To niech walczą z wszystkimi prowokacyjnymi celebracjami, a nie tylko z wybranymi. Jakby to nie był Pique, to nawet by o tym nie pomyśleli. Uważam że prawo powinno dotyczyć wszystkich zawodników, a nie tylko tych "trędowatych", bo taki pewnie twierdzą o Pique, bo mówi co myśli.
Jeśli Neuer zawali im Mundial, to Loewa na taczkach wywiozą za swoje decyzję. Zbyt dużo ma do stracenia, a tym bardziej że Ter Stegen jest w życiowej formie i jest absolutnie w samym TOP.
Co nie zmienia faktu że UEFA się w 2015 roku zbłażniła, że chciała zabrać medale naszym zawodnikom. Nie pamiętam jak to się dalej potoczyło, ale jeszcze wiem że na Oficjalnej stronie usunęli Neymarowi z opaski 100% Jezus, kolejna żenada.
Do Bayernu by go za tyle sprzedali lub zrobili wymianę Pulisic-Ribery i by jeszcze Bayernowi dopłacili z 20 mln Euro. Borussia z Bayernem tak robi interesy.
0
Tylko całkiem możliwe, że to oni się pod nas podszywają.
0
Oficjalnie to już dawno było wiadomo że Finał jest na stadionie Atletico.
2
Nie chcę krytykować Lucho, bo go uwielbiałem, ale on by pewnie zmienił Gomesa dopiero w 70 minucie.
0
Te kawały w tym roku nie przejdą, bo Finał i tak jest na Metropolitano.
0
Umtiti wcale nie jest jakiś niski, ale przy Minię wyglądał jak Messi przy Rakiticu.
0
Gomes się nawet nie stara żeby było lepiej.
1
Komentator twierdzi że Mallenco jest myślami przy innej akcji, a ja się zastanawiam czy on w ogóle myśli.
0
Słabo to wygląda aktualnie, chyba najsłabszy mecz Barcelony w tym sezonie.
1
Dla oczu zdecydowanie nie jest to legalne.
0
Dziwisz się?
42
To niech walczą z wszystkimi prowokacyjnymi celebracjami, a nie tylko z wybranymi. Jakby to nie był Pique, to nawet by o tym nie pomyśleli. Uważam że prawo powinno dotyczyć wszystkich zawodników, a nie tylko tych "trędowatych", bo taki pewnie twierdzą o Pique, bo mówi co myśli.
0
https://www.google.pl/search?q=sergio+ramos+prowoca+sevilla&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjlitzBvZLZAhUQzqQKHbcHCbIQ_AUICigB&biw=1517&bih=707#imgrc=DTUlhm721qeR4M: jak mogło by nie być.
6
Kto to jest ten Allison? Bo pierwszy raz o nim słyszę.
3
Jeśli Neuer zawali im Mundial, to Loewa na taczkach wywiozą za swoje decyzję. Zbyt dużo ma do stracenia, a tym bardziej że Ter Stegen jest w życiowej formie i jest absolutnie w samym TOP.
0
Neuer ma zagrać jakoś pod koniec Marca lub na początku Kwietnia. Myślicie że jak wróci, to zabierze miejsce bramce naszemu Ter Stegenowi na MŚ?
0
Gomes podobnie.
4
Ciekawe niby za co?
0
Pewnie tak, ale już raz u nas przegiął, kiedy mieliśmy ważnych mecz z Deprotivo, a on symulował uraz i od razu poleciał do Brazylii na urodziny.
0
Ciekawe co by zrobił jakby urodziny jego lub siostry wychodziły w Finał LM :D
0
Powiedział to niby po meczu, wystarczyło zobaczyć co mówią piłkarze po meczu i by było wiadomo, ale ludzie wolą łykać wszystko jak pelikany.
0
Podałem przykład, ty jesteś przy swoim. Nie zgadzam się z tym, ale to szanuję, a ja jestem przy swoim.
0
Co nie zmienia faktu że UEFA się w 2015 roku zbłażniła, że chciała zabrać medale naszym zawodnikom. Nie pamiętam jak to się dalej potoczyło, ale jeszcze wiem że na Oficjalnej stronie usunęli Neymarowi z opaski 100% Jezus, kolejna żenada.
0
Pretensje raczej do tych osób co w to uwierzyło.
1
Bayern kupuje Hummelsa z Dortmundu za marne 35 mln Euro, kupili go po promocji..
0
Do Bayernu by go za tyle sprzedali lub zrobili wymianę Pulisic-Ribery i by jeszcze Bayernowi dopłacili z 20 mln Euro. Borussia z Bayernem tak robi interesy.
15
Nasz zarząd to jednak miękkie faje. Powinni złożyć jakąś skargę na Tebasa, nawet jeśli kary nie będzie..
14
Skoro potępiają rasizm, to niech się lepiej czepiają swojego Garcii i niech coś zrobią ze swoimi kibicami.
5
Bo wtedy wszyscy musieli zatrzymać Barcelonę żeby nie obroniła LM.
0
To chyba nie jesteś doinformowany https://www.google.pl/search?q=pique+shakira+espanyol&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiv7Z6EtpHZAhWLDywKHatUC94Q_AUICigB&biw=1517&bih=707#imgrc=jWwgmlDELvXSxM: Takie coś pojawiało się na wcześniejszych meczach na Cornella El Prat. Edit Prosisz to się ty o bana...
2
Ale nie na wszystkich wyzywają jego rodzinę...