1

Akurat Puchar Hiszpanii, LM i Liga, to na pewno bardziej wartościowe trofeum niż SPE, SPH i KMŚ. Żle mnie zrozumiałeś i jak zwykle sobie dodajesz. Akurat trudniej jest wygrać SPH i SPE niż KMŚ, bo w KMŚ grasz przeważnie z ogórkami, a w SPH z finalistą Pucharu Kraju lub w SPE z triumfatorem LE.

3

Oklaskiwanie Mistrza Hiszpanii i to zasłużonego, bo Barcelona zdominowała LL, a oklaskiwanie Klubowego Mistrza Świata, to jest spora różnica, bo KMŚ to mały dodatek do zwycięstwa w LM. 2 mecze wygrywasz i wygrywasz ten Puchar.

5

Co nie zmienia faktu, że to Barcelona ostatnio zrobiła szpaler Realowi. 10 lat temu, ale jednak. To nie Barcelona zerwała z tradycją, ale właśnie zespół z Madrytu. Real chciał nas upokorzyć żebyśmy się przed nimi ukłonili, bo zdobyli trofeum tyle warte co Puchar Gampera czy Bernabeu. Nawet jakbyśmy nie grali z nimi w Grudniu po KMŚ, to i tak by coś wymyślili żeby nam szpaleru nie robić.

0

Ciekawe jakie by mieli tłumaczenie jakby dostawali 7-1 do 65 minuty i tyle by zostało.

2

Po Messim jest to zawodnik z najlepszą kontrolą piłki w drużynie. W przyszłym sezonie jestem pewien że z nim w składzie wreszcie odzyskamy panowanie w Europie.

0

Myślę że Finałów z 2014 i 2016 dobrze nie wspominają. Trudno powiedzieć, który Finał bardziej bolesny, ten z 2014 wydarte zwycięstwo w doliczonej 3 minucie czy bycie lepszą drużyną przez 120 minut i przegranie w karnych.

0

Nie będę wychwalał Zubiego dlatego że mu 1 okienko wyszło. 3 lata zwlekał z transferem ŚO, który był potrzebny przez to że Puyol się sypał.

0

To są bzdury. Podobnie jak to że któryś z naszych graczy podstawowych miał nie zagrać w ewentualnym Finale LM.

1

W 99 aktualnym Mistrzem była Francja.

4

W Barcelonie dużo rzadziej miał kontuzje i to nie tak poważne. Wszystko się zaczęło od 1 sezonu w Bayernie.

2

I anulują im LM z 2016, 2017? Wątpliwe. To co mają to już im nic tego nie zabierze.

1

Czego wyniki? Ty chyba nie wierzysz w jakieś tam badania, które mogły zostać zmyślone. Po Ronaldo już od 2 lat widać, że fizycznie wygląda słabiej i to sporo.

0

Bo wiadomo że na płakaniu i wylewaniu żalu nic już nie zyskają.

1

Znowu dostaną reklamówki?

3

Jakimś dziwnym trafem wszystko się potoczyło tak że awansowali. Jak nie ręcznik w bramce, to jakieś dziwne nagłe zbiegi okoliczności.

1

Tych wielu ludzi, to pewnie dzieciaki co to oglądają, bo chyba nie ma takiej opcji żeby normalny/dorosły człowiek wierzył, że to jest sport.

0

Tak będzie w niedziele.

0

Chodzi ci o Dissplastera?

0

Tylko że Real ma zawsze jakąś "alternatywę" jak nie sędzia zrobi coś na ich korzyść, to przeciwnik odwali jakiś babol i tak do znudzenia. A u nas jak nie idzie to nie idzie, co świetnie pokazują ostatnie lata. La Liga 2014, 2017 lub w Ćwierćfinałach z Romą, Atletico 2 razy i z Juventusem. My kompletnie nie mamy szczęścia w ważnych momentach.

6

Co roku to samo. Jak liczyliśmy na Atletico 2 razy i na Juventus, a teraz będziemy liczyć prawdopodobnie na Liverpool. Dlaczego nie możemy w tej LM zacząć grać jak przystało na tak wielki klub?

4

Ja.

0

Mi właśnie też.

0

Powinny być 2 karne w pierwszym meczu dla Bayernu, ale tutaj karnego nie było.

0

Zaraz będzie "Gol de Real Madrid! Gol de Carlos Henrique Casemiro! Gol de Carlos Henrique Casemiro!" Ale bym się wkurzył.

0

Lewy i Muller grają jak ciapy. Przeszkadzają tylko Riberemu i Jamesowi.

1

Real strzeli na 3-2 lub Bayern na 2-3. 2-2 raczej nie zostanie.

0

Real pokazuje że jeśli chce się wygrać LM, to trzeba biegać, biegać i jeszcze raz biegać.

0

Pewnie zagra Muller na PP za Robbena i znowu będziemy oglądać jak się kopie po czole i 80% akcji Riberego z lewej strony.

1

No popite było, ale pieprznąłem gafę.

2

Szkoda jedynie że na LM niema takiej motywacji jak na LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?