Jeśli nie wywiązał się z umowy, która była w kontrakcie, to powinien zwrócić Barcelonie te pieniądze + odszkodowanie, a to dawało by sumę około 100 mln Euro. Nie wiem po co uparcie bronisz tego zawodnika? Od początku kiedy Neymar do nas trafił, to ten transfer śmierdział. Już nie jest naszym piłkarzem pół roku i dalej śmierdzi. Z aspektów czysto piłkarskich ten transfer był bardzo dobry, ale biorąc pod uwagę wszystko, to ten transfer to kompletna porażka Barcelony.
Przecież nic nie mieliśmy z takich zawodników jak Turan czy Rafinha, więc się nie dziwię że odeszli. Niby tylko wypożyczenia, ale jestem pewien że nie wrócą. Mascherano bym najbardziej żałował, ale pełnił już tylko rolę 3 stopera, nawet mu Vermaelen zabierał role 3 ŚO + przyszedł do klubu Mina.
Ja mieszkam w Sosnowcu i nic się dziwnego nie dzieję. Czasami Doktor kopie pacjenta lub pijany kierowca wozi ludzi autobusem, ale to już jest codzienność.
On bardzo mało gra, zagrał niewiele ponad 900 minut. W tamtym sezonie go Enrique sporo częściej wystawiał i możliwe że właśnie to nie podobało się Albie.
Semedo brakuje tej pewności siebie co na początku sezonu. Digne to u nas będzie tylko zmiennikiem, nigdy nawet nie pomyślałem że może wygrać z Albą walkę o pierwszy skład
Choćbyśmy kupili samego Rudego z City, to i tak nie zagrałby lepiej dzisiaj jak Coutinho. Dlatego krytyka wobec Brazylijczyka jest nieuzasadniona. I tak świetnie dzisiaj próbował grać na siebie, a nie jak Denis czy Gomes do tyłu czy do najbliższego lub do Messiego.
Pique przyjął piłkę właściwie tak jak rozgrywał całe spotkanie, czyli tak jak powiedziałeś beznadziejnie. Pewnie by został zmieniony, ale Vermaelen jest kontuzjowany, a Mina jeszcze nie powinien debiutować.
1
Pewnie jakąś dziewczynkę 4 letnią do reklamy wzięli.
0
Jeśli nie wywiązał się z umowy, która była w kontrakcie, to powinien zwrócić Barcelonie te pieniądze + odszkodowanie, a to dawało by sumę około 100 mln Euro. Nie wiem po co uparcie bronisz tego zawodnika? Od początku kiedy Neymar do nas trafił, to ten transfer śmierdział. Już nie jest naszym piłkarzem pół roku i dalej śmierdzi. Z aspektów czysto piłkarskich ten transfer był bardzo dobry, ale biorąc pod uwagę wszystko, to ten transfer to kompletna porażka Barcelony.
0
Niema rocznika, pewnie to podróba i jest nic nie warty.
0
W tej chwili nie mogę zrobić zdj, bo mam telefon rozładowany, ale pisze że to jest Święty Maksymilian Maria Kolbe czy coś takiego i z jego twarzą.
0
Trochę głupia sprawa, ale grzebałem na strychu i znalazłem jakiś dziwny numizmat, mógłby być cokolwiek warty?
0
Lepsza zdecydowanie była ta na EURO 2016.
0
0
Teraz można tak łatwo pisać, akurat na początku sezonu, to Alcacer był lepszy od Suareza.
2
Nie mamy tylko ich, ale również 2 podstawowych stoperów Umtiti-Pique. Już teraz ciasno, a co dopiero by było po przyjściu Martineza.
7
Ciekawe gdzie by u nas miał grać? Mamy Umtitiego, Pique, Vermaelena i Mine.
0
Przecież nic nie mieliśmy z takich zawodników jak Turan czy Rafinha, więc się nie dziwię że odeszli. Niby tylko wypożyczenia, ale jestem pewien że nie wrócą. Mascherano bym najbardziej żałował, ale pełnił już tylko rolę 3 stopera, nawet mu Vermaelen zabierał role 3 ŚO + przyszedł do klubu Mina.
7
To było do przewidzenia, zarząd by go nie potrafił opchnąć za głupie 5 mln Euro.
0
No, nie wiem czy taki z niego "ręcznik", obronił wcześniej dużo trudniejszy strzał Messiego i też z wolnego.
0
W sumie to uważam że jest wiele gorszych miast.
4
Ja mieszkam w Sosnowcu i nic się dziwnego nie dzieję. Czasami Doktor kopie pacjenta lub pijany kierowca wozi ludzi autobusem, ale to już jest codzienność.
0
Akurat wczoraj Ivan godnie go zastąpił.
10
Po Espanyolu mamy mecz z Getafe u siebie, idealny mecz dla Paco.
0
Skoro Abidal dostał szansę w Barcelonie, to Digne powinien dostać tym bardziej.
2
Czego można oczekiwać po Semedo, a tym bardziej po Digneu, skoro Francuz ostatnio w podstawowym składzie w lidze grał w Pażdzierniku.
0
On bardzo mało gra, zagrał niewiele ponad 900 minut. W tamtym sezonie go Enrique sporo częściej wystawiał i możliwe że właśnie to nie podobało się Albie.
5
Bez historii, 3 pkt do zanotowania i mecz do zapomnienia.
0
Semedo brakuje tej pewności siebie co na początku sezonu. Digne to u nas będzie tylko zmiennikiem, nigdy nawet nie pomyślałem że może wygrać z Albą walkę o pierwszy skład
60
Ten Wakaso nie powinien dokończyć tego meczu, chyba wykupił "Abonament Casemiro".
27
Choćbyśmy kupili samego Rudego z City, to i tak nie zagrałby lepiej dzisiaj jak Coutinho. Dlatego krytyka wobec Brazylijczyka jest nieuzasadniona. I tak świetnie dzisiaj próbował grać na siebie, a nie jak Denis czy Gomes do tyłu czy do najbliższego lub do Messiego.
0
Około 2 razy większa odległość do bramki i mur. Jak ty nie widzisz różnicy, to się zastanów czy w ogóle powinieneś oglądać ten sport.
1
Pique przyjął piłkę właściwie tak jak rozgrywał całe spotkanie, czyli tak jak powiedziałeś beznadziejnie. Pewnie by został zmieniony, ale Vermaelen jest kontuzjowany, a Mina jeszcze nie powinien debiutować.
1
Ale też przeszkadzał momentami Coutinho np przy tym swoim strzale, ja myślę że to była piłka dla byłego zawodnika Liverpoolu.
1
To był w sumie gol Pique, ale cieszę się że Suarez dalej trzyma strzelecką formę. Dzisiaj miał szansę na hat tricka El Pistolero.
14
Tutaj Stanowski znokautował Lebedzińskiego.
2
Moim zdaniem najsłabsze nie były boki obrony, ale właśnie Paulinho. Co mnie bardzo zaskoczyło, bo przeważnie nie schodził poniżej pewnego poziomu.