0

W tej ciekawostce jest mnóstwo błędów...

8

Wszyscy w klubach grają świetnie, a jak przychodzą mecze w Reprezentacji, to Messi gra sam.

0

Jednak wrócili po 2 lepszych meczach w lidze, ale chyba zapomnieli że w między czasie odpadli z Pucharu Króla.

7

Co nie zmienia faktu że i tak beka z Realu że odpadli z Leganes.

10

Marca może sobie wróżyć i tak jest brukowcem, my musimy robić swoje i tyle.

0

Nawet nie wiedziałem że tam grał.

0

Karny prawidłowy.

0

Mascherano nie przyszedł do nas w 2012 roku, ale w 2010. Suarez nie przyszedł w 2015, tylko w 2014.

0

Bez przesady, Mbappe to młody, świetny talent, ale od Neymara to mu jeszcze daleko. Można Neymara nie lubić za to w jaki sposób odszedł, ale piłkarskiej jakości mu nie można odmówić.

1

Ten strzał Kimmicha był taki słaby że bramki by nie było, jakby Lewy nie zmienił toru lotu piłki. Więc bramka na konto Roberta.

1

Valencia w jakimkolwiek składzie by nie grała, to i tak potrafi wyrwać Realowi punkty.

0

Umtiti powinien jednak dostać wolne, bo dostanie kartkę i nie zagra z Espanyolem, a to będzie sporo trudniejszy mecz niż Alaves. Myślę że powinien zagrać Mina.

1

Nie poszaleje w LM jak nie będzie mógł grać... Cienko? To popatrz na Iniestę czy Modrica, oni nie mają w sezonie imponujących liczb, a i tak są klasowymi pomocnikami.

1

Powiedz jej że miałeś rzeczywiście romans, to ją zgasisz.

6

Messi wyglądał kozacko według ciebie, według mnie wyglądał jak pajac. Kobietą się pasuje farbować, a nie mężczyzną.

0

A wszystko zaczęło się od Beckhama. Niektórym zawodnikom to w ogóle nie pasuje.

0

Porównujesz trenera do piłkarza? Powinieneś porównywać Messiego do np Silvy czy Aguero, a Guardiole do Valverde.

8

Ciekawe jak ona to robi, ma 40 lat, a wygląda dalej na 30, może ma jakieś kontakty z Ibiszem.

0

I tak wydaję mi się że Zidane wygrał z tą kadrą Realu więcej niż mógł i wycisnął co się dało. Oczywiście przy tym miał mnóstwo szczęścia. Wydaję mi się że PSG jest w takiej formie, że rozstrzygnie wszystko w pierwszym meczu.i że Zidane już więcej z Realu nie wyciśnie. Kibice Realu powinni się cieszyć, bo zostali rozpieszczeni w ostatnich latach, spełnili marzenie każdego kibica Obrona LM i nie zasługują na te gwizdy.

0

Może Real nie ma już takich gwiazd jak za czasów Galaktycznych, ale wydaję m się że Real z 2013-2017 był zdecydowanie lepszy od zespołu z tamtych lat. Biorąc pod uwagę LM w latach 2014, 2016 i 2017. Real może odpaść już w 1/8 z PSG, a i tak nic nie przytłoczy im sukcesów w LM w ostatnich latach, no chyba że Barca wygra tryplet, a za rok go obroni, to obrona LM Realu odejdzie w zapomnienie.

0

Co do tego ostatniego meczu, to może Finał LM, ale pytanie czy Juventus jest aż tak silny żeby tam po raz kolejny dojść, bo jeśli Barca będzie dalej grała jak gra, to o to się nie martwię.

3

Finał się odbędzie na Wanda Metropolitano.

0

MD i SPORT powinni zachować więcej pokory, bo w Sierpniu byliśmy w podobnej sytuacji. Co do marzeń Marki, to pomarzyć każdy może.

0

Kutinjo. Trochę żle napisałem.

7

Ja mówię na niego Kutinho i tak jest według mnie prawidłowo żaden Kucin, czy Kotinho.

0

Paulinho już teraz dał nam sporo radości, a to dopiero połowa sezonu. Jego porównania strzeleckie do Ronaldo w tym sezonie LL nie mają sensu, bo Ronaldo to Napastnik, a Paulinho to pomocnik i jeszcze pewnie Ronaldo zacznie znowu seryjnie strzelać.

10

Gorzej by było dla nich, jeśli zmieniliby trenera 3 tyg przed tym meczem z PSG.

1

Ta piosenka nabiera sensu, pamiętam jak ją lubiłem jak byłem mały.

0

Dobra nie często to mówię, ale przepraszam. Trochę mnie poniosło, mam nadzieję że mi wybaczysz :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?