0

Ale są zadowoleni z Tebasa, bo są sponsorzy jak np z Chin, a to przez to że grają tam najlepsi/najbardziej medialni zawodnicy. Twarz Tebasa (chciałem napisać mordę, ale nie chcę bana) będziemy oglądać przynajmniej do 2021 roku.

3

Real już coraz lepiej grał po meczu z Sevilllą, a póżniej zdobyli 1 pkt w 3 kolejkach i po meczach z Deportivo i Valencią. Jak ograją PSG w dwumeczu, to można uważać że wrócili do formy.

1

PSG może równie dobrze rozstrzygnąć dwumecz w pierwszym meczu wygrywając 1-3 lub 0-2.

58

Niektórzy to się tak zachowują jakbyśmy mieli 20 pkt przewagi nad 2 drużyną i roztrwonili do 7. W takim przypadku bym się zaczął martwić, ale my mieliśmy 19 pkt przewagi nad Realem, a Real nie był 2, ale 4.

0

Ogólnie w strzelaniu bramek jest taki jak Lewandowski i do tego jest dużo lepszy w asystach.

0

Zaza faulował jest rzut karny na nim.

0

Brat go używał, bo też miał z tym problem. Z tego co słyszałem jest dość drogi :(

0

Polecacie może jakiś szampon na łupież? Bo miałem kiedyś łupież stosowałem jakiś szampon i w ogóle nie miałem, ale niestety wyrzuciłem opakowanie i zapomniałem jak się nazywa.

0

To pewnie trolują, ale takie ciągłe trolowanie też powinno być karane.

19

Skoro nie ma krytyki dzisiaj na tragicznego Albę, to nie powinno być na Dembele.

0

Ciebie do zatrudnienia.

0

Nie, ale Barcelona tak w tym sezonie gra i trzeba się przyzwyczaić. Z wieloma drużynami już tak było.

0

To jeszcze lepiej...

0

Wiadomo, ale nie chcę zmieniać kanału jak oglądam mecz i praktycznie jestem skazany na tą reklamę.

7

Czy tylko mnie już powoli wkurza ta reklama Eleven? Mama pyta "Chińczyka jak tam w Hiszpanii?", a on odpowiada "Der ar krejzi ebat futbol". Mogli by tą reklamę zmienić, mnie już od kilku miesięcy nudzi.

0

W tym mnóstwo podań do najbliższego i do tyłu. Każdy jakby grał tak bezpiecznie miałby podobne statystyki.

0

Mówią że takie kufle wypadły z mody, ale z takiego to bym się napił.

1

Ławka rezerwowa bajeczna. Wszyscy zawodnicy oprócz Vidala, to ważne postacie w swoich Reprezentacjach. Może jeszcze Dembele nie jest jeszcze taki ważny, ale to dopiero przyszłość Francji.

0

Akurat Stefan przeżywa 1 z najlepszych okresów w karierze, bardziej można mówić, że Kamil zawiódł.

0

Real gra dobrze, ale nie można mówić ze wracają, to samo było po Deportivo i Valencii lub wrócili z Sevillą na jeden mecz, a póżniej zdobyli 1 w 3 meczach ligowych. Jak ograją PSG, to będzie można mówić że wracają do formy.

0

To są po prostu jakieś jaja. Dzisiaj kluby Hiszpańskie przekonały Tebasa do pozostania w lidze.

2

Coutinho i Iniesta zaliczali straty, ale nie w okolicach swojego pola karnego i podaniem w bok.

4

I warto podkreślić że to po jego stratach Valencia nas mogła 2 razy skarcić. Ja również się do końca nie mogę zgodzić. W tamtym sezonie można było policzyć na palcach u jednej ręki jego dobre spotkania, większość była słaba i mocno przeciętna. Trudno jest mi teraz powiedzieć o konkretnych meczach, ale tak było. Na tyle szans co dostał od Enrique, to się prezentował słabo i to jest najłagodniejsze możliwe określenie.

2

Nie porównywałby sytuacji Roberto do Gomesa, to całkiem inna sytuacja. Gomes ma 24 lata, Roberto jak był młodszy od niego, to rozgrywał świetne spotkania w trakcie kiedy Messi miał kontuzję w sezonie 2015 2016. Zresztą wcześniej Roberto u Martino grał dość słabo, ale ile on grał, a ile gra Gomes. Gomes rozegrał ponad 60 spotkań w Barcelonie w półtora sezonu, a to bardzo dużo.

8

W tamtym sezonie 3/4 spotkań wyglądało, tak jak te z Valencią i tak nie jest żle jak na niego.

0

Nie spodziewałem się że kibice Valencii są gorsi od kibiców Espanyolu.

4

Z wszystkim się zgadzam, ale oczywiście poza fragmentem o Gomesie.

0

Spłacił się w meczu z Chelsea, chyba każdy pamięta jak podziurawił Fabsa, niby
mecz towarzyski, ale jednak.

3

Akurat z Betisem nie grał żle, ale i tak uważam że to nie jest piłkarz na ten klub. Takich spotkań jak te dzisiejsze miał u nas bardzo dużo.

0

Ok, ale co do tego ma Stadion Realu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?