0

Real gra praktycznie tak samo. 45-50 podań w 1 akcji i strzał Ronaldo z dystansu lub po 100 wrzutek w pole karne.

0

Absolutnie nie widzę ŚO, który mógłby być na równi z nim w tym sezonie.

0

Ramos 21 mln obserwujących na Instagramie, a Umtiti 3. Więc nic dziwnego że jest bardziej medialny.

0

To są tylko głupie nieszczęśliwe przypadki. Ramsey strzelił wiele bramek gdzie nic się następnego dnia nie działo.

0

Tłuściocha znowu Pol zaprosił.

1

Może spróbujmy sprowadzić Thego. Mój kolega (Kibic Realu) twierdzi że Theo jest lepszy od Lucasa :D

0

Pewnie kibice Realu powiedzą, że ma dużo czerwonych kartek, bo gra odważnie i na pograniczu faulu.

0

A wygląda jakby miała tyle lat co Pique.

1

I jeszcze ktoś twierdził, że Umtiti po powrocie nie będzie miał pewnego miejsca w składzie przez Vermę.

1

U Messiego widać było tą "sportową złość" starał się, ale mu nic nie wychodziło. A u Ronaldo jest nieudolność.

10

Messi dzisiaj trochę irytował, ale nawet jemu się zdarza zagrać słabszy mecz.

0

To sobie zobacz jak on przyjmuje piłkę. Normalnie jakby pierwszy raz grał w piłkę.

5

Suarez to genialny piłkarz, ale przyjęcie ma jak amator.

4

Oby już Wolski nie wspominał o tym faulu Messiego z pierwszego meczu z Espanyolem w Pucharze.

1

W sumie dobra decyzja że Coutinho i Iniesta nie grają razem w pierwszym składzie, przecież to praktycznie ten sam profil zawodnika, tylko że Brazylijczyk jest trochę bardziej ofensywny.

0

Dla mnie farbujący się mężczyźni wyglądają idiotycznie, ale o gustach nie powinno się dyskutować.

15

El Jarek powrócił na Twitera. Tęskniłem za tym jego bólem dupy trochę.

1

Czapki z głów. Świetny kalendarz.

4

Nigdy jej nie nadskakuj, bo sobie pomyśli że może tobą rządzić.

1

Oby Coutinho i Iniesta nie zagrali razem w wyjściowym składzie, bo będzie to samo co z Alaves.

1

Messi to akurat pomocnik i napastnik w jednym.

0

Albę męczyły w sezonie 2013 2014 kontuzje i zagrał tylko 26 spotkań w sezonie, dlatego ma tak mało meczy rozegranych w koszulce Barcelony.

0

5 sezonów jest, ale jak się skończyło to żałowałem że się skończyło.

1

Mnie wciągnął, to jeden z lepszych seriali jaki widziałem.

1

Chłopaka jak wagon można odczepić. Tak samo jak z dziewczynę.

0

A co oni na to?

1

Może chcieli cię poderwać.

1

Nie wiesz co dobre.

20

Kurde, szkoda. Tak mi się podobała, pewne i tak nic by z tego nie było, ale szkoda :(

0

Wątpliwe że Real go będzie chciał jak będzie po trzydziestce, bo wtedy dopiero odejdzie z Paryża. Brazylijczycy jak przechodzą granice 30 lat, to zwykle zaliczają straszny zjazd formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?