a zwierzę może być potrącone lub chore.
0
No w sumie jak zobaczyłem jego wcześniejsze wypowiedzi o Brazylijczyku, to faktycznie za nim tęskni. Ale jest też dużo zawodników co za nim nie tęskni i są też tacy co mają złe zdanie o nim np Alba.
0
Zawodnicy muszą tak gadać. Przecież nie powie że niema dla niego tutaj miejsca lub coś podobnego.
0
Messi nie gra, bo to jest mecz z ostatnią w tabeli Malagą i może spokojnie iść do szpitala. Jakby narodziny dziecka były w środę, to by go narodzinach nie było, bo by musiał grać.
0
Ta i odpuściłby arcy ważny mecz w LM lub Finał LM? Hahahaha nie rozśmieszaj mnie. Do dziecka mógłby zajrzeć dzień póżniej.
0
Ktoś wyjaśnił? Barcelona nie powinna mieć problemów z 433, bo grała w tym ustawieniu od lat.
16
A ja jednak wolę żeby grał w Realu niż u nas, tam mógłby robić syf razem ze swoim Tatusiem. Barcelona się dość wizerunkowo nacierpiała z jego powodu i już nie ma dla niego powrotu do nas.
35
To było chyba pewne, nawet nie wiem po co taki news Marca podała. Przecież dopiero co przyszedł w zimowym oknie i miałby po połowie roku odchodzić?
0
1. Barca wyda dużo więcej niż 222 miliony euro.
2. Kontrakt z 50 mln Euro premii dla Ojca i 100 dla zawodnika+ bonusy za wypełnienie umowy .
3. Kontrakt na 5 lat i klauzula wykupu na 300 mln Euro.
4. Jego zachowanie bez zmian czyli, CS i imprezki z alkoholem , brak pełnego zaangażowania na treningach i bójki z Semedo, fochy i urodziny siostry.
5. Ojciec będzie dalej jego agentem i dalej będzie mieszał. Tak by to wyglądało. Ciekawe jak Ojciec ma się od niego odciąć jak on za niego myśli? Może ma 26 lat, ale dalej nie jest samodzielny.
0
Ja nawet nie wiem kto to jest, coś tam słyszałem tylko że jest siostrą Kardashian i że ma też upodobania do operacji plastycznych jak siostra.
0
Ja mam przeczucie że jeśli w przyszłym sezonie PSG odpadnie z LM na tak wczesnym etapie jak w tym sezonie, to Neymar odejdzie do Realu. Macie prawo się ze mną nie zgadzać, ale wydaję mi się że tak będzie. Niby będzie gadka że chce wrócić do nas, ale Klub go nie będzie chciał i odejdzie tam gdzie go będą chcieli czyli do Realu. Będzie miał świetne usprawiedliwienie transferu do Realu "Chciałem wrócić do Barcelony, ale tam mnie nie chcieli. Real mnie bardzo chciał więc tam poszedłem."
0
Czyli dawno potwierdzone. Nawet już kiedyś było na stronie.
67
Tutaj się nie zgadzam z Valverde, bo piłka kobieca jest akurat na marnym poziomie. Nie jestem szowinistom, ale taka jest prawda.
5
Nic dziwnego że jadą po nim odpadł Angielski klub. Marciniak się mylił w obie strony, bo nie było karnego na Douglasie.
1
Ja tam lubię praktycznie każdą wódkę kolorową, tylko śliwki nie lubię, bo się po niej czuję gorzej niż po czystej, a to już jest niedobrze.
2
Ja akurat dzień po porażce nie wierzyłem. Dopiero uwierzyłem kilka dni przed meczem, a po bramce Cavaniego to mi się chciało płakać.
1
Cytrynówka to chyba najlepsza wódka kolorowa obok Wiśniówki.
14
Już równy rok leci od najsłynniejszej remontady w historii piłki nożnej. Pamiętam że sąsiadka chciała dzwonić na policję, bo się tak wydzierałem i jeszcze krzyczała na mojego ojca, bo się podobnie wydzierał jak ja i mu mówiła "Jaki ty przykład młodzieży dajesz?", a wy jak wspominacie tamten mecz?
1
Messi też zmarnował sytuacje, którą zwykle by wykorzystał.
3
Wszystkiego najlepszego dziewczyny. Dużo seksu i miłości życzę wszystkim panią z okazji ich święta.
0
A może Dembele chcę grać oszczędnie jak Messi. O tym nie pomyślałeś? :D
0
Juventus bez Pijanica, Sandro i Benatii. Jak awansujemy do 1/4 finałów, to przyjemnie by było na nich trafić grają bez podstawowego pomocnika i 2 podstawowych obrońców. Oczywiście chciałbym żebyśmy na nich trafili jakbyśmy nie trafili na Real lub kogoś z dwójki Roma/Szachtar.
1
Spoko, taki Lahoz sędziuje to i Marciniak da radę.
0
To może my powinniśmy dojść do Finału.
0
No, ale w drugim meczu już nie byli osłabieni, a ledwo zremisowali.
0
Przecież już zniszczyliśmy Juventus w fazie grupowej.
0
Tobey Maguire strzela na 1-2 no i Tottenham pod ścianą.
0
Higuain zaliczył w tym meczu 6 podań i strzela bramkę. Widać że to jest prawdziwy snajper, który tylko czeka na sytuacje.