Jak obrońcy popełniają proste błędy, to logiczne że bramkarz wszystkiego nie wybroni, a tak to wygląda w Realu. Najmniej tam błędów popełnia Varane, a i tak ostatnio popełnił takiego babola z Gironą, że szkoda gadać.
Co do Umtitiego to jest spokojny, że Barcelona przedłuży z nim umowę po Mundialu. Jeśli będzie grał bardzo dobrze na MŚ, to pewnie więcej uda mu się w kontrakcie wywalczyć. Podpiszą z nim 3 razy większą klauzule i nikt go nam nie wykupi.
To może być problem, bo mój kolega musiał zaliczać cały semestr z matematyki w Sierpniu, mimo że miał same 3 z tego przedmiotu. Chodził tylko jak były sprawdziany, kartkówki i sporadycznie na lekcje, miał około 40% obecności. Babka z tego przedmiotu to był najgorszy typ nauczyciela jaki mógł być.
Niech go już więcej nie powołują, tylko zajmuje miejsce zawodnikowi, który miałby szansę się w Reprezentacji pokazać. To już nawet nie jest śmieszne i nie wiem dlaczego Nawałka go powołuje.
Stoch prześcignie Małysza i to jest pewne. Wystarczy mu następny taki sezon. Wiadomo że ludzie piszą, że Adam jest lepszy od Kamila, ale to bardziej z sentymentu, bo od czasów Adama zaczęli oglądać skoki.
Polacy grają piach w meczach towarzyskich, a Ruscy na towarzyskich i na turniejach. Na poziomie Rosji byliśmy w 2012 roku jak jeszcze z nimi graliśmy na EURO, a obecnie to Polska jest lepsza. Ale wiadomo że pewni ludzie umniejszają naszą Reprezentacje.
Czyli Mourinho podobnie jak z Umtitim będzie się musiał obejść ze smakiem. Real zacznie jakiekolwiek dyskusję z United jak będzie cena minimum 100 mln Euro.
Normalna krytyka to jedno, a manipulowanie i szukanie poklasku na twiterze to drugie. Dorosły i poważny człowiek nie używa jak pisze list do kogoś słowa "XD". Na tej stronie może nie ma tyle artykułów co na Realmadrid.pl , ale przynajmniej dużo większy jest u nas porządek w komentarzach, strona wygląda dużo lepiej wizualnie i żaden redaktor nie grozi Policją. Mój komentarz co do całej tej sprawy z redaktorem Realmadrid.pl
0
Dawno nie widziałem żeby piłkarz miał 19 lat i tak grał.
0
Mbappe to przyszły crack.
0
Kto bogatej zabroni mieć takie usta?
0
Jak obrońcy popełniają proste błędy, to logiczne że bramkarz wszystkiego nie wybroni, a tak to wygląda w Realu. Najmniej tam błędów popełnia Varane, a i tak ostatnio popełnił takiego babola z Gironą, że szkoda gadać.
3
0
Wątpliwe żeby Rafinha wszedł na poziom brata i żeby cena za kilka lat wzrosła 3-4 razy.
2
Rafinha to nie jest ta sama liga co Thiago.
2
Co do Umtitiego to jest spokojny, że Barcelona przedłuży z nim umowę po Mundialu. Jeśli będzie grał bardzo dobrze na MŚ, to pewnie więcej uda mu się w kontrakcie wywalczyć. Podpiszą z nim 3 razy większą klauzule i nikt go nam nie wykupi.
0
To może być problem, bo mój kolega musiał zaliczać cały semestr z matematyki w Sierpniu, mimo że miał same 3 z tego przedmiotu. Chodził tylko jak były sprawdziany, kartkówki i sporadycznie na lekcje, miał około 40% obecności. Babka z tego przedmiotu to był najgorszy typ nauczyciela jaki mógł być.
2
Zależy do jakiej szkoły chodzisz.
1
To było prawie pewne że Neymar z tym charakterem nie zostanie u nas na lata. Może by pograł jeszcze sezon, ale to by było tyle.
1
Na pewno chce zarabiać więcej niż gość z twojego avka i więcej niż Denis, Vidal czy Alcacer, a to logiczne.
0
Jeden bzdurny artykuł najmniej wiarygodnego dziennika sportowego obok Marki, MD i Asa wywołuje taką panikę.
11
Niech go już więcej nie powołują, tylko zajmuje miejsce zawodnikowi, który miałby szansę się w Reprezentacji pokazać. To już nawet nie jest śmieszne i nie wiem dlaczego Nawałka go powołuje.
0
Takie porównania będą miały sens jak Stoch będzie miał tyle lat ile miał Małysz ,jak kończył karierę.
1
Stoch prześcignie Małysza i to jest pewne. Wystarczy mu następny taki sezon. Wiadomo że ludzie piszą, że Adam jest lepszy od Kamila, ale to bardziej z sentymentu, bo od czasów Adama zaczęli oglądać skoki.
0
Sergi Roberto.
14
Ja kupuję jednorazówki z Gillette blue. Niby jednorazowe, ale korzystam kilka razy.
9
Z całym szacunkiem do Prezesa, ale tutaj Stanowski zgasił go jak chciał.
0
Obaj są w beznadziejnej formie, ale Żyła mógłby zachować jakąś powagę, bo strasznie psuje skoki.
8
Nie ma mowy o rzucie karnym.
0
Polacy grają piach w meczach towarzyskich, a Ruscy na towarzyskich i na turniejach. Na poziomie Rosji byliśmy w 2012 roku jak jeszcze z nimi graliśmy na EURO, a obecnie to Polska jest lepsza. Ale wiadomo że pewni ludzie umniejszają naszą Reprezentacje.
0
Widać jak się znasz na piłce.
1
Tyle Januszostwa w tak krótkim poście jeszcze dawno nie przeczytałem.
0
Czyli Mourinho podobnie jak z Umtitim będzie się musiał obejść ze smakiem. Real zacznie jakiekolwiek dyskusję z United jak będzie cena minimum 100 mln Euro.
3
Jest lepszy od Griezmana, ale gadanie że go zjada to grube przegięcie. Mówisz tak jakby Griezman był na poziomie Benzemy.
1
I dobrze sami sobie szkodzą, przynajmniej u nas tak nie jest.
0
Chwila, myślałem że Lola120 to użytkowniczka.
0
Na ostatnim Euro też mieliśmy mieć problemy w obronie, a Piszczek, Jędza, Glik i Pazdan się spisywali świetnie.
3
Normalna krytyka to jedno, a manipulowanie i szukanie poklasku na twiterze to drugie. Dorosły i poważny człowiek nie używa jak pisze list do kogoś słowa "XD". Na tej stronie może nie ma tyle artykułów co na Realmadrid.pl , ale przynajmniej dużo większy jest u nas porządek w komentarzach, strona wygląda dużo lepiej wizualnie i żaden redaktor nie grozi Policją. Mój komentarz co do całej tej sprawy z redaktorem Realmadrid.pl