Alves najlepszy? Wczoraj był cały czas objeżdżany na Lewej flance przez Marcelo. To był jeden z najsłabszych piłkarzy w obronie, może w ataku coś pokazał, ale to jest PO, a nie skrzydłowy.
Uważam że tylko my jesteśmy wstanie wyeliminować Real, ale pewnie jak już się z nimi spotkamy to dopiero w Finale, a szkoda, bo lepiej ich wyeliminować wcześniej.
PSG i tak ma szansę w rewanżu 3-1 da się odrobić, ale Emery się musi zastanowić kogo wystawia do składu.Tak się właśnie kończy wystawianie jakiegoś Celso, który po 20 minutach gry powinien zejść z boiska. W ataku 80% akcji robił Neymar, który jakby się zachowywał mniej samolubnie może by Paryż więcej prowadził jak 0-1. Bardzo słaby Celso, Słaba obrona.
Juventus nie ma za korzystnego wyniku i są blisko remisu, a mogli mieć ten mecz pod kontrolą i strzelić gola na 3-0, to Tottenham nie wiedziałby jak ma grać.
0
Alves najlepszy? Wczoraj był cały czas objeżdżany na Lewej flance przez Marcelo. To był jeden z najsłabszych piłkarzy w obronie, może w ataku coś pokazał, ale to jest PO, a nie skrzydłowy.
0
Mi się wydawało że to wywołało jakieś trzęsienie ziemi na Bernabeu, ale faktycznie piłka troszkę podskoczyła przez lewą nogę Ronaldo.
9
Nie ma żadnej wątpliwości, że tam był faul.
4
Uważam że tylko my jesteśmy wstanie wyeliminować Real, ale pewnie jak już się z nimi spotkamy to dopiero w Finale, a szkoda, bo lepiej ich wyeliminować wcześniej.
3
PSG i tak ma szansę w rewanżu 3-1 da się odrobić, ale Emery się musi zastanowić kogo wystawia do składu.Tak się właśnie kończy wystawianie jakiegoś Celso, który po 20 minutach gry powinien zejść z boiska. W ataku 80% akcji robił Neymar, który jakby się zachowywał mniej samolubnie może by Paryż więcej prowadził jak 0-1. Bardzo słaby Celso, Słaba obrona.
46
Kibic Barcelony zawsze powinien kibicować przeciwnikowi swojego największego rywala. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
2
Wszystko się na to zapowiadało. Świetna sytuacja Higuaina na 3-0.
0
Tylko żeby tobie nie wybrała romantycznego oglądania jakiś miłosnych filmów.
1
I te "porque porque" Mourinho.
1
Może być to i to, ale to dziewczyna musi być wyrozumiała.
0
Wiadomo że gadamy tak, bo jesteśmy Polakami i bronimy swojego rodaka, ale tutaj niewielu golkiperów miało by szansę.
0
Aż trudno uwierzyć że Dele Ali to Angol.
0
A to ten film na którym byłem z klasą coś kojarzę. Pamiętam jak koleżanki się jarały tym filmem.
0
A co to jest za Grey? Bo nie jestem w temacie.
1
Ciekawe kto tak mówił. Kane to najlepszy Napastnik Angielski i najlepszy w Lidze Angielskiej.
0
Teraz pewnie mają ponad 100, ale pokazywali statystyki gdzieś w 51 minucie i nie mieli 90.
0
Co ciekawe Juventus nie ma nawet 100 podań, a jest już druga połowa.
0
Wygraliśmy z nimi 3-0 w tym sezonie i ten antyfutbol im się nie opłacił.
1
Juventus nie ma za korzystnego wyniku i są blisko remisu, a mogli mieć ten mecz pod kontrolą i strzelić gola na 3-0, to Tottenham nie wiedziałby jak ma grać.
1
Juventus z nami też tak grał w tamtym sezonie, ale my nie potrafiliśmy wykorzystać swoich sytuacji i jeszcze nas dobili po rożnym.
33
Higuain i Aguero ładują w tym sezonie gol za golem, a na MŚ znowu się będzie trzeba zastanawiać kto jest bardziej beznadziejny.
0
Kane 2-1! No i tego się nie spodziewałem.
0
Teraz się Juve zamuruje, będzie czekać na kontry, ten wyniki zostanie lub strzelą na 3-0 i dla Totków będzie pozamiatane.
0
A co on zrobił, że jest twoim jednym z najbardziej znienawidzonych piłkarzy?
0
I 2-0 Higuain świetnie!
0
Jak kocha to zrozumie.
1
Real w ostatnich 4 latach wygrali LM 3, ale jak przez 12 lat nie mogli zdobyć LM, to w kółko gadali, że mają najwięcej Pucharów Europy.
0
To się tak nie skończy. Takie sprawy trwają miesiące, a nawet lata.
4
Nie wiem czy to jest możliwe jeśli chodzi o klub z naszej Ekstraklasy, a co dopiero klub z La Liga.
1
Biorąc pod uwagę że takimi wynikami się mogą poszczycić tylko nie liczni, to jest niesamowity wynik.