2

Ładna przyszła młoda mama. Oby synek był zdrowy :)

0

Trochę racji masz, ale teraz piłkarze zarabiają dużo więcej niż w tamtych czasach zarabiał Prezes Boniek.

0

Dużo ci czasu zajęło pisanie tych bzdur? Bo różne osoby tutaj na codziennie wklejają jakieś różne historyjki i ta rękę bym sobie dał uciąć że ta też jest zmyślona.

1

Nic, ale współczucie komuś kto się nad sobą użala zamiast wziąć się w garść, jest dziwne.

0

A już niektórzy tutaj mu współczuli i zachowywali się jakby miał próby samobójcze.

0

Oby jednak nie.

0

Już był na odwyku, miał wszywkę nic mu nie pomogło. Jedynie co mógłby zrobić to mniej pić.

1

Teraz w ogóle, bo się ostatnio żle czuję. Ale jak tak kiedyś liczyłem to wypiłem około 130 piw w 1 miesiącu, ale to nic w porównaniu do wujka, który wypija 11-12 piw dziennie.

3

Aktualnie jestem bardzo spokojny jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, ale pewnie na 2 godziny przed meczem emocje wezmą górę.

0

Zależy w jakich ilościach.

1

Nie chcę wymieniać, ale byli.

11

U Stocha to normalny dzień w biurze.

18

Krytycy Stocha z niedzieli muszą się pogodzić z tym, że gdyby go nie wypuścili w gorszych warunkach to by połknął, wypluł i jeszcze raz połknął Tandego.

1

Czy warto tak ryzykować? Jakby to były 2 dni nieważności, a to prawie 2 tygodnie i mogą narobić ci problemów.

1

Fantazje zawsze mieszałem szczególnie jak były tam płatki, ale Monte jakoś nie lubię mieszać.

1

Wygląda na to że Milan rzuca wszystko na Ligę, będę im kibicował żeby zdobyli miejsce dające im w przyszłym sezonie LM. Zawsze wolałem ich np od Interu może za naszą starą krzywdę z 2010.

1

Praktycznie nie widać różnicy. Tamto zdjęcie było robione w dzień, a to drugie wieczorem i to przy mocnym świetle stadionowym. Robicie sensacje jakby Enrique w ciągu tych 3 lat był tak siwy jak Mourinho.

0

Chłop ma 54 lata, więc kiedyś musiał zacząć siwieć. U niektórych to się pojawia wcześniej, a niektórych póżniej. Ale i tak mi się wydaję że to takie wrażenie jest, bo ma krótsze włosy.

1

Akurat to z Guardiolą się sprawdziło, ale z Enrique i Valverde zostało mocno przesadzone, obaj mają krótsze włosy i tyle.

2

Niczym się nie różnią od starych, chciałbym żeby stroje robił Adidas przynajmniej ciekawiej by to wyglądało.

1

Nie wina warunków, ale sędziów. Norwegów i Austriaków puszczali po 15 sekundach i czekali na lepszy wiatr, a Stocha puszczali odrazu.

3

Stoch jest Messim skoków.

1

Kiedyś pomocnicy Barcelony byli rozliczani z ilości wykreowanych sytuacji na 90 minut gry, a teraz są rozliczani z udanych interwencji w defensywie i to wszyscy nie ważne czy są defensywnymi czy ofensywnymi pomocnikami. Gomes nie jest defensywnym pomocnikiem, ale gra dużo bardziej cofnięty niż Denis i nie powinno się ich porównywać w odbiorach, bo wiadomo że górą będzie Portugalczyk.

1

Wiadomo że życie bogatego piłkarza jest na innym poziomie jak przeciętnego człowieka, ale chyba nie wszyscy piłkarze są tak rozrzutni żeby przewalać wszystko co zarobią. Lewandowski dla przykładu jest tak ustawiony, że jego prawnuki będą miały jego majątek.

0

Może się spisywać na treningach dużo lepiej od Denisa, ale na boisku wcale nie gra na wyższym poziomie od Hiszpana i to jest ten problem.

5

Skoro już tak się współczuje Gomesowi, to dlaczego nikt nie współczuje Denisowi? Który wcale nie jest gorszy od Portugalczyka, a w ogóle nie gra. Na początku sezonu pokazywał że zasługuje na więcej szans niż Gomes.

1

Kluczowy dla Gomesa będzie psycholog, może nie będzie podstawowym zawodnikiem składu, ale dobrze by było jakby był rezerwowym, który może w każdej chwili pozytywnie namieszać np jak Lucas Vazquez w Realu.

15

Trzeba było oglądać skoki, a dopiero póżniej się wypowiadać.

13

Tande to niesamowity farciarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?