Niby jest bardzo solidny, ale na ŚO. Nie wiadomo jak się sprawdzi przeciwko Neymarowi na nie swojej pozycji. Podejrzewam że Brazylijczyk będzie z niego robił wiatrak kiedy tylko będzie miał okazję.
Właśnie o to chodzi że Zieliński zaczął grać świetnie i na miarę swojego talentu. Już w całych Eliminacjach grał bardzo dobrze, liczę że tak samo będzie na Mundialu.
Fabregas też wychodził sam na sam z bramkarzem Holandii. Z tego co pamiętam Puyol i Ramos też mieli świetne sytuacje by strzelić bramkę po rożnym. Casillas i Stekelenburg świetnie bronili.
Pół godziny bardzo dobrej gry to za mało na Ćwierćfinał. Wiadomo że nie mogliśmy Portugalię cisnąć cały mecz, ale po bramce na 1-1 mogliśmy dalej atakować, ale się trochę przestraszyliśmy. Widać że Polska nie ma jeszcze doświadczenia na takich wielkich Turniejach. Również liczę że na Mundialu się to poprawi.
Męki sędziowskie się skończą prawdopodobnie w sezonie 2018 2019 jak już będzie VAR, ale nasze męki będą trwały co najmniej do 2021 roku, bo do tego czasu Prezesem będzie Tebas.
Komitet Sędziowski nie miał zamiaru składać skargi na gesty Pique, ale zrobił to sam Szef La Ligi i Komitet Rozgrywek zdecyduje czy Gerard dostanie ukarany. Może nawet dostać od 1 do 3 spotkań kary.
Na obecny Real wystarczy zastosować pressing, nawet takie Levante dawało radę przez jakiś czas zdominować Real. Dwumecz z PSG, to będzie dla Zidane o posadę raczej, pewnie po sezonie go zwolnią, a i tak powinien dostać jeszcze sezon szansy, bo przecież obronił LM.
Akurat Zidane nawet nic nie próbuje poprawiać w obecnym Realu. Dobrze że u nas nie ma takich problemów, widać że ta obrona LM im bokiem wychodzi. Odwoływanie treningów z powodu śniegu, to parodia.
Messi wszedł na taki poziom, który jest niedostępny dla innych dopiero póżniej można myśleć o Zidane, Ronaldinho, Xavim, Inieście, Cristiano czy Ronaldo (Brazylijskim).
Umtiti jest taki spokojny, a wczoraj tak się zagotował że gdyby nie Pique, to pewnie połamałby Garcię. Musiał mu coś powiedzieć o kolorze skóry, bo widać jak się wczoraj Francuz zagotował. Według mnie Barcelona powinna to zgłosić, bo takich rzeczy nie ma prawa być.
A ja uważam na odwrót. I tutaj jest słuszne jaranie się, bo Polacy zrobili rewelacyjną grę. Skyrim to jest dobra gra, ale pod względem fabuły to Wiedzmin 3 biję ją na głowę. Wiedzmin to najlepsza gra 2015 roku i nie było lepszej gry w tamtym roku.
Garcia wystawił tamtą prawą nogę i zahaczył Umtitiego moim zdaniem wiedział że Umtiti go przeskoczy i chciał za wszelką cenę zatrzymać Francuza, według mnie czerwona kartka. Właśnie tylko przez tą prawą nogę. Jakby Samuel nie podskoczył to pewnie by się to dla niego żle skończyło.
0
Niby jest bardzo solidny, ale na ŚO. Nie wiadomo jak się sprawdzi przeciwko Neymarowi na nie swojej pozycji. Podejrzewam że Brazylijczyk będzie z niego robił wiatrak kiedy tylko będzie miał okazję.
0
Bezalkoholowe to może nawet 10 latek pić.
2
W sumie trauma z tego Dwumeczu z 2012 została i od tamtego czasu z nimi nie graliśmy, więc nie wiadomo jak może być teraz.
0
Właśnie o to chodzi że Zieliński zaczął grać świetnie i na miarę swojego talentu. Już w całych Eliminacjach grał bardzo dobrze, liczę że tak samo będzie na Mundialu.
1
Fabregas też wychodził sam na sam z bramkarzem Holandii. Z tego co pamiętam Puyol i Ramos też mieli świetne sytuacje by strzelić bramkę po rożnym. Casillas i Stekelenburg świetnie bronili.
