City już w tamtym sezonie miało zdobyć Europę wygrywając LM i Mistrzostwo Anglii, a odpadło z Monaco w 1/8 Finału. W tym sezonie udało im się zdominować Ligę Angielską, ale w 1/4 jak wylosują Bayern, Real czy nas, to skończą swoją przygodę w LM. Ograli najsłabszego możliwego rywala 1/8 i wielki zachwyt nad nimi.
Skoro Real gra tak dobrze w LM, to właśnie marzyłoby by mi się El Clasico w Ćwierćfinale LM. Trochę wybiegłem w przyszłość, bo jeszcze mamy Rewanż z Chelsea za tydzień, ale by to był niesamowicie emocjonujący dwumecz. Pewnie nic takiego nie będzie, bo spotkalibyśmy dopiero z nimi w Półfinale lub Finale, ale ja bym wolał właśnie w 1/4.
Wiadomo że wolałbym żeby to Real odpadł, ale mam trochę satysfakcje z tego że to PSG odpadło. Pamiętam jak czytałem komentarze tutaj, że w LM będą rządzić szejkowie jak PSG i City, a takie kluby jak Barca, Real czy Bayern finansowo nie będą się mogli zbliżyć do Szejków i pójdą w cień.
Neymar, Suarez, Lewandowski no i oczywiście Ibra mają największe szansę na 500 goli. Neymar to wiadomo 26 lat i jest młody. Ibra najstarszy, ale niewiele mu mu do 500 zostało. Suarez 2-3 lata i będzie miał 500 bramek. Lewandowski jak będzie grał w wieku 36 lat i dalej ładował 30 bramek na sezon, to też mu się uda.
Trudno żeby grali dobrze jak siła defensywy w PSG to 35 letni Alves, 36 letni Motta i 34 letni Silva. Ci zawodnicy najlepsze lata mają za sobą, no ale jakby odeszli to by Neymar nie miał kolegów.
Teraz mają papierkowo jeszcze lepszą generacje niż w tamtym momencie. Griezmann, Mbappe, Dembele, Rabiot, Kante, Umtiti, Varane, Coman, Martial, Tolisso. Najstarszy z tej generacji jest Gierzmann 91 rocznik. Chciałbym żeby Polska miała takie kłopoty bogactwa jak ma Francja. Francja słabym Narodem? Potrafili z łatwością ograć Mistrza Świata i dojść do Finału ME. No trochę zachowali się jak frajerzy, bo powinni łatwo ograć Portugalię.
Tak samo sukcesem dla Argentyny przy Chorwacji i Islandii będzie wyjściem z grupy. Jeśli w Argentynie dalej wszystko będzie ciągnął Messi, to nie spodziewam się wyjścia z grupy, a ty ich stawiasz na zbliżonym potencjale do Niemców czy Brazylii. Nazwiska to mają, ale nie mają drużyny, więc wcale nie są lepsi od takiej Danii.
Nie przesadzałbym z gadaniem, że to są Królewskie rozgrywki. Trochę szczęścia w ostatnich latach mieli i tyle. Jak nie łatwe losowania, to bramki w 90 minutach. Ostatnio wygrali pewnie LM, ale też było sporo kontrowersji.
W tamtym sezonie było "Napolimusisz", "Bayernmusisz", "Atleticomusisz", "Juvemusisz", a w tym sezonie "PSGmusisz. Taka jest prawda, że tylko Barcelona jest wstanie ich wyeliminować z LM.
Jakie on miał otwierające piłki zagrać jak do niego i do Rabiota doskakuje 2-3 zawodników, a jeszcze Cavani i Di Maria gówno grają. Jeden woli się bezsensownie kłócić z Casemiro, a drugi to jeżdziec bez głowy.
Coutinho nie został ściągnięty jako zmiennik Iniesty, ale jako jest następca. Andres to Legenda klubu i na pewno nam tego nie zrobi. Zagra jeszcze sezon lub 2 i Barcelona będzie jego ostatnim Europejskim klubem.
Niektórzy kibice myślą że skoro Messi jest "wolnym elektronem", to on sam decyduje jak ma grać, a to Trener mu karze grać jako "wolny elektron". Jakby mu trener kazał grać na Skrzydle, to by grał na skrzydle, a jak mu kazałby grać w środku pomocy, to by tam grał. Valverde wie gdzie Messi daje najwięcej i go tam wystawia. Messi nie ma przypisanej pozycji, ale to nie oznacza że go nie obowiązuje żadna taktyka. Tak samo było u Lucho czy u Guardioli.
Odkryliby się i dostaliby by po dupie jak Arsenal. Aktualnie w Anglii nikt nie jest wstanie przeciwstawić się City. Jakby Chelsea zagrała otwarty mecz i dostała lanie jak Arsenal, to by były pretensje. Zamurowali się i też są pretensje.
