Niestety w Barcelonie tak jest, że nowi zawodnicy nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Pewnie jakby nie było Suareza, to do wolnego by się ustawił Rakitic lub jakiś inny zawodnik z dłuższym stażem.
Aktualnie Coutinho jest tutaj nowy i nie może mieć za wiele do powiedzenia. Tak samo było na początku z Neymarem np do wolnych się ustawiali Messi z Xavim. Ja też nie mogę patrzeć jak Suarez bez przerwy wali w mur lub nad bramką, ale trzeba trochę poczekać aż wolne będzie wykonywał Coutinho.
Tylko że Asensio był dużo bardziej decydujący niż Arda i dużo lepiej grał na skrzydle. Bramka z Bayernem w Ćwierćfinale LM, bramka z Juve w Finale LM, bramki z nami w SPH. To jest zawodnik bardziej uniwersalny niż Arda czy James.
Akurat jak Pique grał cały Wrzesień/Pażdziernik piach to się nikt nie odzywał, a Umtitiemu zdarza się 1 słabszy mecz i już mu się wypomina, to że chciał podwyżkę.
Na pewno z Leganes będzie musiało odpocząć kilku zawodników, bo będzie to kiepsko wyglądało w decydującej fazie sezonu, a już się do niej powoli zbliżamy Kwiecień i Maj najważniejsze miesiące sezonu Ćwierćfinały/ Półfinały LM, Finał Pucharu Króla i ważne kolejki ligowe.
Ramos zarabia 12 mln Euro rocznie netto. Przedłużył kontrakt w zeszłym w tamtym roku o do sezonu 2020/2021. Staż tu nie ma nic do rzeczy, bo jakby to było takie ważne to Pique, Alba, Busquets, Sergi Roberto byliby tylko za Messim w drabince płacowej, a są przed innymi zawodnikami co grają u nas od niedawna.
Porównywanie jakiejś pracy w firmie do kariery piłkarza nie ma żadnego sensu. Jakby w Barcelonie było tak jak mówisz, to by ponad połowa zawodników odeszła.
Racja, to jest bardzo ważna decyzja. Walczyć co sezon o LM, dochodząc co najmniej do 1/4 i praktycznie co sezon wygrywać Mistrzostwo kraju, lub walczyć o LE i odpadać z 1/8 LM. Manchester może jedynie Umtitiemu więcej kasy zaoferować i nic więcej, bo w kwestiach sportowych ich zjadamy.
8
Wreszcie ktoś odpowiedział Tebasowi, jego wypowiedzi z ostatnich 2-3 lat, to po prostu skandal.
10
Mina powinien zagrać z Leganes.
0
Niestety w Barcelonie tak jest, że nowi zawodnicy nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Pewnie jakby nie było Suareza, to do wolnego by się ustawił Rakitic lub jakiś inny zawodnik z dłuższym stażem.
0
A mnie nie, bo Ronaldo nawet jak gra piach, to w LM potrafi strzelić np z karnego lub jakąś patelnie.
0
Aktualnie Coutinho jest tutaj nowy i nie może mieć za wiele do powiedzenia. Tak samo było na początku z Neymarem np do wolnych się ustawiali Messi z Xavim. Ja też nie mogę patrzeć jak Suarez bez przerwy wali w mur lub nad bramką, ale trzeba trochę poczekać aż wolne będzie wykonywał Coutinho.
0
Tylko że Asensio był dużo bardziej decydujący niż Arda i dużo lepiej grał na skrzydle. Bramka z Bayernem w Ćwierćfinale LM, bramka z Juve w Finale LM, bramki z nami w SPH. To jest zawodnik bardziej uniwersalny niż Arda czy James.
4
Jak nie ma rodzynek, to ci zazdroszczę.
0
Akurat jak Pique grał cały Wrzesień/Pażdziernik piach to się nikt nie odzywał, a Umtitiemu zdarza się 1 słabszy mecz i już mu się wypomina, to że chciał podwyżkę.
0
Na pewno z Leganes będzie musiało odpocząć kilku zawodników, bo będzie to kiepsko wyglądało w decydującej fazie sezonu, a już się do niej powoli zbliżamy Kwiecień i Maj najważniejsze miesiące sezonu Ćwierćfinały/ Półfinały LM, Finał Pucharu Króla i ważne kolejki ligowe.
20
Denis poprowadził nas do remisu. Trudno w to uwierzyć.
0
Co roku PES ma być lepszy od FIFY, a jest coraz gorszy. Ostatnio mi się dobrze grało w PES 2011.
6
PES to dziadostwo i tyle. Ludzie narzekają na Fifę, a to jest jeszcze większy syf.
1
Ramos zarabia 12 mln Euro rocznie netto. Przedłużył kontrakt w zeszłym w tamtym roku o do sezonu 2020/2021. Staż tu nie ma nic do rzeczy, bo jakby to było takie ważne to Pique, Alba, Busquets, Sergi Roberto byliby tylko za Messim w drabince płacowej, a są przed innymi zawodnikami co grają u nas od niedawna.
0
Niemcy powinni dostać więcej, bo przecież są wielkie szansę na obronę tytułu, a tego dawno nikt nie zrobił.
1
Mnie to jeszcze za 3-4 razem śmieszyło, ale póżniej przestało być śmieszne.
3
Żarty widziane wiele razy przestają być śmieszne.
0
Kup jej przebranie Wonder Women.
0
Seks raz w tygodniu, to trochę mało, a raz w roku, to już w ogóle masakra :D
9
Porównywanie jakiejś pracy w firmie do kariery piłkarza nie ma żadnego sensu. Jakby w Barcelonie było tak jak mówisz, to by ponad połowa zawodników odeszła.
3
Racja, to jest bardzo ważna decyzja. Walczyć co sezon o LM, dochodząc co najmniej do 1/4 i praktycznie co sezon wygrywać Mistrzostwo kraju, lub walczyć o LE i odpadać z 1/8 LM. Manchester może jedynie Umtitiemu więcej kasy zaoferować i nic więcej, bo w kwestiach sportowych ich zjadamy.
2
Nike upada. Mam koszulkę z czasów kiedy grali na EURO 2016 i mam kupować niemal identyczną koszulkę za 569 zł? Im chyba sufit na łeb spadł.
0
Mam nadzieję, że będzie takiej potrzeby żeby Messi grał w każdym spotkaniu.
0
Mascherano, Romero, Di Maria i Lavezzi byli w życiowych formach i dochodziła do tego bardzo dobra gra w obronie.
3
Bardziej to są śmieszni Janusze, co oceniają na podstawie spotkań towarzyskich.
0
Usuń to, bo wywoła się znowu gównoburza, a przecież był spokój z tym przez jakiś czas.
0
Zdrada spalą cie za to!
0
Lewandowski przyjął tą piłkę w stylu Suareza.
13
Idealnie mu Zieliński dograł.
1
Dobry komentator potrafi wzbudzać emocje nawet w spotkaniu towarzyskim, a Laskowski takim komentatorem właśnie jest.
0
Messi może też nie zagrać z Sevillą, więc się nastroje nie zmienią.