Najgorsza możliwa opcja. Przez 3 sezony wszystko było dobrze, a teraz będzie się trzeba męczyć transmisjami z neta. To jest zwykłe naciąganie na hajs i tyle.
Jak 9 podstawowych zawodników musi grać z drużyną typu Girona czy Las Palmas, to nic dziwnego że nie ma sił na wszystkich frontach. Tu już nawet nie chodzi o ten styl, ale o rotacje.
Ja też bym wolał LM, ale po tych rotacjach, a raczej ich braku, to widac było że ku rozczarowaniu dużej grupki kibiców (w tym mnie) Waldek bierze wszystkie siły na wygranie LL.
Jak uważasz, to jest twoja opinia i ją szanuję, ale się z nią nie zgadzam. Nigdy nie byłem zwolennikiem zwalniania trenera po sezonie i szczególnie po sezonie w którym możemy wygrać Dublet. Wrzucanie wszystkich sił na LM jest nieopłacalne, bo wystarczy 1 słabszy mecz i jest pozamiatane. Ja wolę Mistrzostwo Hiszpanii niż np żeby Barca doszła do Półfinału LM. Wiadomo że jednl nie skreśla drugiego, ale Valverde rzucił wszystko na Ligę i na LM zabrakło sił.
Żadna bzdura, wystarczy zobaczyc jaka sytuacja była w Lipcu czy Sierpniu. Wiele osób obstawiało że jak się nam coś uda wygrać, to tylko Puchar Hiszpanii.
Uważam że trzeba dać jeszcze szansę Valverde i tak przecież zrobił coś z niczego. Drużyna była rozbita po odejściu Neymara i w Sierpniu wszystko wszystko wyglądało na to że Real obroni tytuł Mistrzowski i po kilku latach przerwy wygra Puchar Hiszpanii. W przyszłym sezonie będzie dużo lepiej, bo Coutinho, Dembele przepracują okres przygotowania do sezonu z drużyną + Cou będzie mógł grać w LM. Paulinho będzie wreszcie wypoczęty. Arthur i Griezmann przyjdą do nas. Przed tym sezonem kibice dużo by dali za dublet, który mamy szansę wygrać.
Coutinho na prawej stronie nie pokazuje 1/3 swoich umiejętności, a Valverde woli męczyć Iniestę, który prawdopodobnie odejdzie po tym sezonie i rusza się jak 40 latek.
Ciekawe jak miał strzelać jak nie miał podań. To że Messi sam sobie asystuje z Leganes nie oznacza że tak będzie w LM gdzie rywale są dużo trudniejsi. Jedynie co można robić to narzekać na nieudolność naszej pomocy.
0
Co teraz Coutinho porobił :___:
52
Ten skład by więcej zdziałał z Romą jak ten z zeszłego tygodnia.
0
Dobrze że napisałeś o przedostatnim sezonie. W przedostatnim sezonie Alves pokazał poziom z Ery Pepa, a w ostatnim sezonie grał piach.
0
Mascherano odszedł w 2018 roku.
5
To już nie jest wolna wola, ale choroba psychiczna i zboczenie.
6
Ktoś kto się urodził jako mężczyzna, to będzie mężczyzną do końca życia i żadne operacje tego nie zmienią.
2
Komentarz usunięty
0
Jak kogoś stać płacić prawie 2 stówy miesięcznie za telewizje, to niech płaci.
0
Nie można zrobić PPV przy Lidzę Mistrzów.
0
Akurat to że Liga Mistrzów w Polsacie, to bardzo dobrze, ale La Liga w dwóch stacjach już niekoniecznie.
12
Najgorsza możliwa opcja. Przez 3 sezony wszystko było dobrze, a teraz będzie się trzeba męczyć transmisjami z neta. To jest zwykłe naciąganie na hajs i tyle.
13
Liga Mistrzów powinna być priorytetem i w tym sezonie, a widać że tak nie było.
