Akurat co do Gomesa to frustracja by była zrozumiała, jakby zagrał w niedziele i to w pierwszym składzie. To nie jest fifa gdzie można wystawić zawodnika, który nie grał przez kilka spotkań, jest bez rytmu meczowego i strzela hat tricka lub jest najlepszy na boisku.
Użytkownik Nano22 akurat z Pique i z Miną ma rację. Szczególnie że u Hiszpana widać było już w 50 minucie grymas bólu na twarzy. On w ogóle nie powinien grać w tym meczu, a Ernesto zwlekał do 63 minuty ze zmienieniem go.
5
Podoba mi się gra Dignea.
0
Jak to wygrają to skasuję tutaj konto.
0
Real akurat dobrze na tym wyszedł.
0
Akurat co do Gomesa to frustracja by była zrozumiała, jakby zagrał w niedziele i to w pierwszym składzie. To nie jest fifa gdzie można wystawić zawodnika, który nie grał przez kilka spotkań, jest bez rytmu meczowego i strzela hat tricka lub jest najlepszy na boisku.
0
Mi się jedynie nie podoba że Paco jest tak pomijany przez Valverde jak kiedyś Vidal przez Enrique.
0
Mam tylko nadzieję że Ernesto wie co robi wystawiając Suareza od początku.
14
Dopiero jest 7 pewnie wrzucą trochę póżniej cierpliwości. To że tam podają wszystko dużo wcześniej, to nie znaczy że tutaj tak będzie.
0
Kurde, bajka z dzieciństwa. Nawet nie wiedziałem że jeszcze leci.
0
Na początku roku dostał kontuzji kolana i nie grał przez prawie 2 miesiące.
0
Juve potrafi odpowiednio rozłożyć siły na 3 fronty, ale będą mieli ciężej od Napoli, które gra na 1 froncie. Napoli odpadło w 1/4 z Atlantą.
6
Ciekawe czy Sznuk byłby bez tych karteczek taki mądry.
12
Akurat pamiętam ten mecz co Pina skosił Busquetsa. Myślałem w tamtym momencie, że to jest koniec sezonu dla niego. Miał dużo szczęścia Sergio.
0
I to mnie właśnie dziwi, że tylko udało nam się z nimi wygrać 2-1.
0
Ta Griezman hat trick 0-5! Ta Sevilla jest słaba przeciwko czołówce 5-0 z Realem, a teraz od Atletico baty u siebie.
0
60% posiadania piłki dla Sevilli i nic z tego nie wynika, bo jest 0-2 i jest fatalnie.
0
Willian jest w świetnej formie będzie trzeba na niego uważać w rewanżu.
3
Czy tylko ja mam opóżniony obraz w meczu MU-Chelsea?
26
Spokojnie Rakiticowi powiedzieli to i Coutinho powiedzą :D
0
Użytkownik Nano22 akurat z Pique i z Miną ma rację. Szczególnie że
u Hiszpana widać było już w 50 minucie grymas bólu na twarzy. On w ogóle nie powinien grać w tym meczu, a Ernesto zwlekał do 63 minuty ze zmienieniem go.
0
Dobrze że Alba tak zrobił w LL, bo w LM by jeszcze dostał dodatkowy mecz kary za wymuszanie kartek, tak jak to było w przypadku Carvajala.
1
Szkoda Semedo, bo grał dobrze.
0
Nie wiem czy ktoś kto nie zna się na piłce ma racje.
7
Ktoś pisał że Dembele to trochę lepsza wersja Tello ahhhaha.
0
Rakitic świetny pass.
0
No wreszcie Gerard schodzi.
2
Oczywiście Ćwiąkała pochwalił Dembele, ale nie powstrzymał się od wbicia w niego szpilki.
1
Pique w ogóle nie powinien w tym meczu grać, jeszcze nam wypadnie na Rewanż z Chelsea i będą kłopoty.
0
No i to jest klasyczna dziewiątka El Pistoleroo!!
0
Messi trochę w stylu Robbena, ale najważniejsze że prowadzą.
0
Szkoda że jest ta głupia hierarchia przy wolnych, bo Coutinho mógłby wykonywać wolne na prawą nogę.