2
Pół godziny bardzo dobrej gry to za mało na Ćwierćfinał. Wiadomo że nie mogliśmy Portugalię cisnąć cały mecz, ale po bramce na 1-1 mogliśmy dalej atakować, ale się trochę przestraszyliśmy. Widać że Polska nie ma jeszcze doświadczenia na takich wielkich Turniejach. Również liczę że na Mundialu się to poprawi.
4
Wotford kopie leżącego.
0
Męki sędziowskie się skończą prawdopodobnie w sezonie 2018 2019 jak już będzie VAR, ale nasze męki będą trwały co najmniej do 2021 roku, bo do tego czasu Prezesem będzie Tebas.
0
Akcja na miarę Barcelony.
0
Janmat i 1-2 brawo!!
0
Skoro Deulofeu robi z zawodnikami Chelsea co chce, to co z nimi będzie robić Messi czy Iniesta?
1
Komitet Sędziowski nie miał zamiaru składać skargi na gesty Pique, ale zrobił to sam Szef La Ligi i Komitet Rozgrywek zdecyduje czy Gerard dostanie ukarany. Może nawet dostać od 1 do 3 spotkań kary.
0
Bo Carvajalek przeprosił i powiedział że go poniosło.
1
+ to w dodatku Ramos sprowokował, bo zachciało mu się wykonywać karnego.
0
Dla mnie to zwykły pozer, który tylko próbuje nam zaszkodzić.
0
Na pewno go nie zwolnią 2 tyg przed 1/8 Finału LM.
0
Pewnie i tak marne szansę na Mundial, a szkoda go bo jako piłkarz przegapił już tyle ważnych Turniejów Reprezentacji.
0
To pewnie również dewastowali Stadion.
0
Ciekawe skąd wzięli na Bernabeu kamienie,?
3
Na obecny Real wystarczy zastosować pressing, nawet takie Levante dawało radę przez jakiś czas zdominować Real. Dwumecz z PSG, to będzie dla Zidane o posadę raczej, pewnie po sezonie go zwolnią, a i tak powinien dostać jeszcze sezon szansy, bo przecież obronił LM.
1
Akurat Zidane nawet nic nie próbuje poprawiać w obecnym Realu. Dobrze że u nas nie ma takich problemów, widać że ta obrona LM im bokiem wychodzi. Odwoływanie treningów z powodu śniegu, to parodia.
11
Trochę ten tyłek ma nienaturalnie wielki. Nie żebym wybrzydzał czy coś, ale ma za małe ciało na taką pupę.
0
Z 5, bo lubię ten nr z tego powodu że był dla mnie jak dla Arsenalu 4. W podstawówce w dzienniku miałem nr 5, w Gim i teraz w Zawodówce tak samo.
2
Messi wszedł na taki poziom, który jest niedostępny dla innych dopiero póżniej można myśleć o Zidane, Ronaldinho, Xavim, Inieście, Cristiano czy Ronaldo (Brazylijskim).
5
Umtiti jest taki spokojny, a wczoraj tak się zagotował że gdyby nie Pique, to pewnie połamałby Garcię. Musiał mu coś powiedzieć o kolorze skóry, bo widać jak się wczoraj Francuz zagotował. Według mnie Barcelona powinna to zgłosić, bo takich rzeczy nie ma prawa być.
0
Może jeszcze przed meczem z Getafe.
3
A ja uważam na odwrót. I tutaj jest słuszne jaranie się, bo Polacy zrobili rewelacyjną grę. Skyrim to jest dobra gra, ale pod względem fabuły to Wiedzmin 3 biję ją na głowę. Wiedzmin to najlepsza gra 2015 roku i nie było lepszej gry w tamtym roku.
0
Również przegrali rewanż z Arsenalem u siebie 0-2 w 1/8, ale i tak to Arsenalowi nic nie dało.
2
Garcia wystawił tamtą prawą nogę i zahaczył Umtitiego moim zdaniem wiedział że Umtiti go przeskoczy i chciał za wszelką cenę zatrzymać Francuza, według mnie czerwona kartka. Właśnie tylko przez tą prawą nogę. Jakby Samuel nie podskoczył to pewnie by się to dla niego żle skończyło.
0
W trakcie meczu na tą sytuacje z Pique trochę inaczej patrzałem. Faktycznie tam nie było zamiaru zrobienia mu krzywdy .