0

Dawno nie widziałem żeby piłkarz miał 19 lat i tak grał.

0

Mbappe to przyszły crack.

0

Kto bogatej zabroni mieć takie usta?

0

Jak obrońcy popełniają proste błędy, to logiczne że bramkarz wszystkiego nie wybroni, a tak to wygląda w Realu. Najmniej tam błędów popełnia Varane, a i tak ostatnio popełnił takiego babola z Gironą, że szkoda gadać.

3

0

Wątpliwe żeby Rafinha wszedł na poziom brata i żeby cena za kilka lat wzrosła 3-4 razy.

2

Rafinha to nie jest ta sama liga co Thiago.

2

Co do Umtitiego to jest spokojny, że Barcelona przedłuży z nim umowę po Mundialu. Jeśli będzie grał bardzo dobrze na MŚ, to pewnie więcej uda mu się w kontrakcie wywalczyć. Podpiszą z nim 3 razy większą klauzule i nikt go nam nie wykupi.

0

To może być problem, bo mój kolega musiał zaliczać cały semestr z matematyki w Sierpniu, mimo że miał same 3 z tego przedmiotu. Chodził tylko jak były sprawdziany, kartkówki i sporadycznie na lekcje, miał około 40% obecności. Babka z tego przedmiotu to był najgorszy typ nauczyciela jaki mógł być.

2

Zależy do jakiej szkoły chodzisz.

1

To było prawie pewne że Neymar z tym charakterem nie zostanie u nas na lata. Może by pograł jeszcze sezon, ale to by było tyle.

1

Na pewno chce zarabiać więcej niż gość z twojego avka i więcej niż Denis, Vidal czy Alcacer, a to logiczne.

0

Jeden bzdurny artykuł najmniej wiarygodnego dziennika sportowego obok Marki, MD i Asa wywołuje taką panikę.

11

Niech go już więcej nie powołują, tylko zajmuje miejsce zawodnikowi, który miałby szansę się w Reprezentacji pokazać. To już nawet nie jest śmieszne i nie wiem dlaczego Nawałka go powołuje.

0

Takie porównania będą miały sens jak Stoch będzie miał tyle lat ile miał Małysz ,jak kończył karierę.

1

Stoch prześcignie Małysza i to jest pewne. Wystarczy mu następny taki sezon. Wiadomo że ludzie piszą, że Adam jest lepszy od Kamila, ale to bardziej z sentymentu, bo od czasów Adama zaczęli oglądać skoki.

0

Sergi Roberto.

14

Ja kupuję jednorazówki z Gillette blue. Niby jednorazowe, ale korzystam kilka razy.

9

Z całym szacunkiem do Prezesa, ale tutaj Stanowski zgasił go jak chciał.

0

Obaj są w beznadziejnej formie, ale Żyła mógłby zachować jakąś powagę, bo strasznie psuje skoki.

8

Nie ma mowy o rzucie karnym.

0

Polacy grają piach w meczach towarzyskich, a Ruscy na towarzyskich i na turniejach. Na poziomie Rosji byliśmy w 2012 roku jak jeszcze z nimi graliśmy na EURO, a obecnie to Polska jest lepsza. Ale wiadomo że pewni ludzie umniejszają naszą Reprezentacje.

0

Widać jak się znasz na piłce.

1

Tyle Januszostwa w tak krótkim poście jeszcze dawno nie przeczytałem.

0

Czyli Mourinho podobnie jak z Umtitim będzie się musiał obejść ze smakiem. Real zacznie jakiekolwiek dyskusję z United jak będzie cena minimum 100 mln Euro.

3

Jest lepszy od Griezmana, ale gadanie że go zjada to grube przegięcie. Mówisz tak jakby Griezman był na poziomie Benzemy.

1

I dobrze sami sobie szkodzą, przynajmniej u nas tak nie jest.

0

Chwila, myślałem że Lola120 to użytkowniczka.

0

Na ostatnim Euro też mieliśmy mieć problemy w obronie, a Piszczek, Jędza, Glik i Pazdan się spisywali świetnie.

3

Normalna krytyka to jedno, a manipulowanie i szukanie poklasku na twiterze to drugie. Dorosły i poważny człowiek nie używa jak pisze list do kogoś słowa "XD". Na tej stronie może nie ma tyle artykułów co na Realmadrid.pl , ale przynajmniej dużo większy jest u nas porządek w komentarzach, strona wygląda dużo lepiej wizualnie i żaden redaktor nie grozi Policją. Mój komentarz co do całej tej sprawy z redaktorem Realmadrid.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?