No gadają coś w stylu "Wielki Cristiano powraca" tak jak dzisiaj, a jak zagra piach to są wielce zaskoczeni, on praktycznie cały czas gra na tym samym poziomie.
Można mieć pretensje do "Januszy" co oglądają w sezonie 6 spotkań Realu co sezon, ale to co ci dziennikarze prezentują, to jest jawny trolling. To oni w tych plebiscytach głosują i to ich wina.
Jeśli dziennikarze na świecie mają taką opinie o Ronaldo jak ci z Eleven, to nic dziwnego że Ronaldo dostaje nagrody. Brakuję jeszcze żeby powiedzieli coś w stylu "Powrót Króla" lub coś takiego.
Real z każdym punktów tracić nie będzie np z wszyscy byli pewni że Sevilla również im punkty urwie, a przegrali z Realem 5-0. Dzisiaj z Deportivo może być podobnie, stawiam na 3-0 na Białych.
0
Roberto to po Messim najlepszy piłkarz w Barcelonie.
3
Teraz to się Messi Gomesowi wchrzanił do akcji.
0
Przecież on ma 59 lat... No, ale każdy ma swój gust.
0
Valverde wściekły na Gomesa?
0
Z tytanami? Zaraz spuchną.
0
Ja bym to wolał zachować dla siebie i swojej dziewczynie kazać usunąć te zdj.
0
Gra na pułapkę ofsajdową się nie opłaca.
0
Gomes co za pressing.
1
To Roberto wreszcie w pomocy będzie grał.
2
Napisałem to ironicznie, nie załapałeś chyba ironii.
0
No, a jak. Specjalnie tak skomentowałem sytuacje Ronaldo.
0
Nie to tutaj to przynajmniej zachowywał się jak "Męszczyzna" :D
1
No gadają coś w stylu "Wielki Cristiano powraca" tak jak dzisiaj, a jak zagra piach to są wielce zaskoczeni, on praktycznie cały czas gra na tym samym poziomie.
17
Zachwyty i euforie po meczu PSG? To chyba na inną La Ramble wchodzimy.
44
Można mieć pretensje do "Januszy" co oglądają w sezonie 6 spotkań Realu co sezon, ale to co ci dziennikarze prezentują, to jest jawny trolling. To oni w tych plebiscytach głosują i to ich wina.
13
Jeśli dziennikarze na świecie mają taką opinie o Ronaldo jak ci z Eleven, to nic dziwnego że Ronaldo dostaje nagrody. Brakuję jeszcze żeby powiedzieli coś w stylu "Powrót Króla" lub coś takiego.
2
Ronaldo to za bardzo nie powinien wracać do Anglii, bo tam za takie rzeczy jest się karanym.
0
Akurat Ronaldo był zły że sędzia nie odgwizdał karnego przed strzałem Balea, więc nie wyolbrzymiajcie, bo on i tak bez tego jest bucem.
2
Już mieli pozmiatać z Villarreal.
0
To co Real wyprawia, to już nawet nie jest komedia, tylko dramat.
0
Prędzej Mayoral coś ustrzeli w tej 1 z niewielu szans co dostaje, niż Benzema w 6 spotkaniach pod rząd.
0
I tyle się gracze Werder nacieszyli z prowadzenia 1-1 i Muller.
2
Real z każdym punktów tracić nie będzie np z wszyscy byli pewni że Sevilla również im punkty urwie, a przegrali z Realem 5-0. Dzisiaj z Deportivo może być podobnie, stawiam na 3-0 na Białych.
0
Werder wygrywa z Bayernem 0-1 na Alianz Arena, ale jest jeszcze dużo czasu. Bayern pewnie i tak jeszcze wygra ten mecz.
0
Z tą formą to Alba nawet z tymi prawymi obrońcami robiłby wiatrak.
0
Jak niegdyś trio Błaszczykowski, Piszczek i Lewy w BVB.
3
Beckham wygląda na tym zdjęciu jak dziadek.
1
Xbox od zawsze.
0
PES 2018 tak żle nie wygląda, ale i tak wolę FIFE.
0
I już ma 1,3 mln obserwujących, a przed transferem miał gdzieś 500 tys.