0

Pewnie z dystansu, bo ja tak trafiłem :D

0

Jeśli tak mają wyglądać koszulki na przyszły sezon, to Barcelona powinna zerwać kontrakt z Nike i podpisać z Adidasem, bo nawet nie warto kupować nowej koszulki na przyszły sezon, bo jest niemal identyczna do tej co jest teraz.

0

Wiadomo że Ernesto nie olewa zawodników tak jak robił to Lucho np Montoya, Bartra, Vidal i jeszcze ktoś pewnie by się znalazł, ale tutaj to kompletnie olał Turka :d

0

Naby Keita przekozak.

1

"Być może w tym sezonie nie dostawał tylu szans, ile by chciał, bo trener musi podejmować decyzje." Oj Ernesto przecież on w ogóle nie zagrał ani minuty w tym sezonie :D

4

Serio tak powiedział?

0

Z Beko Barcelona ma kontrakt gdzieś od 2014 roku przed przyjściem Ardy do nas, więc o to się nie martwię.

17

Po co piszecie takie komentarze na RM? Teraz my jesteśmy górą, ale jeszcze pół roku temu Real bronił LM i zbieraliśmy od nich oklep w Sierpniu w SPH. Nie zapowiada się że poprawią swoja formę na PSG, bo został już tylko Miesiąc do meczu, ale Real to Real nigdy nie wiadomo.

0

Perez chyba tylko dlatego jeszcze trzyma Zidana w klubie z powodu Obrony LM w tamtym sezonie, bo innej opcji nie ma. Każdy inny trener już by po Grudniowym Klasyku poleciał.

0

Nie łudził bym się że Real zrobi w Maju jakikolwiek nam szpaler nawet jak już będziemy mieli Mistrzostwo w kieszeni. W sezonie 2012 2013 nad drugim w tamtym czasie Real też mieliśmy dużo pkt przewagi i nam szpaleru na Bernabeu nie zrobili.

0

DG może nie, ale Ter Stegen już tak.

0

Co ten Ćwiąkała gada i gdzie niby był ten spalony?

1

To się porobiło :D

0

Czasami się mówi że Barcelona rozpieściła nas swoimi sukcesami, a Real swoich kibiców już nie? Oni gwiżdżą na Real po każdym słabszym meczu, nawet w tamtym sezonie mimo tego że zdobyli Mistrza. Bardziej bym powiedział że kibice Realu są bardziej rozpieszczeni niż my. Na Camp Nou nie słyszałem nawet po słabszym sezonie gwizdów.

1

Jeśli to co mówisz to prawda, to najlepiej zabierz rodziców do szkoły i do Dyrektora.

8

To pokazuje tylko jak PO jest żałosne że ich własna telewizja krytykuje. Czy TVN jest mniej propagandowe niż TVP? Bym się zastanowił.

0

Na pewno byśmy zwalniali trenera, który wygrał LM w pół roku i za rok ją obronił. Trudno porównywać sytuacje Enrique do Zidane.

9

Alba jest chyba w najlepszej formie od kiedy tu jest.

0

Ja tam myślę bardziej co z Pique, bo myślę że Dembele nic nie jest.

3

Media wiedzą tyle samo co my na temat Dembele.

0

Raczej i tak jak Umtiti wróci będzie miał pierwszy skład.

2

Myślę że będziemy mieli tyle pożytku z Dembele co PSG z Mbappe.

58

Aktualnie żaden Lewy Obrońca nie dorasta Albię do pięt.

1

Jakby miał dłuższe włosy ten Kręcidło to bym go pomylił z członkiem grupy Abby, bardzo mi go przypomina.

0

Nie wiedziałem że Ramos to był nudysta.

2

Tak.

4

Nie miałby nic przeciwko jakby się zakończyła jak Grudniowa.

6

Czego możesz oczekiwać bo Redaktorze, który pisze przed meczem z nami coś w stylu "Klasyk zweryfikuje", a póżniej się nie potrafi do tego odnieść i banuję wszystkich na swoim TT.

1

No, ale wtedy i tak będą pisać o gigantycznej pensji naszych zawodników i że Real ekonomicznie wygląda dużo lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?