1

To jest mit, który został już obalony przez Valverde, który go wpuścił dopiero z ławki w meczu z Juventusem czy w pierwszych 3 meczach Copa De Rey. Messi jak każdy piłkarz potrzebuje odpoczynku, nieważne ile biega.

0

40M€? Jakby Barcelonie się udało załatwić połowę tej kwoty, to by było bardzo dobrze.

1

Studentki są chyba najbardziej puszczalskie, oczywiście nie mam nic do studentek, bo nie wszystkie takie są, ale mój sąsiad był wykładowcą i mi opowiadał o takich osobach.

0

Chyba z korzyścią dla niego, będzie siedział na ławie/trybunach i kasę pobierał.

1

Jakby wziąć panią z nr 3 do pana z nr 2, to byłaby idealna para.

0

I warto dodać że jeszcze nie rozegrał u nas spotkania, a jak będzie grał (szczególnie dobrze) to będzie mu obserwujących przybywać.

0

Rafinha nam jest niepotrzebny, prawdopodobnie odejdzie jeszcze w tym okienku, ale powrót Semedo mnie cieszy.

1

Mam nadzieję że tego użytkownika zbanują, tylko zaniża poziom strony swoimi komentarzami.

3

Na pewno nie bardziej się zmarnuje jakby został w Arsenalu.

2

No zostali przyjaciółmi i tyle :D

3

Może nie 4, ale 3 to na 100% na nazwisko.

0

Obecne City ma tyle szans na LM co Bayern, a aktualnie nawet więcej. Więc uważam że De Bruyne zostanie w City. Bayern nie wyda ponad 180 mln Euro na 1 zawodnika, to nie jest ich polityka transferowa. Ponad 2 lata temu pozyskali Vidala za 40 mln i to był ich ostatni duży transfer.

0

Lewy w porównaniu od Goetze to dba o siebie, nawet wystarczy zobaczyć jak wygląda. Każdy facet chciałby tak wyglądać. Śmieją się z Lewandowskiej i tej jej glutenu, ale dzięki temu Lewy nie ma problemów zdrowotnych.

0

Jest trochę niepokojący, bo licząc to co ma jeszcze pauzować, to ma prawie pół sezonu z głowy.

2

Ludzie którzy porównują Balea do Dembele powinni sobie darować oglądanie piłki nożnej. Walijczyk od kiedy dołączył do Realu czyli od 2013 roku miał 24 urazy w tym kilka bardzo poważnych. Licząc wszystkie kontuzje, wychodzi na to że mógłby nie grać prawie 2 sezony. Dembele cały czas daleko do Walijczyka.

0

W sumie jakby drugi raz miałby kontuzjowany ten sam mięsień to nie pauzowałby 3-4 tygodnie tylko prawdopodobnie z 2-3 miesiące.

0

Sporo to musiał przybierać Neymar, a Dembele może z 2-3 kg.

17

I teraz całkiem możliwe że te łapanie się za nogę Dembele w meczu z Celtą nie było przypadkowe. Całkiem możliwe że wtedy mu już coś było, a to że tego nie zgłosił tylko pogłębił uraz. Wydaję mi się że prawdziwego Dembele zobaczymy dopiero w przyszłym sezonie z przepracowanym okresem przygotowawczym.

9

To nie jest nagroda dla najlepszego zawodnika La Ligi, tylko za najlepszego piłkarza Realu miesiąca.

1

Arnaiz to nie jest PS.

1

Kibice na Santiago Bernabeu jakby mogli, to by zlinczowali całą drużynę Realu.

10

Tutaj Alba grubo przesadził, tutaj nawet jak mieliśmy gorsze sezony, to rzadko kiedy było słychać gwizdy na Camp Nou, a na Bernabeu gwizdy się słyszy co chwile.

0

A co on znowu zrobił?

0

Dlatego wolałem jednak przemówić do rozsądku, bo Gomes jest tutaj krytykowany za to że gra dla nas.

6

Roberto dzisiaj gra większy piach niż Gomes, ale najlepiej się krytykuję Portugalczyka.

0

Ta bramka daje szansę żeby ten mecz wygrać.

0

W tamtym sezonie to się bałem jak Gomes grał w pierwszym składzie z Leganes, ale w tym sezonie jest dużo bardziej pewny. Dembele pewnie dostanie 25-30 minut i dobrze że nie gra od początku cały czas jest po poważnej kontuzji. nie ma co go za szybko wprowadzać, bo możemy go stracić do końca sezonu.

1

A może jak ktoś jest kibicem City to też niech komentuje na swojej stronie, to jest La Rambla tutaj można gadać o wszystkim.

0

Kto by pomyślał jeszcze 2 lata temu że Salah się tak wyrobi, pamiętam jeszcze jak kopał się po czole w Romie, dobry był, ale myślałem że pewnego poziomu nie przeskoczy.

0

Ja myślę że w każdym innym klubie Zidane jakby odpadł z 1/8 Finalu i zajął miejsce dające grę w przyszłym sezonie LM, to Zidane by dostał jeszcze jedną szansę przez to że obronił LM, ale w Realu to nie jest takie pewne że zostanie, bo w tam jest Perez, który zwolnił Del Bosque po zdobyciu Mistrza Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?