0

Patrz na siebie i się nie wstydz za innych, bo idioci są wszędzie.

3

Nie, Real jest dla nas.

0

Ale wiesz że Juve/City nie mają praktycznie szans, a Roma i Sevilla też raczej marne.

15

Półfinały: LM Real-Barcelona Liverpool-Bayern Finał: Barcelona-Liverpool. To by było moję marzenie.

1

Mnie cieszy że tak słabo grająca Barca potrafi sobie praktycznie zapewnić awans do Półfinału LM i to po pierwszym meczu.

2

Nie ma mowy o rzucie karnym. Dzeko się już kładł przed kontaktem.

9

Wszyscy chcieli City dla Realu, a dostaliby taki sam oklep od Królewskich jak od Liverpoolu.

0

Jakby było minimalne zwycięstwo 2-1 lub remis, to można by było płakać, ale 4-1 o bardzo dobry wynik.

0

Wygrywamy 4-1 w 1/4 Finału i na 80% mamy awans, a w tym samym czasie na La Rambli atmosfera jak na pogrzebie

3

Powinna się zamknąć na zawsze po tym jak tamten gościu ją wczoraj zgasił. Ja to bym się wstydził cokolwiek napisać.

0

Laskowski i Żewłakow.

1

Napisałbym coś o nim, ale nie chcę bana. Ten gość z wywiadu na wywiad się tylko bardziej kompromituje.

0

Dużo osób liczyło na 4-3-3 z Dembele i Roberto na PO, a tutaj prawdopodobnie 4-4-2 z Semedo na PO i Roberto w pomocy.

0

Jak na tyle spotkań, to bardzo mało tych strzałów było.

0

Chyba logiczne że o bramce CR7 będzie się mówiło przez co najmniej tydzień. Przecież to jeden z najlepszych zawodników na świecie i z pewnością najbardziej medialny piłkarz na świecie. Widziałem bramki z przewrotek Suareza, Ibry, Rooneya, nawet Mexsesowi, Pedro czy Benteke się udało taką bramkę zdobyć, ale wiadomo oni nie są tak medialni jak CR i się tyle o tym nie mówiło. Mam nadzieję że dzisiaj będzie więcej komentarzy na temat naszego dzisiejszego meczu.

9

Aktualnie Ronaldo jest lepszy od Lewandowskiego, a Suareza to w LM zjada, bo w 1 sezonie strzela więcej bramek w LM niż Suarez przez 4 sezony. Trzeba jasno powiedzieć. CR to jest 9 schodząca ze skrzydła, można go porównywać tylko do Napastników.

1

A strzelił gola? :D

4

Nie jarałbym się tak tą bramką Ronaldo z przewrotki, bo nawet Pedro się to udało :D

1

A skończyłeś już Gimnazjum?

1

Zdominują LM dopiero jak nas pokonają w Półfinale/Finale lub wygrają 3 raz z rzędu.

0

Przecież Tito prowadził Barcelonę w sezonie 2012/13. Chorował przez pół sezonu, ale to on pociągał za sznurki Rourę.

0

Napoli, Bayern, Atletico w tamtym sezonie też było stać, a to się kończyło wszyscy wiemy jak.

1

Jeśli Barcelona wygra ten Finał, to może tak zostać.

0

Może być gładko jak z Chelsea w Rewanżu.

1

Jak MŚ wygra Hiszpania lub Niemcy, to żaden zawodnik grający w tych Reprezentacjach nie wygra Złotej Piłki.

0

Skoro tak w tym sezonie grają Włoskie kluby w LM, to Barcelonamusi rozstrzygnąć dwumecz na Camp Nou.

4

Wszystko zależy od LM.

0

Torres to na pewno nie jest. Ale muszę przyznać, że zagadka ciekawa.

1

Przecież 1-0 brałeś w ciemno.

1

Fajny, ale zmień ten awatar, bo razi w oczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?