5

Podoba mi się gra Dignea.

0

Jak to wygrają to skasuję tutaj konto.

0

Real akurat dobrze na tym wyszedł.

0

Akurat co do Gomesa to frustracja by była zrozumiała, jakby zagrał w niedziele i to w pierwszym składzie. To nie jest fifa gdzie można wystawić zawodnika, który nie grał przez kilka spotkań, jest bez rytmu meczowego i strzela hat tricka lub jest najlepszy na boisku.

0

Mi się jedynie nie podoba że Paco jest tak pomijany przez Valverde jak kiedyś Vidal przez Enrique.

0

Mam tylko nadzieję że Ernesto wie co robi wystawiając Suareza od początku.

14

Dopiero jest 7 pewnie wrzucą trochę póżniej cierpliwości. To że tam podają wszystko dużo wcześniej, to nie znaczy że tutaj tak będzie.

0

Kurde, bajka z dzieciństwa. Nawet nie wiedziałem że jeszcze leci.

0

Na początku roku dostał kontuzji kolana i nie grał przez prawie 2 miesiące.

0

Juve potrafi odpowiednio rozłożyć siły na 3 fronty, ale będą mieli ciężej od Napoli, które gra na 1 froncie. Napoli odpadło w 1/4 z Atlantą.

6

Ciekawe czy Sznuk byłby bez tych karteczek taki mądry.

12

Akurat pamiętam ten mecz co Pina skosił Busquetsa. Myślałem w tamtym momencie, że to jest koniec sezonu dla niego. Miał dużo szczęścia Sergio.

0

I to mnie właśnie dziwi, że tylko udało nam się z nimi wygrać 2-1.

0

Ta Griezman hat trick 0-5! Ta Sevilla jest słaba przeciwko czołówce 5-0 z Realem, a teraz od Atletico baty u siebie.

0

60% posiadania piłki dla Sevilli i nic z tego nie wynika, bo jest 0-2 i jest fatalnie.

0

Willian jest w świetnej formie będzie trzeba na niego uważać w rewanżu.

3

Czy tylko ja mam opóżniony obraz w meczu MU-Chelsea?

26

Spokojnie Rakiticowi powiedzieli to i Coutinho powiedzą :D

0

Użytkownik Nano22 akurat z Pique i z Miną ma rację. Szczególnie że
u Hiszpana widać było już w 50 minucie grymas bólu na twarzy. On w ogóle nie powinien grać w tym meczu, a Ernesto zwlekał do 63 minuty ze zmienieniem go.

0

Dobrze że Alba tak zrobił w LL, bo w LM by jeszcze dostał dodatkowy mecz kary za wymuszanie kartek, tak jak to było w przypadku Carvajala.

1

Szkoda Semedo, bo grał dobrze.

0

Nie wiem czy ktoś kto nie zna się na piłce ma racje.

7

Ktoś pisał że Dembele to trochę lepsza wersja Tello ahhhaha.

0

Rakitic świetny pass.

0

No wreszcie Gerard schodzi.

2

Oczywiście Ćwiąkała pochwalił Dembele, ale nie powstrzymał się od wbicia w niego szpilki.

1

Pique w ogóle nie powinien w tym meczu grać, jeszcze nam wypadnie na Rewanż z Chelsea i będą kłopoty.

0

No i to jest klasyczna dziewiątka El Pistoleroo!!

0

Messi trochę w stylu Robbena, ale najważniejsze że prowadzą.

0

Szkoda że jest ta głupia hierarchia przy wolnych, bo Coutinho mógłby wykonywać wolne na prawą nogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?