Chyba logiczne że o bramce CR7 będzie się mówiło przez co najmniej tydzień. Przecież to jeden z najlepszych zawodników na świecie i z pewnością najbardziej medialny piłkarz na świecie. Widziałem bramki z przewrotek Suareza, Ibry, Rooneya, nawet Mexsesowi, Pedro czy Benteke się udało taką bramkę zdobyć, ale wiadomo oni nie są tak medialni jak CR i się tyle o tym nie mówiło. Mam nadzieję że dzisiaj będzie więcej komentarzy na temat naszego dzisiejszego meczu.
Aktualnie Ronaldo jest lepszy od Lewandowskiego, a Suareza to w LM zjada, bo w 1 sezonie strzela więcej bramek w LM niż Suarez przez 4 sezony. Trzeba jasno powiedzieć. CR to jest 9 schodząca ze skrzydła, można go porównywać tylko do Napastników.
0
Patrz na siebie i się nie wstydz za innych, bo idioci są wszędzie.
3
Nie, Real jest dla nas.
0
Ale wiesz że Juve/City nie mają praktycznie szans, a Roma i Sevilla też raczej marne.
15
Półfinały: LM Real-Barcelona Liverpool-Bayern Finał: Barcelona-Liverpool. To by było moję marzenie.
1
Mnie cieszy że tak słabo grająca Barca potrafi sobie praktycznie zapewnić awans do Półfinału LM i to po pierwszym meczu.
2
Nie ma mowy o rzucie karnym. Dzeko się już kładł przed kontaktem.
9
Wszyscy chcieli City dla Realu, a dostaliby taki sam oklep od Królewskich jak od Liverpoolu.
0
Jakby było minimalne zwycięstwo 2-1 lub remis, to można by było płakać, ale 4-1 o bardzo dobry wynik.
0
Wygrywamy 4-1 w 1/4 Finału i na 80% mamy awans, a w tym samym czasie na La Rambli atmosfera jak na pogrzebie
3
Powinna się zamknąć na zawsze po tym jak tamten gościu ją wczoraj zgasił. Ja to bym się wstydził cokolwiek napisać.
0
Laskowski i Żewłakow.
1
Napisałbym coś o nim, ale nie chcę bana. Ten gość z wywiadu na wywiad się tylko bardziej kompromituje.
0
Dużo osób liczyło na 4-3-3 z Dembele i Roberto na PO, a tutaj prawdopodobnie 4-4-2 z Semedo na PO i Roberto w pomocy.
0
Jak na tyle spotkań, to bardzo mało tych strzałów było.
0
Chyba logiczne że o bramce CR7 będzie się mówiło przez co najmniej tydzień. Przecież to jeden z najlepszych zawodników na świecie i z pewnością najbardziej medialny piłkarz na świecie. Widziałem bramki z przewrotek Suareza, Ibry, Rooneya, nawet Mexsesowi, Pedro czy Benteke się udało taką bramkę zdobyć, ale wiadomo oni nie są tak medialni jak CR i się tyle o tym nie mówiło. Mam nadzieję że dzisiaj będzie więcej komentarzy na temat naszego dzisiejszego meczu.
9
Aktualnie Ronaldo jest lepszy od Lewandowskiego, a Suareza to w LM zjada, bo w 1 sezonie strzela więcej bramek w LM niż Suarez przez 4 sezony. Trzeba jasno powiedzieć. CR to jest 9 schodząca ze skrzydła, można go porównywać tylko do Napastników.
1
A strzelił gola? :D
4
Nie jarałbym się tak tą bramką Ronaldo z przewrotki, bo nawet Pedro się to udało :D
1
A skończyłeś już Gimnazjum?
1
Zdominują LM dopiero jak nas pokonają w Półfinale/Finale lub wygrają 3 raz z rzędu.
0
Przecież Tito prowadził Barcelonę w sezonie 2012/13. Chorował przez pół sezonu, ale to on pociągał za sznurki Rourę.
0
Napoli, Bayern, Atletico w tamtym sezonie też było stać, a to się kończyło wszyscy wiemy jak.
1
Jeśli Barcelona wygra ten Finał, to może tak zostać.
0
Może być gładko jak z Chelsea w Rewanżu.
1
Jak MŚ wygra Hiszpania lub Niemcy, to żaden zawodnik grający w tych Reprezentacjach nie wygra Złotej Piłki.
0
Skoro tak w tym sezonie grają Włoskie kluby w LM, to Barcelonamusi rozstrzygnąć dwumecz na Camp Nou.
4
Wszystko zależy od LM.
0
Torres to na pewno nie jest. Ale muszę przyznać, że zagadka ciekawa.
1
Przecież 1-0 brałeś w ciemno.
1
Fajny, ale zmień ten awatar, bo razi w oczy.