0

Co teraz Coutinho porobił :___:

52

Ten skład by więcej zdziałał z Romą jak ten z zeszłego tygodnia.

0

Dobrze że napisałeś o przedostatnim sezonie. W przedostatnim sezonie Alves pokazał poziom z Ery Pepa, a w ostatnim sezonie grał piach.

0

Mascherano odszedł w 2018 roku.

5

To już nie jest wolna wola, ale choroba psychiczna i zboczenie.

6

Ktoś kto się urodził jako mężczyzna, to będzie mężczyzną do końca życia i żadne operacje tego nie zmienią.

2

Komentarz usunięty

0

Jak kogoś stać płacić prawie 2 stówy miesięcznie za telewizje, to niech płaci.

0

Nie można zrobić PPV przy Lidzę Mistrzów.

0

Akurat to że Liga Mistrzów w Polsacie, to bardzo dobrze, ale La Liga w dwóch stacjach już niekoniecznie.

12

Najgorsza możliwa opcja. Przez 3 sezony wszystko było dobrze, a teraz będzie się trzeba męczyć transmisjami z neta. To jest zwykłe naciąganie na hajs i tyle.

13

Liga Mistrzów powinna być priorytetem i w tym sezonie, a widać że tak nie było.

9

Real teraz kupiłby Isco za 150+ mln Euro. W 2013 kupili go za marne 30 mln, to prawie jak za darmo.

4

Jak 9 podstawowych zawodników musi grać z drużyną typu Girona czy Las Palmas, to nic dziwnego że nie ma sił na wszystkich frontach. Tu już nawet nie chodzi o ten styl, ale o rotacje.

0

Ja też bym wolał LM, ale po tych rotacjach, a raczej ich braku, to widac było że ku rozczarowaniu dużej grupki kibiców (w tym mnie) Waldek bierze wszystkie siły na wygranie LL.

0

Jak uważasz, to jest twoja opinia i ją szanuję, ale się z nią nie zgadzam. Nigdy nie byłem zwolennikiem zwalniania trenera po sezonie i szczególnie po sezonie w którym możemy wygrać Dublet. Wrzucanie wszystkich sił na LM jest nieopłacalne, bo wystarczy 1 słabszy mecz i jest pozamiatane. Ja wolę Mistrzostwo Hiszpanii niż np żeby Barca doszła do Półfinału LM. Wiadomo że jednl nie skreśla drugiego, ale Valverde rzucił wszystko na Ligę i na LM zabrakło sił.

16

Żadna bzdura, wystarczy zobaczyc jaka sytuacja była w Lipcu czy Sierpniu. Wiele osób obstawiało że jak się nam coś uda wygrać, to tylko Puchar Hiszpanii.

26

Mają Jamesa, Thiago, Martineza i zdolnego Tolisso na ławce. Vidal znowu by coś odwalił jak to robił w ważnych spotkaniach.

46

Uważam że trzeba dać jeszcze szansę Valverde i tak przecież zrobił coś z niczego. Drużyna była rozbita po odejściu Neymara i w Sierpniu wszystko wszystko wyglądało na to że Real obroni tytuł Mistrzowski i po kilku latach przerwy wygra Puchar Hiszpanii. W przyszłym sezonie będzie dużo lepiej, bo Coutinho, Dembele przepracują okres przygotowania do sezonu z drużyną + Cou będzie mógł grać w LM. Paulinho będzie wreszcie wypoczęty. Arthur i Griezmann przyjdą do nas. Przed tym sezonem kibice dużo by dali za dublet, który mamy szansę wygrać.

6

Coutinho to absolutny Top ofensywnych pomocników na świecie. Będzie jednym z najlepszych zawodników na Mundialu.

0

Sezon z Dubletem to fantastyczny sezon, ale w tle pozostanie ta kompromitacja z Romą.

0

Coutinho na prawej stronie nie pokazuje 1/3 swoich umiejętności, a Valverde woli męczyć Iniestę, który prawdopodobnie odejdzie po tym sezonie i rusza się jak 40 latek.

0

Jeśli to prawda, to Valverde żadnych wniosków nie wyciągnął z Rzymu.

1

Żywiec Porter to eleganckie piwo akurat, ale ten zwykły to już niekoniecznie.

0

Też się ciesze że jestem częścią tego uniwersum, ale można dostać ku*wicy jak się widzi w piłce nożnej takie niesprawiedliwości.

6

Pewnie jakby Barcelona wczoraj awansowała, to dzisiaj nie było by takie płaczu.

35

Ciekawe jak miał strzelać jak nie miał podań. To że Messi sam sobie asystuje z Leganes nie oznacza że tak będzie w LM gdzie rywale są dużo trudniejsi. Jedynie co można robić to narzekać na nieudolność naszej pomocy.

0

Właśnie mieliśmy nawet lepsze okazje od Juventusu w tym drugim meczu.

0

Pozbyć się tych zawodników co już nic nie dają. Dembele jest i wchodzi dopiero 85 minucie, a Coutinho będzie w pełni dostępny w przyszłym sezonie.

2

Z trypletem co roku to przesadziłeś, ale Barca powinna mieć z 2 LM więcej w gablocie z takim zawodnikiem i z takim składem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?