0

Roberto to po Messim najlepszy piłkarz w Barcelonie.

3

Teraz to się Messi Gomesowi wchrzanił do akcji.

0

Przecież on ma 59 lat... No, ale każdy ma swój gust.

0

Valverde wściekły na Gomesa?

0

Z tytanami? Zaraz spuchną.

0

Ja bym to wolał zachować dla siebie i swojej dziewczynie kazać usunąć te zdj.

0

Gra na pułapkę ofsajdową się nie opłaca.

0

Gomes co za pressing.

1

To Roberto wreszcie w pomocy będzie grał.

2

Napisałem to ironicznie, nie załapałeś chyba ironii.

0

No, a jak. Specjalnie tak skomentowałem sytuacje Ronaldo.

0

Nie to tutaj to przynajmniej zachowywał się jak "Męszczyzna" :D

1

No gadają coś w stylu "Wielki Cristiano powraca" tak jak dzisiaj, a jak zagra piach to są wielce zaskoczeni, on praktycznie cały czas gra na tym samym poziomie.

17

Zachwyty i euforie po meczu PSG? To chyba na inną La Ramble wchodzimy.

44

Można mieć pretensje do "Januszy" co oglądają w sezonie 6 spotkań Realu co sezon, ale to co ci dziennikarze prezentują, to jest jawny trolling. To oni w tych plebiscytach głosują i to ich wina.

13

Jeśli dziennikarze na świecie mają taką opinie o Ronaldo jak ci z Eleven, to nic dziwnego że Ronaldo dostaje nagrody. Brakuję jeszcze żeby powiedzieli coś w stylu "Powrót Króla" lub coś takiego.

2

Ronaldo to za bardzo nie powinien wracać do Anglii, bo tam za takie rzeczy jest się karanym.

0

Akurat Ronaldo był zły że sędzia nie odgwizdał karnego przed strzałem Balea, więc nie wyolbrzymiajcie, bo on i tak bez tego jest bucem.

2

Już mieli pozmiatać z Villarreal.

0

To co Real wyprawia, to już nawet nie jest komedia, tylko dramat.

0

Prędzej Mayoral coś ustrzeli w tej 1 z niewielu szans co dostaje, niż Benzema w 6 spotkaniach pod rząd.

0

I tyle się gracze Werder nacieszyli z prowadzenia 1-1 i Muller.

2

Real z każdym punktów tracić nie będzie np z wszyscy byli pewni że Sevilla również im punkty urwie, a przegrali z Realem 5-0. Dzisiaj z Deportivo może być podobnie, stawiam na 3-0 na Białych.

0

Werder wygrywa z Bayernem 0-1 na Alianz Arena, ale jest jeszcze dużo czasu. Bayern pewnie i tak jeszcze wygra ten mecz.

0

Z tą formą to Alba nawet z tymi prawymi obrońcami robiłby wiatrak.

0

Jak niegdyś trio Błaszczykowski, Piszczek i Lewy w BVB.

3

Beckham wygląda na tym zdjęciu jak dziadek.

1

Xbox od zawsze.

0

PES 2018 tak żle nie wygląda, ale i tak wolę FIFE.

0

I już ma 1,3 mln obserwujących, a przed transferem miał gdzieś 500 tys.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?