9
Real teraz kupiłby Isco za 150+ mln Euro. W 2013 kupili go za marne 30 mln, to prawie jak za darmo.
4
Jak 9 podstawowych zawodników musi grać z drużyną typu Girona czy Las Palmas, to nic dziwnego że nie ma sił na wszystkich frontach. Tu już nawet nie chodzi o ten styl, ale o rotacje.
0
Ja też bym wolał LM, ale po tych rotacjach, a raczej ich braku, to widac było że ku rozczarowaniu dużej grupki kibiców (w tym mnie) Waldek bierze wszystkie siły na wygranie LL.
0
Jak uważasz, to jest twoja opinia i ją szanuję, ale się z nią nie zgadzam. Nigdy nie byłem zwolennikiem zwalniania trenera po sezonie i szczególnie po sezonie w którym możemy wygrać Dublet. Wrzucanie wszystkich sił na LM jest nieopłacalne, bo wystarczy 1 słabszy mecz i jest pozamiatane. Ja wolę Mistrzostwo Hiszpanii niż np żeby Barca doszła do Półfinału LM. Wiadomo że jednl nie skreśla drugiego, ale Valverde rzucił wszystko na Ligę i na LM zabrakło sił.
16
Żadna bzdura, wystarczy zobaczyc jaka sytuacja była w Lipcu czy Sierpniu. Wiele osób obstawiało że jak się nam coś uda wygrać, to tylko Puchar Hiszpanii.
26
Mają Jamesa, Thiago, Martineza i zdolnego Tolisso na ławce. Vidal znowu by coś odwalił jak to robił w ważnych spotkaniach.
46
Uważam że trzeba dać jeszcze szansę Valverde i tak przecież zrobił coś z niczego. Drużyna była rozbita po odejściu Neymara i w Sierpniu wszystko wszystko wyglądało na to że Real obroni tytuł Mistrzowski i po kilku latach przerwy wygra Puchar Hiszpanii. W przyszłym sezonie będzie dużo lepiej, bo Coutinho, Dembele przepracują okres przygotowania do sezonu z drużyną + Cou będzie mógł grać w LM. Paulinho będzie wreszcie wypoczęty. Arthur i Griezmann przyjdą do nas. Przed tym sezonem kibice dużo by dali za dublet, który mamy szansę wygrać.
6
Coutinho to absolutny Top ofensywnych pomocników na świecie. Będzie jednym z najlepszych zawodników na Mundialu.
0
Sezon z Dubletem to fantastyczny sezon, ale w tle pozostanie ta kompromitacja z Romą.
0
Coutinho na prawej stronie nie pokazuje 1/3 swoich umiejętności, a Valverde woli męczyć Iniestę, który prawdopodobnie odejdzie po tym sezonie i rusza się jak 40 latek.
0
Jeśli to prawda, to Valverde żadnych wniosków nie wyciągnął z Rzymu.
1
Żywiec Porter to eleganckie piwo akurat, ale ten zwykły to już niekoniecznie.
0
Też się ciesze że jestem częścią tego uniwersum, ale można dostać ku*wicy jak się widzi w piłce nożnej takie niesprawiedliwości.
6
Pewnie jakby Barcelona wczoraj awansowała, to dzisiaj nie było by takie płaczu.
35
Ciekawe jak miał strzelać jak nie miał podań. To że Messi sam sobie asystuje z Leganes nie oznacza że tak będzie w LM gdzie rywale są dużo trudniejsi. Jedynie co można robić to narzekać na nieudolność naszej pomocy.
0
Właśnie mieliśmy nawet lepsze okazje od Juventusu w tym drugim meczu.
0
Pozbyć się tych zawodników co już nic nie dają. Dembele jest i wchodzi dopiero 85 minucie, a Coutinho będzie w pełni dostępny w przyszłym sezonie.
2
Z trypletem co roku to przesadziłeś, ale Barca powinna mieć z 2 LM więcej w gablocie z takim zawodnikiem i z takim składem.