0

Taki klub jak Barcelona nie powinien nawet myśleć o grze na czas, a co dopiero realizować taką taktykę.

1

Pique byłby świetnym kapitanem, ale niestety w Barcelonie jest się kapitanem za staż.

0

Do Pique poza karnym nie mam uwag. Obrona jest mocno uzależniona od pomocy, a jej wczoraj u Barcelony nie było. Jedynie co obrońcy mogli, to posyłać długie podania do Messiego czy Suareza, a te i tak padały łupem Manolasa.

0

Bramkarz ma bronić i Ter Stegen się z tego wywiązuje świetnie, a pomocnicy mają podawać/asystować Napastnikom lub czasem strzelać bramki, a u Iniesty, Roberto czy Rakitica tego nie ma.

7

Nie wiem jak można krytykować Ter Stegena za wczorajszy mecz. On był wczoraj najlepszym zawodnikiem Barcelony. Tu trzeba patrzeć jak zagrał Roberto, Iniesta, Busquets, Rakitic czy Suarez.

1

Wnioski są takie Rotacje, rotacje i jeszcze raz rotacje. W sumie co my mamy osiągnąć w LM jak boimy się nie wystawić Messiego z jakąś Gironą czy innym Leganes. Różnica między Ronaldo, a Messim jest taka że Portugalczyk gra przynajmniej te kilka spotkań w lidze mniej, a nasz Messi gra praktycznie wszystko. Ogólnie Real dużo częściej rotuje, może nie mają takiej ławki jak w tamtym sezonie, ale i tak robią rotacje.

7

Barcelona się powoli staje Realem z lat co 6 razy z rzędu odpadali z LM w 1/8. Są niby mocną drużyną, ale są wstanie wygrać tylko krajowe trofea, bo LM to za wysokie progi.

17

Nie wiem po jaką cholerę potrzebny jest nam Mina? Gramy z Gironą, a Valverde woli wystawić zajechanego Pique. Gramy z Malagą i znowu gra Pique. Ostatnio gramy z Leganes i również gra Pique. Kolumbijczyk mógł w co najmniej 4 meczach dać odpocząć Pique. Podobnie jest z Alcacerem, który mógł grać za Suareza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przez tragiczną pomoc Pique i Umtiti muszą się cofać na boki i praktycznie grają na linii boiska, a to wygląda żenująco.

4

Obecny sezon bardzo przypomina sezon 2012 2013, gdzie również Liga była praktycznie rozstrzygnięta, a 11 grała praktycznie ta sama z drobnymi zmianami. Gadka że trener wie co robi to taka "gadka szmatka" coraz bardziej mi się wydaje że Valverde zajechał skład. Dojdziemy do Półfinałów, ale to się dla nas może skończyć katastrofą jeśli Ernesto tego nie ogarnie.

0

Pomoc Busquets Rakitic Iniesta dobrze funkcjonowała w sezonie 2014 2015, a teraz to jest parodia.

29

Vermaelen jest taki dobry że może z Romą zagrać bez żadnych problemów, a Pique sobie odpocznie.

1

A kto powiedział że nie może być z niego światowej klasy piłkarz? W "taktyce" Mourinho wielu zawodników się dusiło np De Bruyne w Chelsea czy teraz np Sanchez w United.

0

Poziom sędziowania jest żałosny. Można powiedzieć że jak na La Ligę przystało. Sędzia się myli na niekorzyść Atletico i Realu.

0

1983 rok to chyba rok urodzenia twojego ojca, bo inaczej się tych bzdur nie da wytłumaczyć. Ktoś z w takim wieku nie napisałby takich głupot.

0

To nie mógł sobie brody zapuścić? Nie chcę obrażać twojego znajomego, ale powinien się leczyć na głowę.

4

Pique i to przyjął w stylu Suareza.

2

Narzekałem na Selekcjonera naszej Reprezentacji i Lucho, bo robili nietrafione zmiany lub za póżno, a Ernesto ich powoli przebija.

5

Jeszcze Iniesta się rozgrzewa...

0

Oni śpiewają hymn Francji czy mi się wydaję?

2

Suarez gra tak jakby przed meczem przebiegł 40 kilometrowy maraton, ale to nic dziwnego, bo gra cały czas i nawet nie jest zmieniany. Powinien w 2 połowie wejść Paco i go zmienić.

64

1.Messi 2.Messi bez formy 3. Messi kontuzjowany. To jest trójka najlepszych piłkarzy na świecie w 1 osobie.

2

Jeśli strzelą szybko bramkę, to może im się uda awansować, ale warunek jest nie stracić bramki, a defensywą City może być różnie.

0

To była najlepsza wersja Barcy jaką widziałem. Zabrakło tylko Pucharu Hiszpanii. Gra tamtej Barcy bardziej mi się podobała niż z sezonów z trypletami 2008/2009, 2014/2015.

0

2 szpalery, bo jeszcze za przewrotkę Ronaldo.

0

Ciekawe rekolekcje.

20

No, jak już Ronaldinho tak mówi, to mam nadzieję że tak będzie.

1

Jak ja dodawałem, to nie widziałem tych informacji. A ogólnie te informacje zostały podane praktycznie w tym samym czasie. A tak ogólnie, to nie my zrywamy z tradycją, ale oni.

17

"Zinedine Zidane na konferencji prasowej: Nie będzie szpaleru przed El Clasico, gdyby Barcelona wcześniej została mistrzem. To moja decyzja. Barcelona złamała tradycję szpaleru, nie robiąc go nam."[Kręcidło] Nie zrobią nam szpaleru, to jest kretyńska wymówka Zidane, ale mnie to jakoś nie boli. Po prostu nie chcą, nie mają honoru i nierobią. My w 2008 zrobiliśmy im szpaler.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?