Pewnie Ronaldo po 100 próbach trafi z wolnego i znowu Klatus będzie porównywał go do Messiego w wolnych. Przecież on zawsze świetnie manipuluje tymi swoimi fanami na twiterze co go obserwują.
Myślał że samym wyglądem kogoś przestraszy i się pomylił bardzo. Może się nie spodziewał ataku tamtego ziomka i się posrał, ale należało mu się bo zaczepiał przeważnie takich co nie umieli się bić lub 14 czy 15 latków. Więc mówię nie zgrywaj cwaniaka, bo się kiedyś pomylisz. Zawsze na kozaka się znajdzie większy kozak.
Już nie zgrywaj kozaka, bo całkiem możliwe że jakby ktoś Ciebie popchnął, to byś nic nie zrobił. Mój kolega też tak kozaczył, popchnął go jakiś typek i prawie popuścił ze strachu. Najlepiej jest udawać twardego w internecie i chwalić się siłownią, a siła to nie wszystko. Tamten kolega dostał od 2 razy mniejszego ziomka, który z siłownią ma tyle wspólnego co ja z grą w szachy.
Radziłbym powstrzymać się od tekstów typu "Z tak grającą Barcą poradzili by sobie z palcem w dupie", bo już PSG miało się przejechać po Realu w tym sezonie i są jedną nogą poza LM. Nigdy nie można lekceważyć tak doświadczonych drużyn w LM jak Real czy Barca, bo nie ważne że są w gorszej formie od City czy PSG, ale są dużo bardziej doświadczeni w LM.
Gomes nie ma startu do Paulinho, jak ten jest w formie, ale jest przemęczony, bo sezon w Chinach się skończył w Sierpniu i nie miał praktycznie w ogóle wakacji i dlatego gra piach. A Gomes już gra drugi sezon piach i raczej lepiej już nie będzie grał.
2
Ten strzał był fatalny, tylko popsuł ten popis.
0
City już w tamtym sezonie miało zdobyć Europę wygrywając LM i Mistrzostwo Anglii, a odpadło z Monaco w 1/8 Finału. W tym sezonie udało im się zdominować Ligę Angielską, ale w 1/4 jak wylosują Bayern, Real czy nas, to skończą swoją przygodę w LM. Ograli najsłabszego możliwego rywala 1/8 i wielki zachwyt nad nimi.
4
Skoro Real gra tak dobrze w LM, to właśnie marzyłoby by mi się El Clasico w Ćwierćfinale LM. Trochę wybiegłem w przyszłość, bo jeszcze mamy Rewanż z Chelsea za tydzień, ale by to był niesamowicie emocjonujący dwumecz. Pewnie nic takiego nie będzie, bo spotkalibyśmy dopiero z nimi w Półfinale lub Finale, ale ja bym wolał właśnie w 1/4.
0
Wiadomo że wolałbym żeby to Real odpadł, ale mam trochę satysfakcje z tego że to PSG odpadło. Pamiętam jak czytałem komentarze tutaj, że w LM będą rządzić szejkowie jak PSG i City, a takie kluby jak Barca, Real czy Bayern finansowo nie będą się mogli zbliżyć do Szejków i pójdą w cień.
3
Moim zdaniem nawet jak był w formie, ale to 2-3 lata temu, to i tak był trochę przereklamowany. Teraz to jest cieniem siebie.
1
Neymar, Suarez, Lewandowski no i oczywiście Ibra mają największe szansę na 500 goli. Neymar to wiadomo 26 lat i jest młody. Ibra najstarszy, ale niewiele mu mu do 500 zostało. Suarez 2-3 lata i będzie miał 500 bramek. Lewandowski jak będzie grał w wieku 36 lat i dalej ładował 30 bramek na sezon, to też mu się uda.
0
Trudno żeby grali dobrze jak siła defensywy w PSG to 35 letni Alves, 36 letni Motta i 34 letni Silva. Ci zawodnicy najlepsze lata mają za sobą, no ale jakby odeszli to by Neymar nie miał kolegów.
1
Bardziej mi Shakire Milan przypomina. Z twarzy wygląda jak dziewczynka.
0
Teraz mają papierkowo jeszcze lepszą generacje niż w tamtym momencie. Griezmann, Mbappe, Dembele, Rabiot, Kante, Umtiti, Varane, Coman, Martial, Tolisso. Najstarszy z tej generacji jest Gierzmann 91 rocznik. Chciałbym żeby Polska miała takie kłopoty bogactwa jak ma Francja. Francja słabym Narodem? Potrafili z łatwością ograć Mistrza Świata i dojść do Finału ME. No trochę zachowali się jak frajerzy, bo powinni łatwo ograć Portugalię.
0
Tak samo sukcesem dla Argentyny przy Chorwacji i Islandii będzie wyjściem z grupy. Jeśli w Argentynie dalej wszystko będzie ciągnął Messi, to nie spodziewam się wyjścia z grupy, a ty ich stawiasz na zbliżonym potencjale do Niemców czy Brazylii. Nazwiska to mają, ale nie mają drużyny, więc wcale nie są lepsi od takiej Danii.
