3

Faul Moreno na Pique lub niebezpieczny faul Garcii na Umtitim.

0

Mnie to nic nie obchodzi, ale pisząc takie herezje skazuje się na lincz ze strony innych użytkowników.

2

Obiektywnie? On uważa że Ronaldo z najlepszego piłkarza w historii, który nagle w tym sezonie stracił formę i gra piach. A Ronaldo gra tak od co najmniej 3 sezonów, tylko wcześniej miał lepsze liczby strzeleckie i to zamazywało rzeczywistość.

1

Pewnie chciał zakończyć karierę jak był w formie, no i oczywiście wygrywając MŚ, ale niestety się nie udało. Faktycznie mógł pograć 2-3 lata dłużej.

22

Dzisiaj urodziny obchodzi dwóch wielkich zawodników Cristiano Ronaldo 33 i Neymar 26.

2

Niepotrzebnie się wysilasz, przecież on i tak pewnie trollował lub był pijany, więc napisał kompletne bzdury.

1

Jeśli Enrique tak mówi, to pewnie nie kłamie. Coraz bardziej uważam że dobrze się stało że od nas odszedł.

0

Akurat taka forma zawsze przychodzi na Luty.

7

To że Puyol nadstawiał drugi policzek nie znaczy że każdy taki będzie. Taki Kapitan się rodził raz na milion. Pol czasami coś powie mądrego, ale póżniej wraca na swój stały poziom, czyli prawie dno.

3

Burak zatrzymywał Moreno żeby nie podskakiwał do Pique, a sam wsadzał paluchy do ust Messiego, taki ktoś niegodzien jest dotykać Króla Futbolu.

2

Mógłbym się śmiać jakby np gacie mu spadły, ale jak ktoś traci zęby, to nie jest śmieszne.

11

To nie jest akurat śmieszne.

1

I tam by się przydał remis.

15

Roberto akurat wcale nie zagrał lepiej od Semedo, powinien zostać zmieniony Paulinho.

0

Jeśli do meczu z Realem w Lidze nie będziemy mieli porażki, to skończymy sezon bez porażki w lidze, bo już nikt z nami nie wygra.

0

No i co z tego. Shakira jest jego obecną partnerką i ma z nim dzieci.

1

Oby był remis wtedy Status Quo się zachowa.

0

Coś mu się chyba pomieszało, ja widziałem dużo pozytywnych komentarzy na temat Rakutenu, na pewno dużo więcej jak wtedy kiedy mieliśmy Quatar.

30

Espanyol powinien kończyć mecz w 9 lub co najmniej w 10, a ten mówi że to był czysty mecz...

5

Z tym Chińczykiem to trochę przesadził, co do reszty wypowiedzi się zgadzam.

0

Dobrze że Pique trzymał Umtitiego, bo Francuz by sobie narobił kłopotów.

0

Kruk to już któryś raz obstawia że zremisujemy i jakoś mu to nie wychodzi.

1

Barcelona ma aktualnie najlepszą ławkę na świecie, niby to zmienia tylko jeden piłkarz, ale jaki.

4

Nie można traktować Iniestę jak 40 latka, on jeszcze nawet nie ma 35 lat. W tym sezonie wygląda dużo lepiej kondycyjne niż w tamtym. Tamten sezon był określany jako początek końca Iniesty w Barcelonie i wielu uważało że ten sezon będzie jego ostatnim w Barcelonie, a ja uważam że może jeszcze 2-3 sezony pograć.

1

Kolega napisał że robią postępy, a jakby robili, to by szli do przodu, a oni cały czas stoją w miejscu.

0

Ale i tak nie są tak mocne jak Barcelona, Real czy Atletico. Ostatnio z tych klubów Mistrzostwo zdobyła Valencia w 2004 roku. Potrafią zaatakować 3-4 miejsce, ale Mistrzostwa i tak nie zdobędą.

3

Bo jednak te kluby pewnego poziomu nie przeskoczą.

0

Cierń (2008) mnie przeraził najbardziej.

0

Ronaldo schodzi, to jest jakieś święto.

0

Teraz to Benzema powinien strzelać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?