Teraz to nie wiem co robi El Jaroslaw, bo mogą czytać jego komentarze tylko ci co go obserwują na TT, ale skoro tak zrobił, to myślę że dalej się ośmiesza.
Tymczasem na stronie największego rywala "W pół roku Barça wydała więcej niż Real przez 4 lata." Redaktor robiący ten news to Klatus, który po Superpucharze szydził że Barcelona powinna kogoś wreszcie kupić, bo ten sezon nie będzie miał sensu. Powiem tyle, to bardzo urocze że pomimo tego że Real gra piach i ma słabe wyniki, to próbują skupić uwagę kibiców na nas.
Wydaję mi się że Zidane wycisnął wszystko z Realu i wygrali więcej niż byli w stanie wygrać, a teraz już nie może ich zmotywować i zaczyna się upadek. Jeszcze mają szansę w LM, ale jeśli się nic nie zmieni, to z niej wylecą z wielkim hukiem.
Akurat nie ma za bardzo się z czego śmiać, Real rozstrzygnął ten dwumecz w pierwszym meczu wygrywając 0-3, ten drugi mecz to tylko formalność. Szukanie czegoś na Real że wpuścili defensywnego pomocnika za napastnika, to szukanie dziury w całym.
Ter Stegen Alves Pique Mascherano Alba Busquets Xavi Iniesta Messi Suarez Neymar. Tak jak napisał Zeidarusek, pomyliłeś się, ale podaję najlepszą 11 Barcelony w latach 2011-2017 według mnie.
Wenger się w ostatnich latach lubi ośmieszać gadając głupoty i jeszcze dochodzi to że nie chce zrezygnować z trenowania Arsenalu, tylko ten klub pogrąża.
Nie wiem dlaczego ich tam tyle lat już trzymają, a oni tylko dalej zaniżają poziom strony. Jeszcze nie potrafią zmienić ulepszyć strony i przez co strona wygląda jak z 2000 roku lub jeszcze dalej.
6
Niech lepiej wywali teraz to co miał na zdjęciu, bo na lotnisku są kontrole :D
1
Teraz to nie wiem co robi El Jaroslaw, bo mogą czytać jego komentarze tylko ci co go obserwują na TT, ale skoro tak zrobił, to myślę że dalej się ośmiesza.
30
Tymczasem na stronie największego rywala "W pół roku Barça wydała więcej niż Real przez 4 lata." Redaktor robiący ten news to Klatus, który po Superpucharze szydził że Barcelona powinna kogoś wreszcie kupić, bo ten sezon nie będzie miał sensu. Powiem tyle, to bardzo urocze że pomimo tego że Real gra piach i ma słabe wyniki, to próbują skupić uwagę kibiców na nas.
18
Wydaję mi się że Zidane wycisnął wszystko z Realu i wygrali więcej niż byli w stanie wygrać, a teraz już nie może ich zmotywować i zaczyna się upadek. Jeszcze mają szansę w LM, ale jeśli się nic nie zmieni, to z niej wylecą z wielkim hukiem.
0
Akurat nie ma za bardzo się z czego śmiać, Real rozstrzygnął ten dwumecz w pierwszym meczu wygrywając 0-3, ten drugi mecz to tylko formalność. Szukanie czegoś na Real że wpuścili defensywnego pomocnika za napastnika, to szukanie dziury w całym.
3
Ter Stegen Alves Pique Mascherano Alba Busquets Xavi Iniesta Messi Suarez Neymar. Tak jak napisał Zeidarusek, pomyliłeś się, ale podaję najlepszą 11 Barcelony w latach 2011-2017 według mnie.
0
Mendes podobnie jak Mino Raiola potrafią tak napompować piłkarza że jest kilka razy więcej wart niż rzeczywiście.
0
Może pojedzie na Mundial.
0
Wenger się w ostatnich latach lubi ośmieszać gadając głupoty i jeszcze dochodzi to że nie chce zrezygnować z trenowania Arsenalu, tylko ten klub pogrąża.
0
Pewnie to powie po sezonie jak Coutinho zagra świetny sezon.
1
Wydaję mi się ze co tydzień, bo np Costa jest już w Atletico Madryt dostępny, a wcześniej nie był.
0
Z Hummelsem mógłby biec z bramki do bramki i dać mu biec od połowy, a i tak by z nim wygrał.
0
Jego bym akurat zostawił, przecież jakby Roberto poszedł do środka pomocy, to zostaniemy z 1 PO.
2
Bardziej zasłużył Robben jak Ribery, wygrał to samo + strzelał bramki w Finale i Półfinale.
6
Najlepiej to przemilczeć.
0
Ciekawe gdzie by ich chciał upchnąc, skoro teraz jest duży tłok.
1
De Bruyne na ŚPD, a Griezmann na pozycję Rakitica?
3
Jakby przyszedł Griezmann to ktoś by musiał odejść, bo by był za duży przesyt.
1
Oglądam BVB i prawie to ten sam Bartra który grał u nas, no może ma lepsze wyprowadzanie piłki, ale to tyle.
0
500 mln Euro, nie wiem czy by się znalazł jakiś frajer i zapłacił 50 mln Euro za niego
0
Wolał Beckhama który się w ogóle nie sprawdził.
0
Kiedy Coutinho będzie mógł zadebiutować? 28 Stycznia z Alaves?
3
I ta mina Suareza na okładce Sportu mnie rozwaliła.
3
Nie wiem dlaczego ich tam tyle lat już trzymają, a oni tylko dalej zaniżają poziom strony. Jeszcze nie potrafią zmienić ulepszyć strony i przez co strona wygląda jak z 2000 roku lub jeszcze dalej.
3
A mi się wydaję że u nas jest lepszy, przekładają się na to liczby i stał się bardziej dojrzały.
5
4 pkt jak wywiozą z tych 2 spotkań, to będzie sukces.
0
Nie.
2
PSG wywala Real w 1/8, a my PSG w Ćwierćfinale.
1
"Przewaga w szybkości i panowanie nad piłką po stronie Portugalczyka" Komentator w formie.
0
Jakby Benzema był na jego miejscu w tych dwóch sytuacjach nie wiadomo czy Real by nawet remisował.