0
Nie przesadzałbym z gadaniem, że to są Królewskie rozgrywki. Trochę szczęścia w ostatnich latach mieli i tyle. Jak nie łatwe losowania, to bramki w 90 minutach. Ostatnio wygrali pewnie LM, ale też było sporo kontrowersji.
0
City się obsra jak PSG.
1
W tamtym sezonie było "Napolimusisz", "Bayernmusisz", "Atleticomusisz", "Juvemusisz", a w tym sezonie "PSGmusisz. Taka jest prawda, że tylko Barcelona jest wstanie ich wyeliminować z LM.
0
Gomes by się idealnie wpasował do PSG, oni grają jakby na boisku było 10 Gomesów. No i oczywiście najlepszy zawodnik dostaje czerwo.
2
PSG kupiło Neymara i Mbappe za blisko 400 mln Euro i odpadają z 1/8 Finału 2 rok z rzędu. To samo spotka City jeśli wylosują Real.
1
Taka jest prawda że jak znowu zagramy gówno w LM, to te rozgrywki wygra Real po raz 3.
0
Alves jakby u nas dalej grał to by był maksymalnie rezerwowym.
2
Jakie on miał otwierające piłki zagrać jak do niego i do Rabiota doskakuje 2-3 zawodników, a jeszcze Cavani i Di Maria gówno grają. Jeden woli się bezsensownie kłócić z Casemiro, a drugi to jeżdziec bez głowy.
3
Ja liczę że Semedo u nas będzie drugim Alvesem.
30
Coutinho nie został ściągnięty jako zmiennik Iniesty, ale jako jest następca. Andres to Legenda klubu i na pewno nam tego nie zrobi. Zagra jeszcze sezon lub 2 i Barcelona będzie jego ostatnim Europejskim klubem.
0
Niektórzy kibice myślą że skoro Messi jest "wolnym elektronem", to on sam decyduje jak ma grać, a to Trener mu karze grać jako "wolny elektron". Jakby mu trener kazał grać na Skrzydle, to by grał na skrzydle, a jak mu kazałby grać w środku pomocy, to by tam grał. Valverde wie gdzie Messi daje najwięcej i go tam wystawia. Messi nie ma przypisanej pozycji, ale to nie oznacza że go nie obowiązuje żadna taktyka. Tak samo było u Lucho czy u Guardioli.
0
Odkryliby się i dostaliby by po dupie jak Arsenal. Aktualnie w Anglii nikt nie jest wstanie przeciwstawić się City. Jakby Chelsea zagrała otwarty mecz i dostała lanie jak Arsenal, to by były pretensje. Zamurowali się i też są pretensje.
4
Pewnie Ronaldo po 100 próbach trafi z wolnego i znowu Klatus będzie porównywał go do Messiego w wolnych. Przecież on zawsze świetnie manipuluje tymi swoimi fanami na twiterze co go obserwują.
10
Nie wiem kto to jest ten cały Astori, ale mi go szkoda. Młody facet 31 lat i śmierć w takim wieku.
1
Kolega zarobił w 2 tyg 3500 zł, więc nie wiem czy taka jest nieopłacalna. Gorzej będzie jak się z tym zajmie Policja lub jakiś wyższy urząd.
7
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Myślał że samym wyglądem kogoś przestraszy i się pomylił bardzo. Może się nie spodziewał ataku tamtego ziomka i się posrał, ale należało mu się bo zaczepiał przeważnie takich co nie umieli się bić lub 14 czy 15 latków. Więc mówię nie zgrywaj cwaniaka, bo się kiedyś pomylisz. Zawsze na kozaka się znajdzie większy kozak.
1
Już nie zgrywaj kozaka, bo całkiem możliwe że jakby ktoś Ciebie popchnął, to byś nic nie zrobił. Mój kolega też tak kozaczył, popchnął go jakiś typek i prawie popuścił ze strachu. Najlepiej jest udawać twardego w internecie i chwalić się siłownią, a siła to nie wszystko. Tamten kolega dostał od 2 razy mniejszego ziomka, który z siłownią ma tyle wspólnego co ja z grą w szachy.
1
Radziłbym powstrzymać się od tekstów typu "Z tak grającą Barcą poradzili by sobie z palcem w dupie", bo już PSG miało się przejechać po Realu w tym sezonie i są jedną nogą poza LM. Nigdy nie można lekceważyć tak doświadczonych drużyn w LM jak Real czy Barca, bo nie ważne że są w gorszej formie od City czy PSG, ale są dużo bardziej doświadczeni w LM.
6
Gomes nie ma startu do Paulinho, jak ten jest w formie, ale jest przemęczony, bo sezon w Chinach się skończył w Sierpniu i nie miał praktycznie w ogóle wakacji i dlatego gra piach. A Gomes już gra drugi sezon piach i raczej lepiej już nie będzie grał.